З Центрального Автовокзалу Одеси здійснений перший рейс "Одеса - Черкаси - Одеса", який відтепер облуговує ПАТ "Північтранс". Підприємство на ринку перевезень працює 36 років.

Рейс номер 175 "Одеса - Черкаси":

Відправлення:

Міжнародний (Центральний) Автовокзал (Вул. Колонтаївська, 58) о 13:15.

36357137_1844375595659242_8473504840423571456_n

Прибуття:

Черкаси "АС-1" (вул. Крупської,7) о 21:10.

Час в дорозі - 7 годин 35 хвилин.

Рейс номер 176 "Черкаси-Одеса":

Відправлення із Черкас "АС-2" (Крупської,7) о 22:30.

Прибуття до Одеси - Міжнародний (Центральний) Автовокзал (Вул. Колонтаївська, 58) о 07:35.

Рейси щоденні. Перевезення відбуватимуться автобусами марки "Еталон" місткістю 29 місць, а з липня 2018 року- автобусами марки Sprinter.

Проїзні квитки можна придбати в касах автовокзалів. Вартість квитка 415 грн.

Автобус прямує через Умань, Звенигородку, Тальне, Смілу.

Про це інформують в компанії перевізника.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 Світлана 23.08.2019 14:38
Номер водія можно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 ЮЗР 05.07.2018 16:12
Через Кропивницкий слаьо было зделать маршрут? Нафиг огородами ездить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Який ще Сєвєр? 02.07.2018 10:23
Дурна назва ПАТ - "Сєвєртранс". Якщо за місцем прописки - то мали б назватися на честь Півдня. А якщо за напрямком перевезень- то й так зрозуміло, що їхать на північ, бо південніше від Одеси автобусом далеко не заїдеш - море, знаєтє лі :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 ??? 02.07.2018 09:31
Цитую ПАТ Північтранс:
Автобус прямує через Любашівку, Умань, Маньківку, Тальне, Звенигородку, Смілу.

Афігєть! То він ще й "крюк" дає в дорозі - шоб жисть маліной нє казалась?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Черкащанин 02.07.2018 09:17
Цитую ПАТ Північтранс:
Автобус прямує через Любашівку, Умань, Маньківку, Тальне, Звенигородку, Смілу.

Автобус "прямує" на йуха) Якщо зальотний Остап Бендер, який пробує зайти на ринок перевезень Черкас, навіть не знає, що тут кажуть Північ, а не "Сєвєр" і вулиці Надєжди Крупської тут давно немає - поїздить від сили мєсячішку, а потім піде, звідки й прийшов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Перехожий 02.07.2018 08:27
Цитую ПАТ Північтранс:
Автобус прямує через Любашівку, Умань, Маньківку, Тальне, Звенигородку, Смілу.

Якщо через Маньківку то це вже "плутає"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 ПАТ Північтранс 01.07.2018 23:13
Автобус прямує через Любашівку, Умань, Маньківку, Тальне, Звенигородку, Смілу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 ЮЗР 01.07.2018 21:35
Металолом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Черкащанка 01.07.2018 16:41
в Черкасах немає вул. Крупської, є вулиця Володимира Ложешнікова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Чим думали? 01.07.2018 15:20
Квиток до Варшави у суперкомфортабе льному двоповеховому автобусі з кондиціонерами, інтернетом, телевізорами на кожному сидінні і "стюардесою", яка розносить каву - коштує 800 гривень.А цей тазік до Одеси с хасапським написом "Сєвєртранс" - 500 гривень?

Шоби я - та пазорілся, прієхав на таком в Одесу?
Да нє дєлайтє мнє больную голову, а сєбє - пятую точку!