реклама

реклама

Невідомі вандали обмалювали та написали слово «фашизм» на банері крамниці «Лавка черкаського патріота», яка спеціалізується на сувенірній продукції патріотичного змісту. Про це йдеться на «Фейсбук»-сторінці крамниці.

16939595_583747185151855_2385681046071715998_n

«Сьогодні по обіді (26 лютого, – ред.) виявили ось такий прикрий факт. Банер Лавки черкаського патріота обмалювали і написали слово "фашизм". Прикро не за пошкоджений банер і зіпсований настрій (прощена неділя), а за те, що ще знаходяться люди, які вважають, що патріотизм – це фашизм, що любити свою Україну – це фашизм, що створювати черкаський бренд – це фашизм, що сплачувати податки, продаючи сувенірну продукцію – це фашизм, що червоне (любов), а чорне (журба) – це фашизм, що прапор УПА – це фашизм», – йдеться у дописі.

Завершується пост поетичними рядками Володимира Сосюри із закликом любити Україну. «Тож Любіть Україну – тримайте порох сухим, панове. ІДІОТИЗМ не пройде!» – наголошено у дописі.

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 владимир 28.02.2017 09:22
слова, а за словами нічого ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Антистец 27.02.2017 21:46
В общем, дистанция от исторического фольклора и карнавала до реальных преступлений и убийств была пройдена необыкновенно быстро и легко. Появление таких надписей вполне закономерно. Следующий этап - стыд и стремление избавить себя от любых ассоциаций с тем, что там продается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Славко 27.02.2017 19:35
СУГС йопта
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Антистец 27.02.2017 17:01
Цитую Оксана:
Цитую Мудрагель:
Ця подія повинна ще більше об'єднати НАС в одну команду. Ставаймо один до одного! Плече до плеча! Єдина фаланга. Фаланга однодумців, сильних ДУХОМ і тілом. Діймо рішуче і наполегливо! У НАС велика мета, попереду великі вчинки! СЛАВА УКРАЇНІ! Слава героям України!

Это сарказм?


Это отчаяние.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Нiкус Сафронiкус 27.02.2017 16:35
Цитую Оксана:
Цитую Мудрагель:
Ця подія повинна ще більше об'єднати НАС в одну команду. Ставаймо один до одного! Плече до плеча! Єдина фаланга. Фаланга однодумців, сильних ДУХОМ і тілом. Діймо рішуче і наполегливо! У НАС велика мета, попереду великі вчинки! СЛАВА УКРАЇНІ! Слава героям України!

Это сарказм?Конечно милая мы станем не только плечом к плечу но дупой к дупе

Оксана зараз прийде твiй улюбленець Н Сафронов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 :::::::::::::::::: 27.02.2017 15:57
Цитую Оксана:
Цитую Мудрагель:
Ця подія повинна ще більше об'єднати НАС в одну команду. Ставаймо один до одного! Плече до плеча! Єдина фаланга. Фаланга однодумців, сильних ДУХОМ і тілом. Діймо рішуче і наполегливо! У НАС велика мета, попереду великі вчинки! СЛАВА УКРАЇНІ! Слава героям України!

Это сарказм?

Звичайно ж, називатися "фалангою" - це сарказм. Кацли запорєбрікові не розуміють, що їхні дурнуваті дражнилки на рівні дитсадівської пісочниці українцям - до лампочки! Називали "укропами" - бійці з шевронами "Укроп" почали перетворювати ворогів на кашу. Прозвали захисників Донаеропорту "кіборгами" - і від однієї згадки про них кремлівський карлик досі енурезом страждає. Назвали "хунтою" - і з шевронами "Хунта" досі кожен 5-й українець на Донбасі воює.
Щоб розуміти, звідки насмішка над ворогом - дивіться на картину "Запорожці пишуть листа..." ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Оксана 27.02.2017 14:42
Цитую Мудрагель:
Ця подія повинна ще більше об'єднати НАС в одну команду. Ставаймо один до одного! Плече до плеча! Єдина фаланга. Фаланга однодумців, сильних ДУХОМ і тілом. Діймо рішуче і наполегливо! У НАС велика мета, попереду великі вчинки! СЛАВА УКРАЇНІ! Слава героям України!

Это сарказм?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 ІстОрик без істЕрик 27.02.2017 13:37
Хтось тупенький ніяк не вивчить, що фашизм за всю історію людства був лише в одній країні світу - в Італії часів Беніто Муссоліні.
А те, що ватнорилі називають "нємєцкім фашізмом", насправді називалося націонал-соціалізмом і мало червоні прапори - точно такі ж, як і совкові, тільки зі свастикою замість серпа і молота.
Що поробиш - фанати вовки путлєра якраз і "знамениті" саме тим, що показник їхнього IQ дорівнює нулю :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 Мудрагель 27.02.2017 13:24
Ця подія повинна ще більше об'єднати НАС в одну команду. Ставаймо один до одного! Плече до плеча! Єдина фаланга. Фаланга однодумців, сильних ДУХОМ і тілом. Діймо рішуче і наполегливо! У НАС велика мета, попереду великі вчинки! СЛАВА УКРАЇНІ! Слава героям України!