Суд призначив перерахунок на 40 дільницях ВО №194. Про це на Фейсбуці у групі «Черкащина: захистимо вибір» повідомив представник КВУ Юрій Сас.

«І це ще не кінець. В судах ще лежать позови. Перерахунок належить здійснити окружній комісії. Члени комісії в шоці від перспективи. Потрібне спостереження в ході всього перерахунку», – зазначив Юрій Сас.

Експерт припускає, що можливо підставою для перерахунку стала заява обласного управління МВС про те, що бюлетені транспортувала недостатня кількість членів комісій.

«Так, закон вимагав неможливого: за 6 грн. 20 коп. на годину винайняти мікроавтобус, щоб в нього помістилось шість осіб та пакунки. На підставі невиконання цієї дебільної вимоги тепер можна вимагати перерахунку по всій країні. Ну і роль міліції виглядає тут просто нижче плінтуса...» – пише Юрій Сас.

«Закликаю всіх, хто має посвідчення офіційних спостерігачів в цьому окрузі зголоситись і організувати чергування. Дозволимо переписати результат - будемо не вільним козацьким містом а окупованим гетто», – наголошує Юрій Сас.

реклама

Коментарі  

 
0 #28 Даня 02.11.2012 01:48
Так в свое время развели Марчука
Такие вот пироги
Ваше мнение очень рядом с истиной, но вот еще один штрих: у Об.Оп. не было лидирующего рейтинга, и причина тому слабость духа выборцев Об.Оп. на почве сомнений и разочарований, а запрос на новую европейскую силу был, он и дал основание УДАРу наступать безальтернативн о, но знать Украину не просто для дорогих политтехнологов (вот российские политтехнологи до сих пор не в тему рубят и дают +++Свободе) и в финале избиратель все таки проголосовал по старой лыжне, не меняя коней на переправе. Но УДАР прошел,а Марчук ушел, и этот сценарий просто аналогичен сверху волей судьбы, но и еще эта ситуация в последнюю секунду решения привела Свободу т.е. голоса Свободы это наработка Кличка (я Вас уверяю он разбудил сонный электорат от 18 до 45), от которого по старинке переметнулся радикальный электорат который, ни один политолог к такому не мог отнести тогда. Очень интересно Ваше мнение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Комуніст 01.11.2012 19:37
Цитую кактус:
Цитую Комуніст:
Цитую кактус:
Цитую Комуніст:
Голосуй не голосуй - все одно получиш.. шайбу-шайбу! Відкрию страшенну таємницю: увесь 194-й округ зурочив червоний "катафалк" Булатецького, що порушуючи всі існуючі закони про вибори і про агітацію простояв(та й досі таки стоїть) на тротуарі перед самісінькими дверима ОВК :P

Комуністе ну в тебе і ... :-x :-x :-x
На "Ви", будь ласка, і пошепки :P То був жарт, але з делікатним натяком на вихованість і збереження реноме у диспутах.

Слухай комуністе, ти моїх дідів розстрілював а я до тебе пошепки і на ви щоб звертався??
Хіба ваші діди були злочинцями, чи фашистами, чи як? І все таки пропоную на "Ви", бо через вашу невихованість Україну в Европу і досі не пускають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 работник Азота 01.11.2012 18:47
Цитую работник Азота:
Эта Сонька просто наша Сонька, и вовсе не та знаменитая Сонька Золотая Ручка, поэтому так дешево и врет.

ЭТО КОМЕНТАРИЙ К П.21.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #25 работник Азота 01.11.2012 18:33
Эта Сонька просто наша Сонька, и вовсе не та знаменитая Сонька Золотая Ручка, поэтому так дешево и врет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #24 работник Азота 01.11.2012 18:07
В целом - это упрежденное мнения господина Ю.Саса. Конституционное право обращения в суд имеет каждый гражданин, в т.ч. и Н.Булатецкий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Ужасть 01.11.2012 18:03
Чому дурний?
Бо бідний.
Чому бідний?
Бо радий, що дурний :cry:

Отсутствие согласованных кандидатов от «Батьківщини», «Свободы» и «УДАРа» стоило оппозиции победы, как минимум, в 14 мажоритарных округах. Об этом свидетельствуют результаты выборов, обнародованные на сайте ЦИК.
Как известно, по итогам выборов Верховной Рады Партия регионов с помощью самовыдвиженцев , победивших в мажоритарных округах, может сформировать однопартийное большинство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 кактус 01.11.2012 18:03
Цитую Комуніст:
Цитую кактус:
Цитую Комуніст:
Голосуй не голосуй - все одно получиш.. шайбу-шайбу! Відкрию страшенну таємницю: увесь 194-й округ зурочив червоний "катафалк" Булатецького, що порушуючи всі існуючі закони про вибори і про агітацію простояв(та й досі таки стоїть) на тротуарі перед самісінькими дверима ОВК :P

Комуністе ну в тебе і ... :-x :-x :-x
На "Ви", будь ласка, і пошепки :P То був жарт, але з делікатним натяком на вихованість і збереження реноме у диспутах.

Слухай комуністе, ти моїх дідів розстрілював а я до тебе пошепки і на ви щоб звертався?? А не пішов би ти на соловки і етапом-етапом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 Сонька Золотая Ручка 01.11.2012 17:47
Поговаривают, что те два тролейбуса, которые, как будто ...... .......подарила городу, уже стоят на территории Азота. Гнать пора и чем побыстрей эту.............с города
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Комуніст 01.11.2012 17:23
Цитую кактус:
Цитую Комуніст:
Голосуй не голосуй - все одно получиш.. шайбу-шайбу! Відкрию страшенну таємницю: увесь 194-й округ зурочив червоний "катафалк" Булатецького, що порушуючи всі існуючі закони про вибори і про агітацію простояв(та й досі таки стоїть) на тротуарі перед самісінькими дверима ОВК :P

Комуністе ну в тебе і ... :-x :-x :-x
На "Ви", будь ласка, і пошепки :P То був жарт, але з делікатним натяком на вихованість і збереження реноме у диспутах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 кактус 01.11.2012 16:56
Цитую Комуніст:
Голосуй не голосуй - все одно получиш.. шайбу-шайбу! Відкрию страшенну таємницю: увесь 194-й округ зурочив червоний "катафалк" Булатецького, що порушуючи всі існуючі закони про вибори і про агітацію простояв(та й досі таки стоїть) на тротуарі перед самісінькими дверима ОВК :P

Комуністе ну в тебе і асоціації, точно як в .... комуніста :-x :-x :-x