реклама
Привітання від міського голови
реклама
Поправка депутата-радикала може обернутися не лише бюрократичним колапсом у судах.

index

Починаючи з 15 березня Від 15-го березня українці не зможуть поховати рідних без дозволу суду Від 15-го березня українці не зможуть поховати рідних без дозволу суду українці не зможуть вільно поховати своїх рідних, бо це стане можливим лише після експертизи, яку, згідно з новацією, має призначити суд. Такого рішення доведеться чекати не менш, як три доби, а через перезавантаженість своє рішення Феміда може надати і пізніше, йдеться в сюжеті ТСН.

Хаос і колапс передрікають учасники ринку ритуальних послуг. "Чоловік по сто в день будуть збиратися тільки в чергах у судах. Як справляться з цим судді – для мене це незрозуміло. Хто цим буде займатися, чи виділять людей, які будуть виписувати направлення. І як так розумію, це буде виписувати тільки один суд", - каже співзасновник ритуального дому Фелікс Чеховіч.

У судах уже готуються до надмірних навантажень. Що стосується, наприклад, Києва, то слідчі з усіх районів столиці по клопотання та дозволи будуть змушені звертатися лише в один суд, а саме за місцем реєстрації юрособи. Для Києва – це Шевченківський суд. Лише торік там розглянули понад 30 тисяч клопотань кримінального провадження, і це не враховуючи інших цивільних справ, яких було майже стільки ж. До цього переліку додається видача ще дозволів на експертизи померлих. "Почнуть відбуватися такі зміни щодо захисту справ та справедливого судового розгляду кожного громадянина. Маленької справи для кожної особи не існує, а вона вимушена буде чекати", - каже суддя Ірина Фролова.

На рішення про проведення експертизи доведеться чекати не менш, як три доби, а то й більше, а без документа морги тіло не прийматимуть. "Якщо померла вдома, тоді родичам потрібно знаходити якийсь вихід, щоб перебувало тіло протягом цих 72 годн", - констатує завідувач відділення паталогоанатомії Київської міської лікарні №1 Олег Садовий. Таким виходом можуть бути лише приватні холодильні камери, доба утримання тіла в котрих коштуватиме від 280 до 350 гривень. Але можливості приватників обмежені, і місць вистачить не всім.

Автор цих новацій – депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий. Журналісти намагалися довідатись, що спонукало нардепа вдатись до таких змін, однак телефон народного обранця постійно вимкнений. Натомість на своїй сторінці у Facebook новатор пише, що пишається цією поправкою.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Volodimir Rebel 14.03.2018 07:05
Це зроблено мабуть для того,щоб померлий встиг перетворитися на скелет и його було легше доправити до кладовища.Іншої логіки я тут не вбачаю!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Є пропозиція 13.03.2018 19:20
Влітку три дні це замало. Влітку вся рідня точно знаходиться на городах й може не встигти зібратись на похорони. Краще дозвіл на експертизу видавати на 9 днів, а дозвіл на поховання на 4О. Тоді встигнуть всі зібратись. А взимку можна й зразу, без експертизи дозволити поховання. Польових робіт нема, й за день зможуть доїхати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 смілянин 13.03.2018 19:11
Це сигнал до того,шо владу пора терміново мінять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Петрович 13.03.2018 16:50
Цитую Черкасчанин:
Из-за одного альтернативно одаренного.....

Не так страшно, що депутат дебіл, а страшно коли дебіл ініциативний.
Дочекаються, що труни почнуть складати прямо перед Верховною Радою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Макс 13.03.2018 14:56
Дебил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Ченчик 13.03.2018 14:37
Ну чого тільки не придумують, лише б попіаритися. А де дійсно справедливі економічні закони???. Та хоча б той же Антикорупційний суд призначте, щоб було кому вас же судити. Так ні, всякий маразм краще пускати в люди................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Коваль 13.03.2018 13:53
Дасть Бог, ці нововатори дочекаються самі так ховати своїх рідних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Правда життя 13.03.2018 13:44
Маразм крепчает...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 депутат 13.03.2018 12:58
Завдяки таким д.....м не те що жить стане неможливо, а й померти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Черкасчанин 13.03.2018 12:54
Из-за одного альтернативно одаренного.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама