реклама

реклама

На розі вул. Ярославської та Руставі, що у Південно-Західному районі Черкас, з’явиться сквер, інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.

Як розповів депутат Черкаської міської ради Денис Жмаєв (фракція Вільних демократів), ця територія якнайкраще підходить для облаштування зони відпочинку. Поряд розташовано чимало багатоповерхових будинків, де проживає близько 7 тисяч людей.

– Жителі будинків хочуть, щоб тут був сквер. Я підтримав людей і виступив із такою ініціативою перед міською радою. Річ у тім, що у 2006 році земельна ділянка була віддана під будівництво магазину. Люди були проти. Вони виходили на мітинги, пікетували. Я як депутат міської ради боровся за відміну рішення про відведення земельної ділянки під магазин. Ми навіть судилися із підприємцем. Зрештою сам підприємець, не розпочавши будівництва, відмовився від цієї земельної ділянки. Тож тут буде сквер, – розповів Денис Жмаєв.

За його словами, наступного року на цій ділянці планують провести роботи з облаштування зони відпочинку: встановлять освітлення, лавки та спортивні тренажери, розіб’ють доріжки.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 хм... 04.11.2012 20:53
може спочатку заасфальтують Руставі ? ями вирізали ще в квітні, демократи **енови...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Полишинель 03.11.2012 20:00
На ПРОЧЕРКе сильнейшая цензура
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Оксана Колісник 03.11.2012 19:48
Цитую Новый Гость:
К редактору!!!
Если я еще раз увижу супер корректные сокращения,
я буду вынужден подать на вас в суд.
Подобных корректных сокращений нет нигде.
Это не мат, чтобы его корректировать
если это дерьмо - значит это дерьмо.
Колего, українська (і росіська також) мова багата на синоніми, які дозволяють в межах "норми" висловлюватися влучно і гостро. Тому просто не вживайте тих слів, які і на межі норми, і, тим більше, за її межею. якби Ваш текст був українською, то я можна було б вжити слово "загидили". А по суті я з Вами згідна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Валентина 03.11.2012 19:03
Цитую Новый Гость:
К редактору!!!
Если я еще раз увижу супер корректные сокращения,
я буду вынужден подать на вас в суд.
Подобных корректных сокращений нет нигде.
Это не мат, чтобы его корректировать
если это дерьмо - значит это дерьмо.

Детка, что бы подать заявление в суд, надо будет указать свое имя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Новый Гость 03.11.2012 16:56
Хочешь сказать,
что ты герой нашего времени вместе со своими демократами.
Дыма без огня не бывает, к чему бы это???
Народу стоит задуматься?????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Новый Гость 03.11.2012 16:51
К редактору!!!
Если я еще раз увижу супер корректные сокращения,
я буду вынужден подать на вас в суд.
Подобных корректных сокращений нет нигде.
Это не мат, чтобы его корректировать
если это дерьмо - значит это дерьмо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Новый Гость 03.11.2012 15:47
Свободные демократы, да за ваши деньги вам и дорожки мрамором покроют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Новый Гость 03.11.2012 15:46
Это надо же какие глубокие мысли появляются у свободных демократов.
После того как за****ли весь город с Одарычем.