реклама
5TV

Привітання зі святами від Віктора Полозова

Дорогі друзі!

Ось і минув 2016 рік. Рік надій і сподівань. Рік досягнень і розчарувань. Рік щасливих миттєвостей і неспокою. Рік особистих успіхів і втрачених можливостей. Складний, тривожний, не прогнозований… Для кожного з нас він був різним, але всі ми очікували від нього здійснення великого спільного бажання - закінчення безглуздої братовбивчої війни. Хотілося вірити, що чвари політиків припиняться і вони відчують справжню відповідальність за країну. Зрозуміють, яким небезпечним і руйнівним є для неї той розбрат, який вони посіяли в державі, хвилюючись не за її кордони, не за добробут народу, а за власні кишені. Не збулося…

Але життя продовжується, і я переконаний, що для кожного з нас 2016 рік став роком переосмислення тих цінностей, від яких залежить подальша доля України. Ми відкрили для себе багато простих і водночас надзвичайно важливих істин і не втратили при цьому ні честі, ні совісті, ні гідності. Ми зрозуміли, що швидкоплинний час не варто витрачати на інтриги політиків, на війни і внутрішні протистояння, які рвуть нашу країну на шматки, і в які задля власних інтересів втягнули нас можновладці. Ми усвідомили, що тільки від нас самих залежить наше майбутнє і майбутнє нашої Батьківщини. Нас ніхто не зможе більше обдурити. Бо ми навчилися оцінювати владу не за порожніми обіцянками, а за результатами праці. Відрізняти зерно від полови, а правду від брехні.

Тож з великою вірою у вас і у вашу щасливу долю цими новорічними та різдвяними святами від щирого серця зичу вам всіляких гараздів! Нехай Святе Різдво щедро засіє ваші домівки здоров`ям, любов`ю, радістю і благополуччям. Нехай мир і спокій запанує в нашій рідній і багатостраждальній державі!

Україна неодмінно підніметься з колін і по-справжньому стане вільною, багатою, квітучою! Зазеленіють її буйні ліси, заблищать кришталевими водами її ріки й озера, зазолотяться важким колосом її поля і луки. Стануть щасливими на її землі люди… Все у нас з вами буде добре!

Віктор ПОЛОЗОВ,

Голова Аграрної партії Черкащини

poloz-bg