реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час сьогоднішнього спілкування з журналістами наголосив, що не має жодного стосунку до виробництва тротуарної плитки, яку використовують у місті.

Бондаренко3

– Зараз до міського голови «чіпляють» тротуарну плитку, – сказав мер. – А ми беремо плитку в київській компанії «Золотий мандарин», до якої я не маю жодного відношення і яка постачає плитку в усі міста України. Також беремо плитку на фірмах «Круг», «Браво».

Анатолій Васильович висловив подив, чому мощення тротуарів плиткою викликає у частини містян таке своєрідне ставлення. Адже таке покриття вже давно застосовується у багатьох містах.

– Може, ми проведемо громадські слухання, і громада скаже, що цю плитку треба було двадцять років тому постелити, що це вже застарілий варіант, і сьогодні треба ставити вже доріжки з пластмаси, – з усмішкою підсумував мер.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Василий 25.08.2019 11:18
Пи***деть, не мешки таскать. Врет он все. Сам да, отношения может и не имеет, но есть еще кум, сват, брат, друзья и прочие "НЕзаинтересован ные" люди.))))
Он понимает что срок заканчивается, надо успеть ... еще не весь свой автопарк обновил.
Ну когда в Че закончится это бл***ство? В конце концов!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Дивуєте 24.08.2019 23:55
Цитую Даун:
А про головне забули, Зеленський сказав, що 14.02.2020 або школи, або гуд лав мая лябов :cry:

У обох тоді слова були тільки для публіки. Обидва прекрасно знали, що у листопаді - максимум у перших числах грудня 2019 будуть дострокові місцеві вибори.
У лютому 2020 Толя вже не буде мером.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Даун 24.08.2019 23:08
Цитую МИРОСЬ:
Берети трлотуарну плитку в "Круг" і "Браво" і після цього казати "чіпляють", ти що взагалі з божеволів і думаєєш, що ми всі із Лисянки...

Тілький йопнутий міг підплигуючи і вірно дивлячись по собачому у очі пообіцяти Президенту за півроку побудувати 2 школи і 2 дитячих садка. А тепер про плитку, про 10 мільонів і як там у Мадриді з заборами.... А про головне забули, Зеленський сказав, що 14.02.2020 або школи, або гуд лав мая лябов :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Черкасчанин 23.08.2019 09:32
После визита приЗедента мер очень быстро освоил его метод общения с людьми.Тобто охренел полностью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Житель Черкасс 23.08.2019 08:54
И качество положенной плитки не хочет Бондаренко проехать посмотреть???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Гдє мой толя 22.08.2019 22:34
Толян,єслі рома дісконт єто *круг*і*браво*, то я пєтя порошєнко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Толя 22.08.2019 20:56
Ха-ХА-ха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 власник ,,браво,, 22.08.2019 19:11
Партнеры ваши и тренкина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #3 власник ,,браво,, 22.08.2019 17:56
Лицемер и цыник на мер , только что позвонил на ,,круг,, директору, говорит за последние 5 лет , город не купил ни одноосно метра квадратного плитку!мер брехло !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #2 власник ,,браво,, 22.08.2019 17:51
Мер не обманывайте людей ничего вы у нас не берёте никакой плитки , в том году брали посредники ваши и трепетна. Потом с накруткой продавали в город! Ето правда . На сегодняшний день завод плитки дисканта вашего коллеги депутата и ещё двух учредителей! Вы из прекрасно знаете! Плюс дискант строит ресторан в долине роз и ему надо красиво положить плитку , за счёт налогоплательщи ков города со своего заводика к своему ресторану за 10милиилонов ! Не уважаемый мер , не клацайте дурака! Все все знают!