реклама

реклама

Кандидат у народні депутати України по 194 округу Олег Петренко днями зустрівся з волонтерами. Близько двох сотень добровольців зголосилися допомогти Олегові на виборах.

Під час зустрічі Олег Петренко розповів добровільним помічникам про своє життя, зокрема, перебування на Майдані та в батальйоні «Азов».


– Я знаю Олега дуже давно. Він – порядна людина. Крім того, воїн АТО. Олег Петренко не побоявся іти й захищати всіх нас на Сході. Переконана, що в парламенті він докладе всіх зусиль, щоб поліпшити наше життя, – пояснює своє рішення допомагати кандидату доброволець Тетяна Гудзенко.

Найбільше під час спілкування з волонтерами Петренко звернув увагу на чесність виборів. Він попросив волонтерів протидіяти підкупам – побачивши такі факти, повідомляти правоохоронців або в його штаб.


– Для мене чесність виборів є такою ж важливою, як і перемога у виборчих перегонах. Черкаський 194 округ уже встиг прославитися шуфричами й поплавськими. Після Революціїї Гідності, після подій на Донбасі Черкаси не мають права знову так зганьбитися, – говорить кандидат у нардепи від партії «Блок Петра Порошенка».

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 Роман 26.10.2014 10:05
Співакам - сцена, комбатам - війна ! Комбати в Раді - позор для України ! Впевнений, що переможе Жуковська - реально таким і повинен бути європейський політик : спеціаліст в конкретній галузі - фінанси, бізнесу власного немає, величезний досвід управління в кризових ситуаціях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 korektniy 20.10.2014 13:00
Він узагалі чув про таку річ, як "прозорість"? звідки лаве на піар? чого мовчить про кримінальні зв*язки? Його брат бізнес-партнер кримінального авторитета. Ще до політичного теперішнього ловили обох на .... у готелі "Р..."....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Виборець 06.10.2014 10:20
Цитую Антон:
Цитую Тася:
Черкащани,не всядьтесь в багнюку знову.Як обирати між Толєю "мєталістом",Фірташем в шкурі Жуковської,то воїн-захисник,не може мати конкурентів.Як москаль припреться,не Жужа і не Бондаренко стануть на ваш захист,стануть солдати,наші хлопці,подумайт е!В ВР МАЮТЬ ПРИЙТИ ЛЮДИ ЯКІ ЖИТТЯМ РИЗИКУЮТЬ ЗА УКРАЇНУ,ДОСИТЬ ГНИДНИК ЛОБІСЬКИЙ УТРИМУВАТИ.

Чуш собача! Справжні бійці-герої не лізуть у політику, а займаються військовим захистом. Петренко - типовий керєрист та хапуга, який використовує тему війни у своїх шкурних цілях.

А вам хто заважає,записуй тесь в батальон,їдьте на схід,воюйте,і вам такий "кр"єризм" зарахуємо.Ви когось гіднішого бачите?Жуковську патріотку фірташевих статків,Толю "металіста",кого?Петренко воює,решта триндять,то кому довіряти,вам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Виборець 06.10.2014 10:15
Цитую адекватний:
Цитую Тася:
Черкащани,не всядьтесь в багнюку знову.Як обирати між Толєю "мєталістом",Фірташем в шкурі Жуковської,то воїн-захисник,не може мати конкурентів.Як москаль припреться,не Жужа і не Бондаренко стануть на ваш захист,стануть солдати,наші хлопці,подумайт е!В ВР МАЮТЬ ПРИЙТИ ЛЮДИ ЯКІ ЖИТТЯМ РИЗИКУЮТЬ ЗА УКРАЇНУ,ДОСИТЬ ГНИДНИК ЛОБІСЬКИЙ УТРИМУВАТИ.

Батальйончик то позазаконний. Патріот? Гайда до лав збройних сил або нацгвардіі , а бути членом приватного напівбандитсько го батальйону, це не народний обранець а лобі тіньового власника цього бандобатальйону .

