реклама
Sucurity Police

реклама

images П’ятеро діючих народних депутатів є лідерами виборчих перегонів у округах Черкащини, де вони вже вигравали вибори і попереднього разу. Про це свідчать дані про підрахунок голосів виборців в межах одномандатних виборчих округів, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії.

Станом на 8-30 опрацьовано майже 26% голосів виборців Черкащини. Попередні підсумки голосування в округах наступні: №195- Володимир Зубик (45% голосів «ЗА», опрацьовано 23.75% бюлетенів); №196- Геннадій Бобов (39% голосів «ЗА», опрацьовано 22.37% бюлетенів); №198- Віктор Тимошенко (21.5% голосів «ЗА», опрацьовано 57.35% бюлетенів); №199- Валентин Ничипоренко (49,5% голосів «ЗА», опрацьовано 13,9% бюлетенів) та №200- Антон Яценко (54,38% голосів «ЗА», опрацьовано 15,02% бюлетенів).

реклама

Коментарі  

 
0 #45 Чигиринець 06.11.2014 09:25
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Сусик:
Аппять двадцять п'ять...аппять пана Чуприну не розгледіли :cry: :-x

Ну ти точно Сусик,но не Богдан,а Василий из кинофильма "Трембита".У Чуприны и без ВС все в норме.Обидно то,что залетные Зубики и ему подобные делают из моих земляков стадо баранов,которых "должно резать или стричь"(А.С.Пушкин).

Сан Саныч,я с Вами полностью согласен,при одном "НО",-не сравнивайте пожалуйста эту Квазигнилошакал ью постать.как драбовы,сусики, василисы и прочие,с такими благородными животными,как бараны.Баран-мясо,курдючный жир,очень полезный для здоровья,а шерсть. Так что сравнение с этим зубиковским *******явно не этично.Согласны?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #44 Чигиринець 06.11.2014 09:05
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую выборы:
Цитую Василь:
Цитую Drabov:
Пане Чуприна ми вас вітаємо по драбівському району ви останні...


І варто воно було ото так ганьбитися на всю область? Хіба що місця в ДВК здав оптом. А так - отримане в чесні боротьбі почесне ЛУЗЕРСТВО :D :D :D

Откуда столько ненависти к аппоненту?
Вы сами-то ,что стОите?

Це ті ПРпосіпаки та З.... ш..стки,яким я бив по рукам за їх зрадницьку позицію.Тому таким чиом тявкають з під ковдри.Нормальний чоловік вийшов би під своїм справжнім ім"ям.Одним словом Ш...ЛИ.
Рано празднуете победу.Не захлебнитесь в своём же де...ме,а впрочем,как можно захлебнуться д...му в своём же д...ме?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #43 Чигиринець 06.11.2014 09:00
Цитую Василь:
Мені здаля важко судити, але це все більше було схоже на одноразову піар-акцію. Шавка погавкала і сховалась. Інша справа - робити це день і ніч. Тоді б за тобою люди потягнулись. А так, ти позавчора помаранчевий як помідор, а вчора такий весь біло-блакитний і готовий до всяких неприродніх коаліцій.

Сьогодні ж ти вже майже нікому не цікавий. Кури бамбук і відпочивай. Дарую ідею - міняєш фамілію на Зубик і балатуєшся на наступниз виборах. Он Нечипоренко з Соколівочки бабла підняв, учись!

Слушай Сявка,не тебе давать советы.Вот из-за таких продажных ш...калов.как ты,Украина и оказалась в беде.Та "мат.помощь",которую вы,....,получили от ваших з...,быстро закончится.но проклятия матерей,которые звучат в ваш адрес останутся!И судить вас, всю эту продажную биомассу будет Высший Суд-Суд БОЖИЙ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #42 Майдан 3 27.10.2014 22:52
Цитую Богун:
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="выборы"][quote name="Василь"][quote name="Drabov"]Пане Чуприна ми вас вітаємо по драбівському району ви останні...

Пане Чуприна, помірялися...? От Вам і відповідь народа про те, хто скільки у цьому житті добрих справ зробив, виходить ви - 0! Бажаю успіхів у майбутніх безнадійних фантазіях ввійти у владу!

