реклама
Sucurity Police

реклама

Урочисті заходи до Дня Канева, організовані владою 15 вересня, були швидше не святом для канівчан, а агітацією за Партію регіонів, інформує прес-служба Черкаського обласного виборчого штабу партії «УДАР».


Як повідомив активіст Черкаського обласного осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Личко, влада привезла на святкування два автобуси дітей із Черкас. Зокрема на святкування приїхав шкільний автобус, обвішаний агітаційним банером Партії регіонів та агітаційними прапорцями. Автобус привіз школярів, яким вручили для агітації прапори Партії регіонів-2012 та іншу агітаційну продукцію. «УДАР» розцінює такі дії провладної партії як прямі порушення виборчого законодавства.


- По-перше, розміщення символіки на шкільних автобусах заборонено законодавством України. Ці автобуси стоять на балансі районних відділів освіти, на них не дозволяється розміщення агітації будь-якого характеру, - прокоментував ситуацію начальник юридичного відділу Черкаського обласного виборчого штабу партії «УДАР» Назар Крупка. - По-друге, залучення неповнолітніх осіб до агітації також заборонено законом. У нас є фото та відео, які чітко засвідчують, як Партія регіонів експлуатує дітей. Це аморально. Вважаю, що і батьки цих дітей мають оскаржувати такі дії у суді.


Зважаючи на виявлені порушення, «УДАР» готує позов до Черкаського окружного адміністративного суду проти Партії регіонів.

Дивіться також ВІДЕО.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Очерет 20.09.2012 14:02
Ідіотія не виліковується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Быков, завотделением 20.09.2012 08:31
Ха-ха! Наивные простачки! Вы думали-43 автобуса-это подарок? Нет, уважаемые, это агитколонна с уже готовой агитбригадой!Вс ех- в процедурную,на клизму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 володимир 19.09.2012 10:16
ПР використовує в агітації дітей, так як дорослі виборці дають відмову брати участь у масовках провладної партії, а дітей можна змусити, купити, обманути….
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 В курсе дела 19.09.2012 10:08
Я тоже надеюсь, что не он лично будет объяснять, как следует вести избирательную кампанию. Полагаю, что в команде "Удара" найдутся люди, обладающие педагогическими навыками, которые, не обременяя лидера, самостоятельно смогут привить любовь к чистоте престарелым пакостникам. Возможно даже милицию не станут беспокоить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Оксана Колісник 19.09.2012 09:30
Цитую В курсе дела:
Подтверждаю! Если кто-то стесняется написать, то Г..... - бывший зам.Одарича и директор стадиона, М..... - дзюдаист, депутат. Оба ..........Вся беда в том, что Виталику по-барабану кто они. В порыве гнева сказал, что заставит лично с тряпкой стоять и вытирать. Прикольная кампания для кого-то будет. А пацаны сверстникам и родителям взахлеб рассказывают, как первые деньги заработали.
Думаю, Віталік, як Ви його назвали, не буде руки бруднити об цих...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 В курсе дела 19.09.2012 09:14
Подтверждаю! Если кто-то стесняется написать, то Г..... - бывший зам.Одарича и директор стадиона, М..... - дзюдаист, депутат. Оба ..........Вся беда в том, что Виталику по-барабану кто они. В порыве гнева сказал, что заставит лично с тряпкой стоять и вытирать. Прикольная кампания для кого-то будет. А пацаны сверстникам и родителям взахлеб рассказывают, как первые деньги заработали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Анюта 18.09.2012 21:04
Для ціх людей немає нічого святого. Використовують дітей, як гарматне м"ясо.Жодного голосу за регіоналів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Знающий 18.09.2012 20:53
Это еще фигня!!!! 100% ИНФОРМАЦИЯ!!!!! Два активныхЧлена ПР М....(депутат горсовета) и печально известный Г......., организовывают молодых спортсменов забрасывать краской бикборды соперников. Неужели такое ДЕБИЛЬНОЕ решение было принято политсоветом Пр? Я понимаю, что эти ДВА дятла только до этого и могли додуматься, но ведь технологи то понимают, что это только себе в минус. Кстати, Кличко уже знает. Должны киевские приехать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Гость 18.09.2012 20:40
Это бес предел.Дети и политика не совместимы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Василь 18.09.2012 17:22
Власне це аморальний вчинок не Партії Риговонів, а батьків цих дітей, що дозволили такому статись, а також тих хто з піною у рота розказував перед виборами про переваги кріпосного права