реклама

реклама

Декілька годин тому тридцять працівників спецпідрозділу «Беркут» у масках, бронежилетах і зі зброєю в руках увірвався у приміщення окружної виборчої комісії № 197. Побивши жінок, які стояли на вході до ОВК, «правоохоронці» провели всередину голову комісії Максима Онищенка, який забрав із сейфу документи та печатку. Про це пише «Про головне».

У супроводі міліцї  Онищенка привезли до Канівського райвідділку міліції, попри те, що виносити печатку за стіни окружкому, — серйозний злочин.

Зараз Онищенко знаходиться під охороною міліції. Вочевидь, саме під прикриттям «Беркуту» він і везтиме сьогодні до ЦВК сфальсифіковані протоколи.

У приміщення райвідділу міліції вдалось прорватись народному депутату Андрію Шевченку. 

«У нас капєц. Беркут увірвався в ОВК 197, викрали протоколи і автобусом рвонули на Київ», - написав він у себе на Твіттері.


Кандидата в депутати Леоніда Даценка всередину не пропустили.

До речі, вчора у приміщенні ОВК, після того, як звідти пішли члени окружкому,  спостерігачі знайшли у смітті цілу купу оригіналів протоколів голосування по багатомандатному виборчому округу. Частина їх була порвана.

Дивіться також ВІДЕО.

Друга частина ВІДЕО.

Третя частина ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
0 #14 Ужасть 09.11.2012 11:15
Цитую Вася:
Цитую Черкасець:
Невже Губський у Парламенті - надзавдання заради якого дехто серьозно ризикує вдруге сісти за грати, віддаючи такі команди?

які грати, я вас умоляю... один раз бандити вже сиділи в тюрьмах, нічого не страшно тепер!


+100%!!!!!!
Это старая песня :-) и слабые отголоски криков этих же опозиционэров в 2004 году. Так же иступленно кричали "бандытам тюрьмы"... и даже паны: Турчинов - был начальником СБУ, а Луценко аж 4 года целым министром МВД... и что? Весь пар в гудок вышел...правда еще были банкеты, по 100 грамм... на это времени хватило... а на "бандиты и какие-то тюрьмы.." :lol: :lol: увы им для этого надо еще срока четыре пять...но с министерскими зарплатами, машинами, холуями обслуги... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Черкасець 07.11.2012 23:40
http://genshtab.censor.net.ua/wiki/Дерновой,_Валерий_Владимирович
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Александр 07.11.2012 19:25
Украинцы нация мазохистов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Черкащанин 07.11.2012 18:45
Бандота - пи..ота, больше нет слов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Нестор Іванович 07.11.2012 15:21
Думаю, що пора вже міжнародній спільноті втрутитися. Тому що гопота із червонопузими вже геть всякий страх втратили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Новый Гость 07.11.2012 15:13
Цитую Черкасець:
Невже Губський у Парламенті - надзавдання заради якого дехто серьозно ризикує вдруге сісти за грати, віддаючи такі команди?

Не Губа здесь скрипку играет, а Туловище.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 КРИТИКА 07.11.2012 13:46
НУ ЧТО НАРОД, ХОТЬ ТЕПЕРЬ ВАМ ДОШЛО ЗА КОГО ВЫ ПРОГЛОСОВАЛИ? ТУПАЯ НАЦИЯ~!! ТАК И СИДИТЕ В СВОИХ ХАТАХ ПОКА БАНДЮКИ УСИДАЮТЬСЯ У ВЛАСТИ! НАДО ВЫХОДИТЬ НА УЛИЦУ ........... А НЕ СИДЕТЬ СЛОЖА РУКИ И НАДЕЯТЬСЯ ЧТО ЧТО ТО ИЗМЕНИТЬСЯ БЕЗ ВАШЕЙ ПОМОЩИ. Просипайтесь, пора в бой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Вася 07.11.2012 13:00
Цитую Черкасець:
Невже Губський у Парламенті - надзавдання заради якого дехто серьозно ризикує вдруге сісти за грати, віддаючи такі команди?

які грати, я вас умоляю... один раз бандити вже сиділи в тюрьмах, нічого не страшно тепер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Дашковський 07.11.2012 12:45
Ну що!? проковтнули? Нас будуть принижувать доти, доки ми хотітимемо бути в ролі принижених.
Але багато людей вже жадають крові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 yazon din alt 07.11.2012 12:13
Выносить из помещения ОВК протоколы председатель комсисии может , по Закону, только в сопровождении заместителя и двух членов комиссии, представляющих наиболее рейтинговых кандидатов. Выносить печать запрещается ПРИ ЛЮБЫХ обстоятельствах , председатель к ней вообще прикасаться права не имеет - печать ставит только секретарь на документах, заверенных подписями председателя и его заместителя.
Голубой уголовник с непогашенной судимостью, председатель ОВК Онищенко - вполне заработал на новый срок.
Подробнее - в моём блоге blogs.korrespondent.net/users/blog/observator2/a83445