реклама

реклама

Партія регіонів в змозі сформувати більшість у новій Верховній Раді. Про це заявив депутат від Партії регіонів, екс-мер Черкас Володимир Олійник в ефірі телеканалу ТВі, пише "Українська правда".

"Треба визнати, що опозиція програла в цілому. Вона не може сформувати більшість. І почали колотнечу", - зазначив він.

"Ми більшість сформуємо. Для нас не є принциповим 5-6 округів, як і для них. Вони не додадуть їм більшості, а ми все одно сформуємо", - уточнив "регіонал".

Як відомо, останні дні з'являються повідомлення про те, що не менше 20 кандидатів, що перемогли на мажоритарних округах, як самовисуванці або представники непровладних сил, готові вступити до фракції Партії регіонів.

Зазначається, що така пропозиція надійшла навіть спікеру парламенту Володимиру Литвину, який балотувався в народні депутати від Народної партії.

реклама

Коментарі  

 
+1 #24 Тетяна 16.11.2012 20:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Правда:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Я спю дуже добре і все у мене дуже добре....

Поздравляю, что у Вас все хорошо! Если Вы продув выборы собираетесь столько зарабатывать, то сколько б Вы косили попав в парламент??? А то, что своего не отдадите -- это точно. А понятие "бандит" -- оно ведь растяжимое -- под всех можно при желании подстроить, чтоб уж точно ни с кем не делиться. А вот для Черкасской области что делать собираетесь? Или, раз Вас не поддержали, так пусть сами теперь гребутся, как могут?

Помогу сменить руководство ОГА,далее поэтапно освободить от незаконного захвата прибрежную зону Днепра,лесной массив Сосновки...

Уже допомагався
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 О.ЧУПРИНА 10.11.2012 21:02
Цитую Правда:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Я спю дуже добре і все у мене дуже добре....

Поздравляю, что у Вас все хорошо! Если Вы продув выборы собираетесь столько зарабатывать, то сколько б Вы косили попав в парламент??? А то, что своего не отдадите -- это точно. А понятие "бандит" -- оно ведь растяжимое -- под всех можно при желании подстроить, чтоб уж точно ни с кем не делиться. А вот для Черкасской области что делать собираетесь? Или, раз Вас не поддержали, так пусть сами теперь гребутся, как могут?

Помогу сменить руководство ОГА,далее поэтапно освободить от незаконного захвата прибрежную зону Днепра,лесной массив Сосновки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Тетяна 09.11.2012 22:43
Цитую Правда:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Я спю дуже добре і все у мене дуже добре.Намітились реальні контракти з ФІАТом в Сербії,пройшов перший етап переговорів в Російському Нижньому Новгороді, надіюсь наша пропозиція буде економічно найвигонішою для партнерів.Дай Бог розуму новій Верховній Раді тоді запрацює партнер "Еврокар" у Закарпатті.Разом з діловим партнером плануємо мати в 2013 році прибутки на рівні 10-12 млн. доларів.Чужого мені не потрібно і свого бандитам не віддамо.

Поздравляю, что у Вас все хорошо! Если Вы продув выборы собираетесь столько зарабатывать, то сколько б Вы косили попав в парламент??? А то, что своего не отдадите -- это точно. А понятие "бандит" -- оно ведь растяжимое -- под всех можно при желании подстроить, чтоб уж точно ни с кем не делиться. А вот для Черкасской области что делать собираетесь? Или, раз Вас не поддержали, так пусть сами теперь гребутся, как могут?

5+
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Тетяна 09.11.2012 22:42
Якщо мається на увазі слава Олійника,то дійсно кошмари спати не дадуть.
Ви такий дешевий, аж читати тошно, вам не тільки Тулуба Слава спати не дає, а ще й Олійника, вам до них далеко, так що краще спю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Правда 09.11.2012 10:53
Цитую О.ЧУПРИНА:
Я спю дуже добре і все у мене дуже добре.Намітились реальні контракти з ФІАТом в Сербії,пройшов перший етап переговорів в Російському Нижньому Новгороді, надіюсь наша пропозиція буде економічно найвигонішою для партнерів.Дай Бог розуму новій Верховній Раді тоді запрацює партнер "Еврокар" у Закарпатті.Разом з діловим партнером плануємо мати в 2013 році прибутки на рівні 10-12 млн. доларів.Чужого мені не потрібно і свого бандитам не віддамо.

Поздравляю, что у Вас все хорошо! Если Вы продув выборы собираетесь столько зарабатывать, то сколько б Вы косили попав в парламент??? А то, что своего не отдадите -- это точно. А понятие "бандит" -- оно ведь растяжимое -- под всех можно при желании подстроить, чтоб уж точно ни с кем не делиться. А вот для Черкасской области что делать собираетесь? Или, раз Вас не поддержали, так пусть сами теперь гребутся, как могут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Д.Жора 09.11.2012 00:33
Криза попередників,як у подолав Азаров повертаеться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 О.ЧУПРИНА 08.11.2012 20:54
Цитую Тетяна:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Вчорашній мітинг на площі перед ЦВК закінчився скандуванням "БАНДУ ГЕТЬ". Регіонали програли в багатомандатном у округу.Якби не адмінресурс ,підкупи та фальшування,їх відсоток не досяг би 10-ти. У словах цього помилково вискочившого у велику політику суб"єкта:"Для нас не принципово 5-6 округів", вся суть їх політики.Мільйон виборців,мільйо н громадян України для них ніхто і ніщо.Це на привеликий жаль ПРАВДА,як ПРАВДОЮ є те,що їм залишилось панувати дуже мало.2013 рік повинен стати роком дострокових ПАРЛАМЕНТСЬКИХ та ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ! БАНДУ ГЕТЬ !!!

Як же чужа слава спати не дає вам пане Чуприно

Якщо мається на увазі слава Олійника,то дійсно кошмари спати не дадуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 О.ЧУПРИНА 08.11.2012 20:47
Цитую Тетяна:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Вчорашній мітинг на площі перед ЦВК закінчився скандуванням "БАНДУ ГЕТЬ".У словах цього помилково вискочившого у велику політику суб"єкта:"Для нас не принципово 5-6 округів", вся суть їх політики.Мільйон виборців,мільйо н громадян України для них ніхто і ніщо.Це на привеликий жаль ПРАВДА,як ПРАВДОЮ є те,що їм залишилось панувати дуже мало.2013 рік повинен стати роком дострокових ПАРЛАМЕНТСЬКИХ та ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ! БАНДУ ГЕТЬ !!!

Як же чужа слава спати не дає вам пане Чуприно

Я спю дуже добре і все у мене дуже добре.Намітились реальні контракти з ФІАТом в Сербії,пройшов перший етап переговорів в Російському Нижньому Новгороді, надіюсь наша пропозиція буде економічно найвигонішою для партнерів.Дай Бог розуму новій Верховній Раді тоді запрацює партнер "Еврокар" у Закарпатті.Разом з діловим партнером плануємо мати в 2013 році прибутки на рівні 10-12 млн. доларів.Чужого мені не потрібно і свого бандитам не віддамо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 О.ЧУПРИНА 08.11.2012 20:34
Цитую Nazar Obidzinski:
"Оціночники коментрарів"! По скільки нині риги сплачують за оцінку?

Назаре!Не мечіть...перед ними.Саме так,Ви вірно мене зрозуміи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Тетяна 08.11.2012 17:50
Цитую Nazar Obidzinski:
"Оціночники коментрарів"! По скільки нині риги сплачують за оцінку?

Ми за ідею і владу оцінюємо, це ви за стакан