реклама

реклама

Кілька десятків працівників Черкасиобленерго вкотре вийшли на Соборну площу Черкас, аби попередити владу про можливий енергетичний колапс, який, за словами мітингувальників, може настати вже за два дні. Про це інформує журналіст «Прочерку».

Так, люди, які вже кілька місяців не отримували зарплатню, стверджують, що якщо місцева влада не проведе переговори з урядом, світла в області не буде.

Голова федерації профспілок Черкащини Петро Шевченко зауважив, що ситуацію з обленерго прогнозував ще тоді, коли проблеми почались на ПАТ «Азот».

- Я не думаю, що в Києві сидять люди, які не розуміють проблеми. Але чому вони цього не вирішують – це питання. Змусити їх реагувати можна лише конкретними діями. Перемовини не мають сенсу, бо вони не ефективні, - наголосив Шевченко.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 черкащанка 24.05.2017 11:48
Цитую Пора щось робити:
Ткаченко! Звільни свого ідіота-зама Овчаренка, з-за якого тепер Обленерго вважає, що він міг погасити їхні борги!!! Нащо цей кретин обіцяв їм таке, якщо наперед знав, що не вміє абсолютно нічого - і тим більше, ніяк не може впливати на виплати олігархами зарплати своїм працівникам.
Звільнення Овчаренка може стати хоча б слабким сигналам праціваникам Обленерго про те, що їх чують.


Ткаченко боится балабола :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 доктор 24.05.2017 11:20
Багато років пропрацював на СШМД (по-народному - "швидка допомога"). Пам'ятаю, як наприкинці 90-х - початку 2000-х медикам по 8-9 місяців не виплачували зарплату, але ніяких страйків не влаштовували, виконуючи свій обов'язок по наданню невідкладної медичної допомоги пацієнтам. Також не шантажували, що "приведемо голодних дітей", а шукали альтернативні "підробітки" у вільний від основної роботи час!
Якщо вимкнути електропостачан ня, то в медзакладах, режимних об'єктах МО, МВС та ін. наступить колапс! Потрібно передати об'єкти енергетики від приватних структур в державне управління! Чи влада спроможна лише "проблемні" приватні банки "прихватизувати"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Не дождетеся! 24.05.2017 10:56
Цитую Пора щось робити:
Ткаченко! Звільни свого ідіота-зама Овчаренка, з-за якого тепер Обленерго вважає, що він міг погасити їхні борги!!! Нащо цей кретин обіцяв їм таке, якщо наперед знав, що не вміє абсолютно нічого - і тим більше, ніяк не може впливати на виплати олігархами зарплати своїм працівникам.
Звільнення Овчаренка може стати хоча б слабким сигналам праціваникам Обленерго про те, що їх чують.


Якби Сєрюню карали за кожен його серйозний косяк, його звільнили б уже раз двадцять :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 язон 24.05.2017 08:36
Цитую Marik:
Конечно можем 8) . Но сами же не хотим доводить до таких мер. А от "пол года" без зароботной платы это не шутки :sad:

Шантаж может дать ожидаемый результат. Но куда чаще шантажисту просто ломают конечности. Если ваше предприятие не способно обслуживать государственные электросети - логично просто отказаться от его услуг и передать их другому облэнерго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 язон 24.05.2017 08:34
Отключать никто ничего не будет - это уже будет уголовщина, за которую организаторы пойдут за решётку. Просто итальянская забастовка: все строго выполняют свои обязанности с соблюдением всех нормативов и предписаний. Что полностью парализует работу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Пора щось робити 24.05.2017 00:00
Ткаченко! Звільни свого ідіота-зама Овчаренка, з-за якого тепер Обленерго вважає, що він міг погасити їхні борги!!! Нащо цей кретин обіцяв їм таке, якщо наперед знав, що не вміє абсолютно нічого - і тим більше, ніяк не може впливати на виплати олігархами зарплати своїм працівникам.
Звільнення Овчаренка може стати хоча б слабким сигналам праціваникам Обленерго про те, що їх чують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 петрик 23.05.2017 20:45
Поки вони висувають вимоги економічного характеру . а що буде. через 2 дні ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 фаза, нуль, земля-що це? 23.05.2017 20:09
Цитую Селянин:
Цитую toten:
Пугают, или таки могут вырубить?

Вырубят. И сразу не станет связи, интернета, остановятся лифты, потекут холодильники, пропадет вода, появятся в каждой квартире фекалии (за исключением живущих у Днепра, те смогут носить воду на 10 этаж ведрами, чтобы смыть унитаз :lol: )
Правда пострадают все жители города, а не те, кто должен по своим обязанностям разруливать эту ситуацию.


також не постраждают і багаті сусіди в собачих хатинках
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Факт 23.05.2017 17:59
А где были эти профсоюзы, когда только началась задолженность по зарплате, молчали в тряпочку. Население как и предприятия за свет 100% платят. Все вопросы к своему руководству. Я так понимаю в обленерго, что штаты хорошо раздуты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 СОЛДАТ 23.05.2017 17:03
Цитую Селянин:
Цитую toten:
Пугают, или таки могут вырубить?

Вырубят. И сразу не станет связи, интернета, остановятся лифты, потекут холодильники, пропадет вода, появятся в каждой квартире фекалии (за исключением живущих у Днепра, те смогут носить воду на 10 этаж ведрами, чтобы смыть унитаз :lol: )
Правда пострадают все жители города, а не те, кто должен по своим обязанностям разруливать эту ситуацию.

А енергетики живуть не в Черкасах? У них не потечуть холодильники і не будуть забиті фекаліями унітази? :roll: