реклама

реклама

Черкаський сквер «Юність», розташований у центрі міста, днями почали обгороджувати: тут розпочнеться реконструкція. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

unnamed

– Концепція реконструкції скверу обговорювалася кілька років. Учасники обговорень єдиної думки не дійшли і, думаю, не дійдуть ніколи, – сказав під час сьогоднішньої пресконференції міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Але на сьогодні є проект, є дозвіл на початок робіт. Я думаю, це буде гарно.

За словами міського голови, наразі «є концепція» зробити на територій скверу найбільший в Україні сад магнолій.

– Не просто алею, а справжній сад цих екзотичних рослин, – наголосив Анатолій Бондаренко. – Наразі це питання вивчають підприємці, які володіють розсадниками магнолій.

Сад магнолій у сквері «Юність» має стати своєрідною візитівкою Черкас.

IMG_20200222_152832

bf4b49acdecd824e65b1b44cef4ce48c

062c9be1315bf9fd61d880ab4a075f8d

e168e3a3756feaa5d0f7786463e9ce69

реклама

Коментарі  

 
+8 #9 манголія 25.02.2020 22:45
Убогі та обідрані фасади 4-х будинків на площі Юності, ніякими манголіями не закриєш. Ці фасади - справжня убогість влади. Черкаські фавели. Манголи ви наші(.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Юрій Марчук 25.02.2020 21:32
Розсаднік КП "Садовод" знаходиться у Черкасах майже 30 років. Мені цікаво, які саме "власники розсадників магнолій" щось там вивчають?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Комунальник 25.02.2020 19:18
Цитую стабилизец:
если делать то по-большому. :lol: картинки европейской площади с хвонтанами тожа были красивые.

"По-большому" не треба. Треба по нормальному і по чесному.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 ЮЗР 25.02.2020 18:45
Решилы бабло дорогими кустиками отмыть 8) в которые будут пиписькать после пивася..Бредовый задум
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Мавр 25.02.2020 17:37
Ото натулять ларків!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 стабилизец 25.02.2020 13:31
если делать то по-большому. :lol: картинки европейской площади с хвонтанами тожа были красивые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Око 25.02.2020 13:17
У самому центрі міста на висотних будинках ще й досі висять вицвілі і розміщені шість років тому гасла до 60-річчя області, 200-річчя від дня народження Шевченка та 70-річчя визволення Черкас. Їх видно і з Будинку Рад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Светлана 25.02.2020 12:49
Бондаренко, ты 5 лет трусы с тротуаров центра города убрать не можешь. Какие магнолии?! Все, что делает бондаренко - кострубатое, дешевое, ничего нигде не закончено. Просто нужно быстренько освоить деньги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 1 25.02.2020 12:25
шо то плитки маловато :-)