реклама

реклама

У черкаській міській ТВК підтверджують, що комісія в повному складі достроково припиняє повноваження.

До того ж, юрист Черкаської міської ТВК Людмила Бордунос у коментарі «Прочерку» говорить, що члени комісії не погоджуються з рішенням ЦВК.
Людмила Бордунос на фото – зліва

Людмила Бордунос на фото – зліва


– Ми вважаємо, що постанова прийнята всупереч чинному законодавству. Вона не аргументована. Перед прийняттям постанови ЦВК від нас вимагала певну інформацію. Ми підготували довідку для ЦВК з наданням цієї інформації. Однак ЦВК не висвітлила її в документі.

Яка саме це була інформація, юрист не називає. До того ж, у комісії говорять, що голова міської ТВК Анатолій Кошовий зараз знаходиться в кардіологічному відділенні лікарні.

Як говорить юрист, колишній голова міської ТВК Микола Кудрявцев, рішення Центральної виборчої комісії вже давно було очікуваним.

– Розпустити міську ТВК – це найменше, що можна було зробити. Члени комісії поставили під загрозу зриву виборчий процес у Черкасах.

Також Микола Кудрявцев пояснює, яка подальша доля міської виборчої комісії.

– У найближчий час створять нову комісію. Вже сьогодні партії повинні подавати подання, а в найближчі дні пройде жеребкування. Нова комісія обиратиметься так само, як і попередня. Першим, що треба зробити новому складу комісії, – це провести пережеребкування, виконати постанови ЦВК та якнайшвидше почати друк бюлетенів.

Юрист говорить, що перший склад комісії загнав у кут тих, хто набуде повноважень члена комісії. Зараз, за його словами, великої загрози зриву виборів у Черкасах нема. Є лише певні ризики.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 Вася 15.10.2015 19:57
Так кто мне скажет= кто справа от юриста на фото?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 українка 15.10.2015 16:33
а в нормальній країні б, пакували ТВК в буцигарню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Веселий П... 15.10.2015 16:07
Цитата:
До того ж, юрист Черкаської міської ТВК Людмила Бордунос у коментарі «Прочерку» говорить, що члени комісії не погоджуються з рішенням ЦВК.


То може варто відділитися від ЦВК і проголосити Черкаську Народну ТВК?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 живу тут 15.10.2015 15:50
Головне завдання чркащан це відправити шоколадну шушору геть з Черкас, вільне місто не для зрадників, геть .... посіпак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 ledi 15.10.2015 14:54
що б не діяли - Одарич наш мер !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Святослав 15.10.2015 14:49
Ви думали Одар так і піде.. :-x Помиляєтесь. А DEPOT! :P :P :P Ще три річних бюджета Черкас покладе на його будівництво, потім "подумає".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Вася 15.10.2015 14:46
А кто на фото справа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Вася 15.10.2015 14:44
"юрист Черкаської міської ТВК Людмила Бордунос"

город маленький...я запомнил имя и фамилию того, кто пытался лишить меня права свободного волеизъявления... мало ли где пересекутся наши дороги :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 007 15.10.2015 14:11
Юрий Бутусов Надеюсь, БПП будет пиарить реформы во всех государственных ведомствах, особенно там, где руководство назначает сам лидер? Наверное, появится "Нова Генпрокуратура" с портретом Шокина, "Новий Центрвиборчком" с Охендовским, "Нова армия" с Муженко и Бирюковым. Простор для креатива большой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 007 15.10.2015 14:03
За кандидата Гр....а В’ячеслава Геннадійовича агітували в дитячому садку №10, роздавали подарунки дітям (набір цукерок) і закликали голосувати за нього батьків.

Про це повідомляє ЧОО КВУ.

Завідуюча дитсадком анонсувала зустріч з кандидатом в приміщенні садочка, розповідала про подарунки, які він вже зробив садочку і які роботи зробить для садочка у випадку, якщо батьки проголосують за цього кандидата.