реклама

реклама

Мені інколи задають питання про політичне майбутнє. «Чи збираєшся іти в мери?», чи «Може, давай в Верховну Раду», або багато іншого, що явно не є актуальним сьогодні.

Про це пише на своїй сторінці у фейсбук черкаський громадський активіст, а нині командир 2-го штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук.

«На момент написання цих коментарів я вже був ветераном бойових дій і займався антикапітуляційною діяльністю. Вся вона була спрямована на притидію владі у бажанні здати Україну.

347439325_291030713327812_6008402832875447145_n

347590480_291030703327813_8084626712212093439_n 

347574924_291030676661149_7922749150025273243_n

347555017_291030636661153_3993238078464683970_n  

Але мої дії і наміри сприймались багатьма людьми, мʼяко кажучи, негативно.

Та я ніколи ні на мить не сумнівався у своєму шляху.

І в усьому що я казав, прогнозував, проти чого боровся - я виявився правим на 100%. І хоч би хтось вибачився, але ж то таке.

Так от, політична діяльність, в моєму розумінні, у здоровому розумінні по відношенню до гнилої системи , - це антиконʼюнктурна діяльність направлена на позитивні зміни у суспільстві.

Але якщо є запит.

А запиту я не бачу. Бачу запит на красиві лозунги і щоб все було як в телешоу. Та життя - це не телешоу, це страшний світ, у якому відбуваються страшні речі, а у випадку з політикою, - страшні речі, прикриті рожевими декораціями, на усіх рівнях.

Тому на даному етапі таких перспектив для себе не розглядаю і ні на мить не вірю в те, що суспільство кардинально змінилося», – йдеться в дописі.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13.07.2023 11:25
Цитую Cherkasy:
А чим вам Одарич не вгодив.

Уничтожением тетрального сквера с фонтаном за Драм.театром. Нагадил и убежал. Урбанист драный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 СОЛДАТ 12.07.2023 21:11
Цитую !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!:
Успокойтесь все. Никто за Щеку не проголосует. Воюет он, не воюет - те, кто его знают, о нем мнения не поменяют.

Ну-у-у-у...ті хто його знають,це ще не всі виборці міста Черкаси.
Кілька десятків заздрісників - боягузів навряд на щось вплинуть. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Cherkasy 12.07.2023 20:49
Цитую Дідусь:
Вже були у нас мери-політики..... І де вони? олійники, волошини, одаричі... В місті мер повинен бути господарем: дороги, житло, транспорт... А політичні хороводи нехай політики хороводять... Дмитру, мабуть, туди краще...

А чим вам Одарич не вгодив. Чи ви голосували за Бондаренка, який разом зі своїми друзями казарянами і мкртчанами перетворив славне козацьке місто на вотчину армян!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.07.2023 11:16
Успокойтесь все. Никто за Щеку не проголосует. Воюет он, не воюет - те, кто его знают, о нем мнения не поменяют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 БджОляр 11.07.2023 18:21
Ще прийде твій час, пане Дмитрію. Попереду Перемога, а там подивимось. У місті багато переселенців, які мають непритаманний нам світоогляд.Розберемось. Повертайся живим, Діма!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 СОЛДАТ 11.07.2023 14:01
Цитую Бувший:
Моє відношення до нього змінилось кардинально. З початку треба перемогти цих тварин, а потім можно подумати про подальші плани. Сьогодні він на своєму місцв і це дуже важливо.

Резонно.І ще одне.Не треба,Дмитре, дивитися що пишуть про тебе в соцмережах напомажені хлопчики і дівчатка з переважно кацапськими прізвищами.Це лайно завжди буде чимось не вдоволене.Ти головне повертайся з Перемогою і живим здоровим.А там вже якось розберемся кого і куди.Бажаю здоров"я Комбате!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Бувший 11.07.2023 11:54
Моє відношення до нього змінилось кардинально. З початку треба перемогти цих тварин, а потім можно подумати про подальші плани. Сьогодні він на своєму місцв і це дуже важливо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Критерії 11.07.2023 11:48
Цитую Дідусь:
Вже були у нас мери-політики..... І де вони? олійники, волошини, одаричі... В місті мер повинен бути господарем: дороги, житло, транспорт... А політичні хороводи нехай політики хороводять... Дмитру, мабуть, туди краще...

А найголовнішою рисою мера має бути інтелект (розум, компетентність) , зваженість (мудрість) і воля (але не через коліно) у досягненні пставлених завдань. Все решта - полова. Махать кулаками, водити вуличні хороводи, ляпати язиком - це одне, а керувати містом - зовсім інше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Дідусь 11.07.2023 11:19
Вже були у нас мери-політики..... І де вони? олійники, волошини, одаричі... В місті мер повинен бути господарем: дороги, житло, транспорт... А політичні хороводи нехай політики хороводять... Дмитру, мабуть, туди краще...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Лейба 11.07.2023 10:38
Відповідь достойна.