реклама

реклама

Депутати Черкаської облради не проголосували за призначення Петра Ластівки директором Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка.

Про це інформує кореспондент "Прочерку".

IMG_20170203_154138

Всього "за проголосувало" 34 особи, що недостатньо для його затвердження.

Нагадаємо, нещодавно комісія обрала директором черкаського музично-драматичного театру Петра Ластівку. Він є українським театральним режисером, актором театру і кіно родом із Західної України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+11 #11 Актор 04.02.2017 12:49
Рішення закономірне, оскільки конкурсна комісія по театру була абсолютно не фахова і упереджена серед усіх інших. Добре, що поправили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 театр 03.02.2017 17:55
Цитую Шмель:
Безусловно Осипов был на своём месте,верните его на должность. Более достойной кандидатуры нет.


А им достойная кандидатура не нужна, они привыкли работать с проходимцами ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #9 Шмель 03.02.2017 17:22
Безусловно Осипов был на своём месте,верните его на должность. Более достойной кандидатуры нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #8 колега 03.02.2017 17:08
Шановні колеги-театрали, вітаю вас! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #7 актер 03.02.2017 17:06
Гуменный и ко, на вокзал пи... провожай "друга-проходимца", ты следующий ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #6 актер 03.02.2017 17:04
Гуменный .............................. не позорься и не позорь наш театр!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #5 Фунт 03.02.2017 17:03
Очень верное решение. Варяги не выход,человек пришёл и ушёл никакой ответственности ! А свой душей болеть будет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #4 коп 03.02.2017 17:00
Депутатам, браво, за такое принятие решения! Этого проходимца выгнали со всех театров Зап. Украины со скандалом. А комиссии :-x , которая его утвердила по наводке - позор. :-x это их "совесть".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #3 театр 03.02.2017 16:57
Хотим выразить благодарность депутатам, спасибо за справедливое решение :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #2 актер 03.02.2017 16:56
Гуменный и ко, что скажите ;-) кому теперь ж.пу подставлять будете?!