Батальйон «Азов», створений 4 травня 2014 року у Бердянську, як і інші батальйони патрульної служби міліції особливого призначення (БПСМОП) МВС ...пнх Адекватний,Путі н-ТВ не пройде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 адекватний 05.10.2014 23:12
Цитую Тася:
Черкащани,не всядьтесь в багнюку знову.Як обирати між Толєю "мєталістом",Фірташем в шкурі Жуковської,то воїн-захисник,не може мати конкурентів.Як москаль припреться,не Жужа і не Бондаренко стануть на ваш захист,стануть солдати,наші хлопці,подумайт е!В ВР МАЮТЬ ПРИЙТИ ЛЮДИ ЯКІ ЖИТТЯМ РИЗИКУЮТЬ ЗА УКРАЇНУ,ДОСИТЬ ГНИДНИК ЛОБІСЬКИЙ УТРИМУВАТИ.

Батальйончик то позазаконний. Патріот? Гайда до лав збройних сил або нацгвардіі , а бути членом приватного напівбандитсько го батальйону, це не народний обранець а лобі тіньового власника цього бандобатальйону .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Антон 05.10.2014 17:52
Цитую Тася:
Черкащани,не всядьтесь в багнюку знову.Як обирати між Толєю "мєталістом",Фірташем в шкурі Жуковської,то воїн-захисник,не може мати конкурентів.Як москаль припреться,не Жужа і не Бондаренко стануть на ваш захист,стануть солдати,наші хлопці,подумайт е!В ВР МАЮТЬ ПРИЙТИ ЛЮДИ ЯКІ ЖИТТЯМ РИЗИКУЮТЬ ЗА УКРАЇНУ,ДОСИТЬ ГНИДНИК ЛОБІСЬКИЙ УТРИМУВАТИ.

Чуш собача! Справжні бійці-герої не лізуть у політику, а займаються військовим захистом. Петренко - типовий керєрист та хапуга, який використовує тему війни у своїх шкурних цілях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 врет 05.10.2014 13:19
Не вірю. Дивний він. Як омель з конопель. І хвіст з корупціі є і членство у партіі Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Mshals 04.10.2014 22:05
Цитую Слава Радуцькому!!!:
Буду голосувати за нього! І це не тому що добре його знаю, а бо вибору немає. Всі ці Булатецькі,Жуко вські, яка, до речі, виявилася палкою "прихильницею" Майдану, вже так всім набридли, що аж нудить. У О.Петренка є можливіст,ь в випадку обрання депутатом, стати дісно НАРОДНИМ Депутатом, а не перевертнем. Тільки одне побажання-дуже прискіпливо придивляться на тих хто лізе до нього в дружбу, на кшалт ставленника криміналітету Радуцького, бо тоді все дуже погано закінчиться...

Цей Шура Р. достав вже,його смітник чекає,там його місце. ..... пакосна,з інтелектом равлика.Секретар,ганьба тій міськраді,добре що скоро переобирати,з 25-го травня крім крісла для .... нічого не вродили.Секретар міськради Черкас ,дважди судимий .....,лікуємо,є чим похвалитись. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Mshals 04.10.2014 21:59
Як 194-й знову "обі.....ся" і обере Жуковську лобіювати Фірташа,то наш округ треба буде закривати як шкідливий для України.Не вміємо обирати,нєвіг лізти.Ми достатньо ..... в зРаду навибирали.Треба консолідувати голоси,патріоти чні сили можуть розпорошитись на Петренко,Бондар енко,і фронтовика Яценюка,від ригів одна Жуковська повзе,треба негайно щось робити,нам потрібен єдиний кандидат,я за Петренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Тася 04.10.2014 21:10
Черкащани,не всядьтесь в багнюку знову.Як обирати між Толєю "мєталістом",Фірташем в шкурі Жуковської,то воїн-захисник,не може мати конкурентів.Як москаль припреться,не Жужа і не Бондаренко стануть на ваш захист,стануть солдати,наші хлопці,подумайт е!В ВР МАЮТЬ ПРИЙТИ ЛЮДИ ЯКІ ЖИТТЯМ РИЗИКУЮТЬ ЗА УКРАЇНУ,ДОСИТЬ ГНИДНИК ЛОБІСЬКИЙ УТРИМУВАТИ.