реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення секретарю Черкаської міської ради скликати позачергову сесію, на якій розглянути видатки бюджету на корить ЗСУ.

347568612_587214010232385_3981415686340078201_n

Про це повідомляє у фейсбуці Анатолій Бондаренко.

– На сьогодні у пріоритеті зміцнення оборони України й підтримка наших військових. Хочу нагадати, що від початку повномасштабного вторгнення Черкаська міська рада передбачила в бюджеті понад 750 мільйонів гривень на армію. Ці кошти ми спрямували, серед іншого, на закупівлю дронів, автомобілів, безліч необхідного обладнання і спорядження для виконання службових завдань за запитами військових, водночас, маємо низку програм фінансової підтримки бійців та їхніх родин. І цю роботу ми продовжуватимемо й надалі. Дав доручення секретарю Черкаської міської ради скликати сесію, під час якої ми переглянемо видатки бюджету на корить ЗСУ, – ідеться в повідомленні.

реклама

Коментарі  

 
-2 #14 нарідні обранці 02.08.2023 20:27
Цитую СОЛДАТ:
Цитую нарідні обранці:
Послухайте добродію! По-перше навчіться правильно писати (бубліка і "Бадьківщина" разом парфсом).По-друге особисто Вас повчати вже пізно та і, мабуть, даремно.По-третє - не говоріть про себе у множині.Ви тут один неповторний хто поставив хрест, бо щось знає. :-)


аргумептація звичка всіх повчати нагадує активістів-комсомодьців,чи обкомовських інструкторів

Вам видніше добродію.Мабуть самі були причетні до цих "діячів".У Вас чомусь руки трусяться, не на ті клавіші нажимаєте. Сьогодні ще не похмелялись? :lol:

Експерд ,ви наш.Не ті клавіші можна нажимати через вади з зором. Бери ,"СОЛДАТ"шинель,іди додому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 СОЛДАТ 02.08.2023 17:27
Цитую нарідні обранці:
Послухайте добродію! По-перше навчіться правильно писати (бубліка і "Бадьківщина" разом парфсом).По-друге особисто Вас повчати вже пізно та і, мабуть, даремно.По-третє - не говоріть про себе у множині.Ви тут один неповторний хто поставив хрест, бо щось знає. :-)


аргумептація звичка всіх повчати нагадує активістів-комсомодьців,чи обкомовських інструкторів
Вам видніше добродію.Мабуть самі були причетні до цих "діячів".У Вас чомусь руки трусяться, не на ті клавіші нажимаєте.Сьогодні ще не похмелялись? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 нарідні обранці 02.08.2023 16:16
Послухайте добродію! По-перше навчіться правильно писати (бубліка і "Бадьківщина" разом парфсом).По-друге особисто Вас повчати вже пізно та і, мабуть, даремно.По-третє - не говоріть про себе у множині.Ви тут один неповторний хто поставив хрест, бо щось знає. :-)

аргумептація звичка всіх повчати нагадує активістів-комсомодьців,чи обкомовських інструкторів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 СОЛДАТ 02.08.2023 14:41
Цитую нарідні обранці:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую нарідні обранці:

Ну Ви ж якогось хрестика за них голосували.Хіба Ви не знали що являє собою ця публіка? Тут цікаво інше - чому це бондаренко так заметушився з видатками на ЗСУ? Може GPS-установки біля його домоволодіння в Сокирному виявились не зовсім ворожими? ;-)

на хрестиках давно поставив хрест, бо знаю ,що являє та бубліка і наша виборна система,яка дозврояє к*рянам видавати себе за наших черкащан,а бандюкам ставати депутатами від "Бадьківщини".Іще ,можна назвати себе і "ГЕНЕРАЛІСІМУС",але етика не дає Вам право повчатиі розписуватися тут за інших. Будьте простіше,без зайвого пафрса і

Послухайте добродію! По-перше навчіться правильно писати (бубліка і "Бадьківщина" разом парфсом).По-друге особисто Вас повчати вже пізно та і, мабуть, даремно.По-третє - не говоріть про себе у множині.Ви тут один неповторний хто поставив хрест, бо щось знає. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 нарідні обранці 02.08.2023 13:03
Цитую СОЛДАТ:
Цитую нарідні обранці:
на першому фото учасники колективної корупції по призначенню меру неадекватних премій .Ми їм давали таке право?

Ну Ви ж якогось хрестика за них голосували.Хіба Ви не знали що являє собою ця публіка? Тут цікаво інше - чому це бондаренко так заметушився з видатками на ЗСУ? Може GPS-установки біля його домоволодіння в Сокирному виявились не зовсім ворожими? ;-)

на хрестиках давно поставив хрест, бо знаю ,що являє та бубліка і наша виборна система,яка дозврояє к*рянам видавати себе за наших черкащан,а бандюкам ставати депутатами від "Бадьківщини".Іще ,можна назвати себе і "ГЕНЕРАЛІСІМУС",але етика не дає Вам право повчатиі розписуватися тут за інших. Будьте простіше,без зайвого пафрса і
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Сына 01.08.2023 16:02
Поддерживаю всем чем могу, отдавая всё, что могу. Ежевечерне, на каждой вечеринке со своими кахаными - дринк виски "За нашу Победу!" и пустой одноразовий стаканчик ЗСУ в подарок. Заметьте - после каждого амэрикано! Ну а как же сегодня иначе? Иначе никак нельзя. Иначе внуки не простят деда, если не прибарахлится, срывая день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 петров 01.08.2023 15:21
аби ще син губернатора підтримав наших зсу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 В Сокирно 01.08.2023 14:29
хай проведуть сесію,там всі гроші міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Бібісі 01.08.2023 13:02
Чекаю на екскурсію у заміський замок до Сокира
Тоха там замутив конкретно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Степан 01.08.2023 12:36
Скільки можна брехати про витрати на "обороноздатніст ь?" На Збройні Сили - менше третини :zzz , решта - хабарі ментам. Щоб не посадили. А пора.