реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

На зміну післяноворічній відлизі із 6 січня на Черкащині запанують тріскучі морози. Вітри, в яких переважатиме північна складова, доправлятимуть у наш край холодні повітряні маси, про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

3

У зв'язку з вторгненням арктичного повітря та активізацією південних циклонів 6-7 січня очікується ускладнення погодних умов: 6 січня невеликий сніг, 7 січня помірний сніг, вдень місцями сильний, на дорогах ожеледиця.

Різке зниження температури 6 січня вночі та вдень до -10..-15º, 7 січня вночі до -14..-19º, вдень -7..-12º. 7 січня пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.

8-9 січня утримається холодна погода з температурою вночі -15..-20º, вдень -9..-14º. Часом  сніг, на дорогах ожеледиця.

Завдяки різкому похолоданню середньодобова температура повітря на Різдво буде аж на 10-12° нижче кліматичної норми, що спричинить додаткове споживання енергоносіїв для опалення будівель. Однак позитивним моментом є те, що переважно суха та морозна погода заважатиме поширенню захворюваності на грип та інші ГРВІ.

Очікувані помірні та сильні морози на фоні посиленого вітру 15-20 м/с можуть викликати обмороження та переохолодження.

Варто пам’ятати, що у дітей терморегуляція тіла ще не налагоджена, а в осіб похилого віку часто порушена. Ці категорії населення найчастіше піддаються обмороженню та переохолодженню, тому слід враховувати це під час прогулянок узимку. Саме тому, перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, а потім потрібно зігріти її в теплому приміщенні.

Враховуючи що 7-8 січня морози досягнуть свого піку, відправляючись у гості на Різдво не забувайте про теплий одяг! При цьому, за рахунок невеликих опадів, місцями на дорогах утримається ожеледиця, тому як пішоходам так і водіям треба бути обачними та обережними.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр