реклама

реклама

Четверо осіб претендують на посаду директора Черкаського обласного краєзнавчого музею.

b_1173085674_img_3832

Це діючий директор Алла Кушнір. Також спробувати себе в ролі директора хоче її колега – Сергій Ганницький. У цьому ж музеї він працює завідуючим відділу історії краю XІV-поч ХХ ст.

Претендує на посаду і ще одна підлегла Кушнір – Ірина Собка, яка очолює науково-методичний відділ.

Також на посаду директора музею претендує відомий в Черкасах історик, керівник турагентства, керівник громадського проекту «просвітницько-розважальний комплекс "ЗЕРНОЛЕНД" Назар Лавріненко.

Натомість діючий директор художнього музею Ольга Гладун не має жодного конкурента.

Заяви та автобіографії всіх кандидатів  оприлюднені на сайті Черкаської облдержадміністрації.

реклама

Коментарі  

 
-4 #33 Кадровик 03.12.2016 12:05
Цитую Nazar:
Цитую Музеєзнавець:
Для Богдани. Музей і розважальний комплекс з "купою ігор і розваг" - різні речі. Так само як музейний працівник - не культмасовик. Якщо комусь у музеї нудно, то немає чого туди ходити. Пізнання історії - справа серйозна, а не розважальна.

У музеї апріорі не повинно бути "НУДНО". Якщо дитина по завершенні екскурсії скаже "було нудно" - це підстава для негайного звільнення екскурсовода за профнепридатніс ть...

Що вже приступив до роботи, профнепридатний ти наш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 Досить 02.12.2016 23:18
Йде безпредметна дискусія - музей розважальний чи пізнавально-виховний заклад. Однозначно і за визначенням - пізнавально-виховний. Музей - хранилище пам'яті, а долучення до пам'яті не можна перетворювати в шоу чи атракціон, тим більше у засіб заробляти гроші. Експозиція говорить сама за себе, а екскурсовод лише коментує її. Щодо екскурсоводів обласного музею, то це фахівці своєї справи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 Nazar 02.12.2016 12:51
Цитую Музеєзнавець:
Для Богдани. Музей і розважальний комплекс з "купою ігор і розваг" - різні речі. Так само як музейний працівник - не культмасовик. Якщо комусь у музеї нудно, то немає чого туди ходити. Пізнання історії - справа серйозна, а не розважальна.

У музеї апріорі не повинно бути "НУДНО". Якщо дитина по завершенні екскурсії скаже "було нудно" - це підстава для негайного звільнення екскурсовода за профнепридатніс ть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Nazar 02.12.2016 11:54
Раджу звернути увагу на позитив і поговорити про наше уявлення про ідеальний музей, яким він має бути на Вашу думку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #29 Добре слово 01.12.2016 21:31
[quote name="Богдана"
хочу Вас запитати, Ви працівник ЦЬОГО шикарного музею??? Ви запитали у директора цього ШИКАРНОГО музею скільки наша ШИКАРНА влада виділила коштів на реекспозіції??( якщо Вам відоме ЦЕ слово?), задайте питання НАШИМ "бідним" МОЖНОвладцям для чого їм ТАКА сфера як культура??? Шановна пані Богдано! Як би Ви знали як працівники культури, музеїм особливо, мріють мати аудіогіди, мікроклімат у приміщеннях, можливість закупати раритети та виставляти їх на радість народу, впроваджувати новітні технології... А на сьогодні ми маємо " мєчти-мєчти - гдє ваша сладость?- ушлі мєчти - осталась гадость"... Але ми віроми, що ці недомірки згинуть.. як сказав Шевченко "І вам слава, сині гори,Кригою окуті.І вам, лицарі великі,Богом не забуті. Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!За вас правда, за вас славаІ воля святая!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Богдана 01.12.2016 19:33
Шановні Ви трошки з іншого ракурсу трактуєте мої слова.

В черговий раз повторююсь музей створений для людей, для того щоб місцеві мешканці знали і пишалися історією рідного краю, а гості міста максимально швидко і насичено отримували інформацію про Черкащину.

В нас шикарний краєзнавчий музей, але ми не вміємо правильно його подати!!!!

Є відділи присвячені трагічним сторінкам краю. І там справді не має з чого робити шоу!!! Але ж експозицію та план екскурсії можна побудувати так, щоб серце сколихнулось. Для прикладу музей Голодомору (м. Меджибіж), або національний музей історії України у Другій світовій війні (м. Київ).

Є й інші відділи де можна включити інтерактивну складову, яка б сприяла засвоєнню історичного матеріалу та пробудженню любові до рідної землі!!!

Головне, викликати у відвідувачів емоції, зацікавлення та бажання після екскурсії знати більше, як про трагічні так і про героїчні сторінки історії Черкащини!!! :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Добре слово 01.12.2016 15:42
Цитую Богдана:
Для Музеєзнавця:..
Вчені вже давно довели, що людина 45 хв. (а стільки триває стандартна академічна година екскурсії в одному відділі) сприймати інформацію повністю не може. І дитині і дорослому потрібні паузи, "ліричні відступи" та жарти для кращого засвоєння матеріалу.

Не путайте грішне-з-праведним. Інтерактивні музеї-ігроленди-зеленленди-квести - це одне, а історія, яка бережно зберігається для нащадків то зовсім інше. Як Ви собі уявляєте поряд з експозицією про Голодомор, масові розтріли під-час Світової війни і т.п. розважальний майданчик з клоунами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Екскурсовод 01.12.2016 15:03
Таке враження, що Богдана не була в обласному музеї і на його захоплюючих заходах, а просто хоче показати свою "продвинутість". Причому тут "Експериментаніу м" і музей Води (м. Київ) до краєзнавчого музею?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Богдана 01.12.2016 12:46
Для Музеєзнавця:

З Ваших коментарів можна зробити висновок, що таки Ви не були в "Зерноленді". :sad:

Музей - це музей, то є аксіома.

Але повторююсь, що музей має бути цікавим.
"Експериментаніу м" (м. Київ), музей Води (м. Київ) є музеями, але вони є цікавими і люди хочуть відвідувати їх багато раз. І люди готові платити за вхідний квиток не по 5 грн, а набагато більше. Таким чином ці установи є прибутковими!!! Що в час ринкової економіки є важливим!
Вчені вже давно довели, що людина 45 хв. (а стільки триває стандартна академічна година екскурсії в одному відділі) сприймати інформацію повністю не може. І дитині і дорослому потрібні паузи, "ліричні відступи" та жарти для кращого засвоєння матеріалу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Музеєзнавець 01.12.2016 00:28
Для Богдани. Музей і розважальний комплекс з "купою ігор і розваг" - різні речі. Так само як музейний працівник - не культмасовик. Якщо комусь у музеї нудно, то немає чого туди ходити. Пізнання історії - справа серйозна, а не розважальна.