реклама Черкащанка
реклама

Перша половина березня відзначилася на Черкащині підвищеним середнім температурним фоном – на 2-10º, що більше відповідає кінцю березня-початку квітня. Проте, суттєвих опадів не спостерігалося із середини третьої декади лютого, лише 19 березня пройшли дощі – кількістю 3-6 мм. Максимальні температури вдень були +8+13º, ночі були холодними – 1-4 тепла, в окремі дні спостерігалося зниження температури повітря до 4 морозу, про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

yaka-bude-vesna-2015-go-roku-za-prognozami-sinoptikv_772

У п’ятницю 17 березня у Черкасах спостерігалася гроза, що вважається літнім та небезпечним явищем погоди. В неділю 19 березня метеостанцією Сміла було зафіксовано випадіння граду – діаметром 10 мм, що вважається небезпечним явищем погоди та нетиповим для цього місяця. В останнє град в березні спостерігався в Смілі у 1966 та 1971 роках.

За прогнозом синоптиків, на поточному тижні у формуванні погоди буде відігравати радіаційний фактор: поступово збільшиться тривалість дня, висота сонця над горизонтом та кількість надходження сонячної енергії.

21-22 березня очікується підвищення температурного фону за рахунок денних температур – 12-17º тепла. В нічні години будуть невеликі морози – близько 0º. 23-24 березня температурний фон буде позитивним впродовж доби – вночі 3-8º тепла, вдень 10-15º тепла. До кінця робочого тижня суттєвих опадів не передбачається.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...