реклама

реклама

У ніч на 14 вересня в Черкасах невідомі пошкодили близько двох десятків бігбордів із зображенням Віталія Кличка, заливши їх фарбою. Про це повідомляють в Черкаському обласному виборчому штабі «УДАРу».


Із 60 біг-бордів, що знаходяться у місті Черкаси та на околицях, третина заляпана фарбою червоного, зеленого, синьою кольору. Водночас поряд із політичною рекламою «УДАРу» стоять рекламні борди інших партій, проте їх зловмисники не чіпали.

Якщо раніше «УДАР» стикався з поодинокими випадками псування зовнішньої реклами, то в Черкасах ситуація набула широкого розмаху, зазначає голова Черкаської обласної організації «УДАРу» Віталій Іляшенко. Він переконаний, що провокація була заздалегідь спланована: «Все це відбулося перед вихідними, аби  ми не встигли надрукувати та поклеїти нові борди». За словами Іляшенка, зараз партія визначає точну кількість зіпсованих бордів та готує звернення до правоохоронних органів.


Іляшенко також повідомив, що сьогодні о 16 годині на Соборній площі Черкас відбудеться акція протесту черкаських «ударівців» проти свавілля влади. Він закликав приєднуватися до акції всіх, хто «більше не може терпіти нахабність влади».

реклама

Коментарі  

 
+12 #19 Лёня 16.09.2012 21:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Хи-хи:
Жалко что я пис..ть так высоко не могу а так...

А ти не думав про те, де б ти був і в якому вигляді,якби впіймався на горячому? Негідників та їх замовників обов"язково знайдемо!

Мабуть у Чуприни розуму геть нема! Виборчу кампанію будує на погрозах і залякуванні! не інакше як від Кличка нокаут спіймав :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Виборець 16.09.2012 20:48
Чим більше на кандидатів "тиснуть", тим комфортніше вони себе почувають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Гость 16.09.2012 18:13
Возле Фуршета и комунякам и удару и оо досталось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #16 О.ЧУПРИНА 16.09.2012 10:54
Цитую Хи-хи:
Жалко что я пис..ть так высоко не могу а так...

А ти не думав про те, де б ти був і в якому вигляді,якби впіймався на горячому? Негідників та їх замовників обов"язково знайдемо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Станислав 16.09.2012 10:46
мало того наш чемпион состоял в банде "Рыбки" да и в экономике он слаб...
а по поводу идеи что они сами это все сделали... да, я думаю это так... там хотят выяснять искать... уверяю не найдут %)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Хи-хи 16.09.2012 01:54
Жалко что я пис..ть так высоко не могу а так...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Ужасть 16.09.2012 00:00
Цитую Мария:
Хлопці і дівчата схаменіться!!!! ! Удар знаходиться в одному електоральному полі з Батьківщиною!!! Владі не вигідно мочити Кличка-їй треба розбити голоси опозиціїї... А бютівці терпіти неможуть "Удар", вони і "Фронт змін" готові з"їсти, але поки що терплять , бо об"єднались "заради нас з Вами- простолюд та заради батьівщини ", і взагалі не заради мандатів- ннєєєє!!!! Тримаймось!!!Сл ава Україні!!!

Шановна пані, залиште Ваші координати, я хочу прийти та подивитися за що треба триматися :lol: Сподіваюсь Ви покажете :lol: :lol: Бо О.Колісник не хоче показувати додаток до диплому з відмітками по фізиці та мабуть вже прострочену візу в США :-)
Чи Ви хочете скзати що Томенки, Кириленки, Мартинюки, Кужелівські, Ляшки сюди не заради мандатів до Верховної Ради їздють :lol: :lol: Можливо я помиляюсь. Ви їм наступного разу запропонуйте працювати десь у місцевому районі, у школі чи відділі култури.... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #12 Мария 15.09.2012 12:19
Хлопці і дівчата схаменіться!!!! ! Удар знаходиться в одному електоральному полі з Батьківщиною!!! Владі не вигідно мочити Кличка-їй треба розбити голоси опозиціїї... А бютівці терпіти неможуть "Удар", вони і "Фронт змін" готові з"їсти, але поки що терплять , бо об"єднались "заради нас з Вами- простолюд та заради батьівщини ", і взагалі не заради мандатів- ннєєєє!!!! Тримаймось!!!Сл ава Україні!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 Лёня 15.09.2012 10:14
Цитую Полотно:
В партії "УДАР" ріст рейтингу зупинився, от вони й самі нагадують про себе! Я, мав намір голосувати за "УДАР", але коли "Українська правда" написала,що за публіка, там зібралась! Люди Фірташа - Льовочкіна! Я - за ВО "Свобода"!, по її списку найменше негативу.
Згоден на всі 100%,можливо що Кличко сам не знає,яка "наволоч" зібралась під його прикриттям потрапити в Раду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Байда 15.09.2012 08:26
Недопрацьовують боксери. Краще було скоїти напад на свого кандидата. Отримати поранення. Бажано по голові, щоб перевязати її і тиждень не знімати на всіх прес конференціях. Це ж ефект який би був!))) І голову до речі можна тиждень не мити. Єкономія! :lol: