реклама

реклама

Директором Черкаського погорілого театру обраний Петро Ластівка, український театральний режисер, актор театру і кіно родом з Західної України.

DSC_0024

Його виступ вразив усіх присутніх членів комісії не лише своєю величиною, а й нестандартністю. Ластівка розповів історію свого роду, коли його зачали, згадав, що любить жінок. При тому, що сам зауважив: «Про дрібне не говоритиму…»

Опісля Ластівка розповів, що 18 років був режисером на запрошення, а до того відбудовував Волинський і Чернігівський театри. Він вважає, що треба вигнати з порогу театру розруху, руїну, деградацію, непрофесіоналізм.

- У мене є окремий репертуар, окремий план на час відбудови черкаського театру. Але боюся озвучувати, бо в мене плани часто крадуть.. – зазначив він.

Члени комісії з обрання керівника черкаського театру вислухали також інших кандидатів – Миколу Коваленка та Володимира Осипова.

Коваленко говорив про фінансову діяльність, матеріально-технічну базу, контрактну форму для творчого колективу. Але, очевидно, виявився недостатньо переконливим. У підсумку, ніхто голосу йому не дав.

А щодо Осипова, то його критикували за повільний ремонт театру, хоч він пояснював, що головним розпорядником коштів є департамент капітального будівництва ОДА. У підсумку він отримав лише один голос.

5 з 9 членів комісії віддали голоси за Петра Ластівку.

А ось список членів конкурсної комісії на посаду:

7888

DSC_0029

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #48 василь 21.12.2016 20:57
Ластівка все що зміг зруйнувати у театральному колі країни(Волинь,Ч ернігів,Тернопі ль...) хай ще доб"є Черкаський театр,який і так згорів.Женіть його,люди добрі на пенсію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #47 комиссию на мыло 08.12.2016 09:36
Я в шоке от членов комиссии, это люди не имеющие к театру никакого отношения, и они решают быть или не быть :-x (вы посмотрите на их фото) :-x :-x :-x Балом правит чума сейчас :sad: Это люди, которые только разрушают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #46 І сміх і гріх 07.12.2016 00:30
Цитую Режисер:
Ластівка добре вивчив текст і перед комісією як артист зігра роль претендента. Спрацювало, бо серед членів - жодного фахівця.

Не смішіть, яка комісія ?
Той хто делегував виніс вердикт, справа комісії його затвердити "згідно чинного законодавства ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #45 Сашко 07.12.2016 00:23
ПОГОРІЛОМУ ТЕАТРУ _ ПОГОРІЛИЙ РЕЖИСЕР! ТАК ВАМ І ТРЕБА !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #44 Рудий Панько 06.12.2016 15:15
Цитую луцьк:
Шановні колеги-актори! Подзвоніть до Луцького театру, хай вам розкажуть правду, як його звідти погнали, будете дуже здивовані ;-) Бажаємо успіхів! :-) Гарну "свиню" вам підложили під Новий рік.

Та шо ж за напасть, самі ті кого "с треском" пруться! При одному увесь цей дурдом почався, а другий поставить точку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #43 До нас як не Г так тріска 06.12.2016 15:12
Медаль за мужність тим хто висидів щоб вислухати брєд цього парашутиста ....
3.14здец, з усюду гнали, а він це видає за непоборне почуття національної гідності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #42 Режисер 06.12.2016 14:47
Ластівка добре вивчив текст і перед комісією як артист зігра роль претендента. Спрацювало, бо серед членів - жодного фахівця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #41 луцьк 06.12.2016 13:24
Шановні колеги-актори! Подзвоніть до Луцького театру, хай вам розкажуть правду, як його звідти погнали, будете дуже здивовані ;-) Бажаємо успіхів! :-) Гарну "свиню" вам підложили під Новий рік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #40 черкассы 06.12.2016 12:43
Цитую Гальорка:
Туди зараз треба моцного матюкливого прораба, який з носака в адміністрації двері відкриватиме, а не нового ліричного дєріка.


Прораб уже есть - Мамчур, он и должен заниматься стройкой. А Осипов занимался СВОИМ делом и довольно неплохо в таких условиях. Но комиссии наплевать на это, т.к эти члены - недалекие никакого отношения к театру не имеют, поэтому такой и результат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #39 черкассы 06.12.2016 12:40
Комиссия, так называемая, вы вообще понимаете что вы творите???????????????????????????Мы, черкащане, хотим, чтобы в городе был театр!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!