реклама

реклама

Не дивлячись на дощ, тривають підготовчі роботи до монтажу ферм даху театру та майбутнього встановлення крану. Про це у «Фейсбуці» інформує актор Черкаського академічного музично-драматичного театру Олександр Гуменний.

14494698_972637129531204_6757433531681176587_n


14606453_972637152864535_1517024113363739541_n

«З одного боку театру вирізають дерева та кущі. От тільки цікаво: а з іншого боку театру теж розчистять територію?..» – цікавиться актор.

У громадськості вже лунали зауваження щодо доречності перебування квіткового павільйону просто під стінами згорілого аварійного приміщення. Однак, очевидно, підрядник вирішив за доцільне підїхати до будівлі з іншого боку, за рахунок вирізаних кущів та дерев.

14600856_972637212864529_6425763068368864965_n

Зауважимо, що учора до Черкас привезли майже двадцятишеститонні металоконструкції для покрівлі драмтеатру, які завершили виготовляти на Драбівському підприємстві «Етуаль-метал». За словами головного інженера заводу «Етуль-метал» Андрія Шматкова, ферми – складної конфігурації із профільної труби, тож і замовлення достатньо специфічне.

З прибуттям усіх конструкцій розпочнуться основні роботи на даху театру. Для якісної та швидкої установки ферм орендують кран у ПАТ «АЗОТ». Відповідні домовленості з підприємством уже є.

При цьому, обласна влада обіцяла розпочати роботи над накриттям театру ще минулого тижня, коли не було дощів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+12 #22 черкащанка 07.10.2016 14:26
Цитую Дуже дуже шкода:
Цитую студент:
Судя по комментам, колхозу театр не нужен?

Такий :-x - НІ!



Сомневаюсь, что ты в других был? Почему мы всегда СВОЕ ругаем? Театр - Молодцы! Успехов Вам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #21 Дуже дуже шкода 07.10.2016 08:20
Цитую студент:
Судя по комментам, колхозу театр не нужен?

Такий :-x - НІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #20 студент 06.10.2016 19:30
Судя по комментам, колхозу театр не нужен?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #19 А 320 06.10.2016 17:10
Так деревья ещё комуняки сажали! Так что декомунизация! Сало уронили)) :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #18 Визор 06.10.2016 16:58
Цитую ах:
еще один магазинчик для цветов будет, театральные не возмущаются!

А это * театральные* решают быть магазину или нет? Мозг включил прежде чем кого то обвинять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #17 Совпадєніє? 06.10.2016 16:33
Цитую Пшол, крітік!:
Цитую критик:
Цитую Дуже шкода:
Довбаний театр. Такі дерева з-за нього пропали!


Это ты довбаный

Не борзєй і йди на ***!

Ватний "крітік" з нього і не злазить ;-)
З-за таких де.....ів скоро в місті дерев не залишиться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 петиція 06.10.2016 16:02
забудову біля театру і "Хрещатик сіті"-на шнобелівську премію, а авторам -звання НАРяДНИЙ архітектор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Семен 06.10.2016 14:05
А как же 26 тонн везли? Это же перегруз!!!Куда смотрит транспортная инспекция? Где в это время были со своими весами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #14 комунзаки 06.10.2016 13:30
Дах для майбутнього академічного квіткового базару в два поверхи.
"Птичку жалко".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 стабилизец 06.10.2016 11:20
Тепер дерева відповідать за бухалово та куріння в залі театру. Хоча, що поробиш, з іншого боку це зветься "творчий процес". Коли вже оприлюднють, з чиєї ж таки вини державі нанесено мільйонні збитки, а тепер страждають ще й дерева

не было там бухалова и не сгорел бы тиятр от бычка, дело возбуждено по статье поджог. а тут, как грится, ищи, кому выгодно. только не найдут.