У середу, 3 жовтня, голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк провів мітинг на Театральній площі Черкас. Мітинг зібрав близько двох тисяч учасників, інформує прес-служба «Фронту Змін».


«Влада правильно робить, що боїться опозиції, бо ми маємо чіткий план дій, коли переможемо на парламентських виборах. Ми вже зареєстрували низку законопроектів, які унеможливлять політичну і економічну корупцію в країні. Бійтесь нас, бо ми знаємо, чому йдемо до парламенту, і виконаємо свої обіцянки!» цитує виступ Яценюка сайт «Про головне».

Яценюк також наголосив, що для нього дуже важливим є візит саме на Черкащину, оскільки тут народилось багато тих опозиціонерів, які очолюють нині список Об’єднаної опозиції. Це і Анатолій Гриценко, це і Микола Томенко.


«Це тим більше накладає на нас підвищену відповідальність, бо Черкащина домінує у списку Об’єднаної опозиції», – сказав політик.

реклама

Коментарі  

 
+4 #35 Макс 08.10.2012 21:08
[ал я по бульвару Шевченко во время митинга, видел человек 150-200, из них какая то часть стояла на остановке, откуда 2000 ??? Как они считают?
Двісті помножити на 10 пальців, у кожної людини 10 пальців і получається 2000, ВОНИ не сказали ж що рахували пальці. Тим паче кожен район повинен був привести по 10-20 осіб , де не було телемоста. Так ,що черкащан було 200 -тобто пальців, а реально 15-20. Під час керівництва Єреська людей збирали тисячами. Не той тепер БЮТ, а керівництво взагалі немає довіри навіть в партійних осередках.
Конечно не той, от кормушки отлучили, а своих денежек на сбор тыся людей видимо жалко, вот и приходится видео монтировать да лапшу о тысячах поклонников вешать )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #34 ООарифметика 05.10.2012 20:16
Цитую Макс:
Проезжал я по бульвару Шевченко во время митинга, видел человек 150-200, из них какая то часть стояла на остановке, откуда 2000 ??? Как они считают?

Двісті помножити на 10 пальців, у кожної людини 10 пальців і получається 2000, ВОНИ не сказали ж що рахували пальці. Тим паче кожен район повинен був привести по 10-20 осіб , де не було телемоста. Так ,що черкащан було 200 -тобто пальців, а реально 15-20. Під час керівництва Єреська людей збирали тисячами. Не той тепер БЮТ, а керівництво взагалі немає довіри навіть в партійних осередках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 Та не треба 05.10.2012 14:47
Цитую Сергій з Кривалівки:
Цей ролик про Даценка - грубий монтаж!... Леонід розмовляє вишуканою українською мовою, ніколи не вживаючи суржика, як у цьому відео...

Та не треба ля-ля...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #32 Сергій з Кривалівки 05.10.2012 13:31
Цей ролик про Даценка - грубий монтаж!... Леонід розмовляє вишуканою українською мовою, ніколи не вживаючи суржика, як у цьому відео...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #31 Гаргантюа і Пантагрюель 05.10.2012 12:18
1) Якщо цей відеоролик не змонтований, то чи не варто обстежити Леоніда Даценка у психіатра (співставляючи те, що він пише у віршах, з тим, які вчинки він робить у житті)? Бо людина ж іде у депутати...
2) КолИ буде хоч якась реакція з боку Арсенія Яценюка (бо ж стоять на одній сцені, бо ж соратники!) чи інших людей з опозиції щодо цього відеоролика?
3) Чи не буде Л. Даценко знятий з кандидатів?
4) Оскільки Черкаси дуже маленькі і тут всі знають одне одного, чи не думає Даценко просто виїхати з міста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #30 Гаргантюа і Пантагрюель 05.10.2012 12:03
Леонід Даценко - лев, чи таки шакал?
Бо у збірці віршів "І стегна підпливуть, як дві форелі..." він про себе пише: "Я - український лев. І ці жінки мої...
Їх лона прагнуть левенят, а не шакалів.
Після солодких ігрищ і боїв
народим левів... І підемо далі"
А недавно в інтернеті з'явився знятий прихованою камерою відеоролик, який демонструє, як цей же Даценко продає свого соратника по коаліції А.Яценюка за 3000 доларів. Тобто, Даценко погоджується за ці нещасні 3000 випустити газету з компроматом на Яценюка. І поводить себе ницо, боїться, але гроші перераховує і ховає до кишені.
Виникають запитання:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 Черкаськийлитвин 05.10.2012 11:05
Цитую Читач:
Цитую Максим:
А чому "хоробрі черкащани" Томенко та Гриценко не пішли по мажоритарці, а заховались в партійні списки? Ганьба політичним пристосуванцям!

та це вже до них претензії, а серед кандидатів на сцені є і досить гідні люди. Наприклад, Гресь, Булатецький чи Поляков.

Особливо Грець він найде порузуміння з владою та Президентом недарма працював з ОДА в 2010 році і звяже канати єдності.21 серпня 2010 року голова обласної ради Володимир Гресь, голова облдержадмініст рації Сергій Тулуб, міський голова м. Черкаси Сергій Одарич взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому та урочистих зборах з нагоди відзначення 19-ї річниці Незалежності України, які відбулися у ПК «Дружба народів». http://www.oblrada.ck.ua/news/24944716.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 Аліна Гордєєва 05.10.2012 10:43
Опозиція вже програла вибори Виталію Кличку! http://www.profinews.com.ua/get.php/40747/vitalij-kli
Ганьба їм!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 Макс 05.10.2012 10:08
Цитую Заяц:
А где же наша Любаша М.?

Просто оппозиция у нас настолько "об'єднана" что она на одну сцену с Булатецким не выйдет )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 Макс 05.10.2012 09:48
Цитую Оленка:
Цитую ПРОЗОРО:
Був я на тому зібранні... Від сили 700 чоловік разом з людьми, яких привезли з районів та 50 особами охорони з паном Каплієм на чолі. При чому питань до шановного оратора від жителів Черкас не було, оскільки цього просто не дали зробити. Пан Яценюк чітко відповідав на заготовки однотипного характеру, такі ж що були і в Чернігові - загальні фрази про медицину, кредити для молоді та інше. А телеміст, який так широко анонсували це лише три райони. Хто бажає подивится реальні справи т.зв. ОПОЗИЦІЇ зайдіть хоча б на narodua.com та подивіться цікаве відео про Даценка...

Видно, що не проїжав. Я дивилась відео, людей було реально багато.Не вигадуйте дурниць.

На этой площади 2000 человек просто не поместятся, даже если на головы залезут друг другу. А смонтировать видео так что бы зрителю казалось что собралось много народу - никаких проблем. Если ложь даже в таких мелочах которые легко проверить, так что говорить об остальном?