реклама

реклама

Директор черкаського музично-драматичного театру Петро Ластівка, якого нещодавно обрали на комісії, висловив своє незадоволення у Фейсбуці щодо процедури призначення керівника закладом культури.

«Шановні добродіі, поясніть мені, може я дійсно чогось кардинально не розумію, хіба після перемоги в конкурсі на заміщення посади керівника закладу культури передбачено проходження ще якихось комісіі, які можуть ''не затвердити переможця конкурсу'', і тих комісій аж три,а потім має затвердити сесія обласної ради,а потім підписання контракту з Головою облради, ...а потім цей контракт повинні затвердити і скріпити своіми підписами всі працівники закладу культури, а якщо це зоопарк, то й усі звірі, потім потрібно отримати благословення усіх релігійних конфесій, дозвіл усіх громадських організацій Украіни, дозвіл усіх партій Украіни, рішення Міністерства культури Украіни, санкцію СБУ, затвердження всіх 450-ти народних депутатів з підписами і резолюцією Голови Верховноі Ради, рішення Кабміну з резолюцією Прем'єр-міністра, Указ Президента Украіни, погодження з усіма олігархами Украіни і на сам кінець – отримати довідку з ЖЕКу про дозвіл ходити/іздити на роботу визначеним маршрутом??? Чи я перебільшую?

Поясніть, друзі. А дозвіл від дітей і онуків не треба брати? А чому в одному місті в один заклад угоду за тиждень підписують, а в інший заклад – за півтора місяці?», - поділився емоційним дописом Петро Ластівка.

Нагадаємо, нещодавно комісія обрала директором черкаського музично-драматичного театру Петра Ластівку. Він є українським театральним режисером, актором театру і кіно родом із Західної України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #26 Волинянка 16.12.2016 16:40
Не повертайте на захід цю гидоту!!!!
І собі не беріть!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25 театр 16.12.2016 11:29
Цитую Андреевич:
Вот если бы всё это написал человек с Донбасса, тогда да, мы бы поддержали, а он видите ли с Волыни. Значит наглец.


Для тех, кто не знает - его из Волыни выгнали с треском ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 театр 16.12.2016 11:28
Цитую ще не вечір:
Згадується кадрова система СРСР.
Сито ,фільтри-щоб зробити карєру, потрібно було бути членом КПРС,стаж ,вища освіта за фахом (не куплена),відпов ідна національність. І то мало свою логіку ,судячи з того,хто зараз приповз до влади і нами рулить.
До речі,до цього мужика-це відношення не має. Ми його не знаємо . Давайте дочекаємось від нього результату, а не посипати попилом театрального згарища.

Цитую ще не вечір:
Згадується кадрова система СРСР.
Сито ,фільтри-щоб зробити карєру, потрібно було бути членом КПРС,стаж ,вища освіта за фахом (не куплена),відпов ідна національність. І то мало свою логіку ,судячи з того,хто зараз приповз до влади і нами рулить.
До речі,до цього мужика-це відношення не має. Ми його не знаємо . Давайте дочекаємось від нього результату, а не посипати попилом театрального згарища.


Как раз мы его знаем и не желаем видеть в нашем театре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 чехов 16.12.2016 11:08
ТОЛИ ЕЩЕ БУДЕТ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Москаль Чарівник 16.12.2016 10:00
Пане Ластівка, якшо читати будете... Як би це. Ну, двома словами. Наші посадовці обично сначала виконують команду "фас", а потом начинають в’їжджати в тєму. По опреділєнію люди вони не дурні, ну дуже ісполнітєльні. Тепер у них ступор. І так фігня получається, а з Вашим призначенням фігня получається ше більша. Тепер починають тянуть рєзіну, може воно само якось розрулиться, це в нас обичне діло. Мо’ Ви самі передумаєте, наприклад. Бо запропонована процедура - це тонкий натяк на товсті обставини. Творчих Вам успіхів десь в іншому місц(т)і.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #21 ще не вечір 16.12.2016 09:49
Згадується кадрова система СРСР.
Сито ,фільтри-щоб зробити карєру, потрібно було бути членом КПРС,стаж ,вища освіта за фахом (не куплена),відпов ідна національність. І то мало свою логіку ,судячи з того,хто зараз приповз до влади і нами рулить.
До речі,до цього мужика-це відношення не має. Ми його не знаємо . Давайте дочекаємось від нього результату, а не посипати попилом театрального згарища.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Тому що.... 16.12.2016 08:25
Цитую Тіятр Ласточкіно гнєздо:
Овчаренко, на *** ти його привіз?!!!

Нєт прарока в сваєм атєчєствє....
Якщо тлумачити державною означає, що у нас немає степних.
Генетична пам"ять....Прийдуть варяги, наведуть порядок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Ох 15.12.2016 23:53
ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ?
Будь ласка з цього місця з подробицями.
Про брєд який він ніс під час здобуття перемоги на "конкусі" взагалі мовчок.
Я думаю що ох@@вша інтелегентна черкаськасбюрок ратія шукає бюрократичні можливості щоб йому інтелегентно і чемно відмовити.
Якщо з цим проблема, дайте знак тим хто це без зазрєннія совісті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #18 Андреевич 15.12.2016 22:41
Вот если бы всё это написал человек с Донбасса, тогда да, мы бы поддержали, а он видите ли с Волыни. Значит наглец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #17 Сашо 15.12.2016 20:52
Порулить руки чешутся? Обычная процедура на занимаемую руководящую должность. Уборщицей за день назначат. Пойдешь? Временьщик