Ваш благодійник після зняття депутатської недоторканості з тих хто голосував 16 січня почне робити добри справи у багатомільйонни х сумах заради "миру та спокію" хлопчиків що тримають діло з матеріалами справ по махінаціям з паливом. Іудіни грошики колись закінчаться а спаплюжене продажністю ім"я вже не відмиєш. Починайте звикати до присутності у анекдотах на тему драбівських кріпаків та доброго пана - благодійника. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #41 адекватний 27.10.2014 18:41
Цитую Йшов мимо:
Шановні виборці, ви - дебіли, вибачте на слові, іншого терміну підібрати не можу. Зубик, Бобов, Тимошенко, Ничипоренко, Яценко - всі вони голосували за закони 16 січня, регіонали, які разом зі своїм фюрером обкрадали країни, через яких втрачено Крим і триває війна на Сході, через них вам доводиться відмазувати синів від армії та економити на продуктах в магазинах, вони відмовили бійцям на Сході у праві взяти участь у парламентських виборах, а ви за них знову голосуєте??
Дебіли, ви не варті кращого життя, раби, були рабами і ними ж лишаєтеся!

Нормальний закон, доречі европейський, коли буковкр друкуєте порівняйте з демократичними европейськими - як один з одного писані. А ви просто задурманений тупою революційною пропогандою. От коли по дорозі додому нарветесмь на активістів в презервативах нап головах які надапють палицями по довбні, тоді й оцінете закон .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #40 Василь 27.10.2014 18:22
Цитую О.ЧУПРИНА:
Це ті ПРпосіпаки та Зубиківські ш..стки,яким я бив по рукам за їх зрадницьку позицію.Тому таким чиом тявкають з під ковдри.Нормальний чоловік вийшов би під своїм справжнім ім"ям.Одним словом Ш...ЛИ.


Мені здаля важко судити, але це все більше було схоже на одноразову піар-акцію. Шавка погавкала і сховалась. Інша справа - робити це день і ніч. Тоді б за тобою люди потягнулись. А так, ти позавчора помаранчевий як помідор, а вчора такий весь біло-блакитний і готовий до всяких неприродніх коаліцій.

Сьогодні ж ти вже майже нікому не цікавий. Кури бамбук і відпочивай. Дарую ідею - міняєш фамілію на Зубик і балатуєшся на наступниз виборах. Он Нечипоренко з Соколівочки бабла підняв, учись!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #39 Чигиринець 27.10.2014 17:53
Цитую Воля або смерть:
Скільки відео підкупів Зубиком має отримати МВД щоб вони почали працювати? Зубикам та МВД закон неписан???
Причина не в колличестве видео,а в том как долго порошенко нужны будут услуги этой ....З... сейчас плотно сидит на крючке у пороха,потому что никто не забыт,ничто не забыто.Одно уголовное дело под названием Ливелла,тянет на боооооольшой срок.И это очень большая ошибка Порошенко,а точнее предательство, по отношению к людям,которые ему поверили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #38 ВИБОРЕЦЬ 27.10.2014 15:19
Цитую Богун:
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="выборы"][quote name="Василь"][quote name="Drabov"]Пане Чуприна ми вас вітаємо по драбівському району ви останні...

Пане Чуприна, помірялися...? От Вам і відповідь народа про те, хто скільки у цьому житті добрих справ зробив, виходить ви - 0! Бажаю успіхів у майбутніх безнадійних фантазіях ввійти у владу!

А ви пане тут при чому?Чуприна хоч щось зробив проти цієї нав**очі,а ви тільки раденькі,що не розумні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #37 Богун 27.10.2014 13:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="выборы"][quote name="Василь"][quote name="Drabov"]Пане Чуприна ми вас вітаємо по драбівському району ви останні...

Пане Чуприна, помірялися...? От Вам і відповідь народа про те, хто скільки у цьому житті добрих справ зробив, виходить ви - 0! Бажаю успіхів у майбутніх безнадійних фантазіях ввійти у владу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #36 Razin 27.10.2014 12:42
Пане Чуприна.Ну не йде Вам,непруха! І не варто викидати гроші.На жаль.Ви хороша людина,але немає везіння.А воно не продається.