Вибори в Україні сьогодні сфальшовані і дії політичних партій, громадськості, членів комісій мають бути рішучі. Про це на Форумі демократичних сил Черкащини заявив головуючий, координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.


Дивіться також ВІДЕО з Форуму.


Після гімну, яким розпочався Форум, Леонід Даценко закликав присутніх не складати руки.

– Адже рішення після виборів приймалися фактично в одному кабінеті на Банковій, де поки що засідає так званий президент України Янукович, – зазначив Леонід Даценко, назвавши проблеми в деяких округах «так званими»: – Бо насправді ніяких проблем не було. Люди прийшли, проголосували. Члени ДВК порахували голоси, направили в ОВК і необхідно було, щоб влада і ЦВК визнавала переможців в одномандатних округах. Та довгий час влада була шокована результатами виборів… Це був сигнал для влади мстити виборцям, які виявили свою волю і проголосували проти донецької «бригади».

Леонід Даценко наголосив, що щасливий бути ворогом «цій бандитській системі».

Детальніше дивіться ВІДЕО.


Також Леонід Даценко висловив вимогу опозиції – це відставка голови ОДА Сергія Тулуба.

– Партія регіонів програла в нас на Черкащині і за демократичною загальновизнаною процедурою партія влади повинна піти у відставку. Тому ми вимагаємо відставки донецької бригади на чолі з Тулубом і всіх голів районів, які програли вибори, – сказав Леонід Даценко.

На форумі було створено постійно діючий Революційний комітет захисту голосів виборців. Було домовлено, що Комітет збиратиметься щосуботи. Також Комітет повинен розробити план реальних дій на захист виборців, їхніх голосів, сфальшованих владою.

На завершення роботи Форуму було зачитано Звернення до громадськості, лідерів опозиційних сил та членів ЦВК, яке було підписане на Чернечій горі. Звернення  одноголосно підтримали учасники Форуму.

реклама

Коментарі  

 
+6 #36 Сміла 20.11.2012 13:35
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Сміла:
Даценко просто теліпає язиком. Піди дороги заасфальтуй чи допоможи школі якійсь, як ти такий ледь не обраний народний депутат. А то плещещ язиком, як собака хвостом

Партбілет ПеРдунів серце гріє? Нічого побачимо як вони тебе в позу кали голова нижче колін поставлять, як ти своім хвостом закрутиш.

Шановний, які вам партбілети увижаються постійно?Просто Даценко - нероба і пустодзвон, це вам підтвердить будь - хто!Одним словом, дурний піп, дурна й його молитва :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #35 РеБром 20.11.2012 13:12
"Кінь ногу кує, а жаба і свою дає"?! ;-) Льоня, ти справді возомнив, що ти персонально - страшний для системи ворог? :lol: Сам же знаєш - голосували не за тебе, а проти Губського. А якщо і ЗА - то за Юлю, але знов-таки не за тебе. Чого ж тоді рівняєшся з Булатецьким, який дійсно має авторитет у виборців?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #34 Нестор Іванович 19.11.2012 14:42
Цитую Сміла:
Даценко просто теліпає язиком. Піди дороги заасфальтуй чи допоможи школі якійсь, як ти такий ледь не обраний народний депутат. А то плещещ язиком, як собака хвостом

Партбілет ПеРдунів серце гріє? Нічого побачимо як вони тебе в позу кали голова нижче колін поставлять, як ти своім хвостом закрутиш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #33 Хочу все знать... 19.11.2012 14:26
Валюшка "халявщица" все и вся знает...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #32 Ужасть 19.11.2012 14:21
Цитую позорище:
Цитую Член партії Батьківщина:
Даценко і Булатецького поважаю і підтримую.Не можу зрозуміти куди поділись "революціонери" Гресь та Бондаренко,які разом з командою йшли захищати Батьківщину?
це коля призначив іх ЛІДЕРАМИ, а з ІХ лідери,як з г..на пуля.

Почему Вы так... Я уже с ностальгией вспоминаю, как пан Гресь бодрой походкой от памятника Шевченка наступал на камеру и так же бодро и уверенно заявлял что он ЕДИНСТВЕННЫЙ кандидат от опозиции...и мессия жителей его избирательного округа. А почему его не видно? Так вместо балаболов, он сейчас мотается по селам округа и помогает людям решать проблемы с детскими садиками, дорогами, занимается газификацией сел... :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #31 патріот 19.11.2012 13:56
Цитую олег:
Люди, як би ви не ставились до Даценка та Булатецького але вони перемогли два грошові мішки, на перемогу яких працювали гроші та адмінресурс. А тому ваше "фе" - це або заздрість або ненависть або ви з ПР

Шановні, це не вони перемогли , це Юлька перемогла, як ви до цього часу не можете зрозуміти за кого голосували люди. Нічого не можу сказати про Булатецького, але ж вибачте хто такий Даценко...????? Коля Томенко просто прорахувався продаючи округ Губському.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 Валентина 19.11.2012 13:34
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Цитую олег:
[quote name="Сміла"]Даценко просто теліпає язиком.

А вот не могли бы бизнесмены Булатецкий и Даценко проспонсировать а лучше самим сделать патриотической панно на Дружбе народов?? :cry:
Нічого собі хватка у Вас, "Ужасть"! Ви не помиляєтеся? Може Ви "бивший прапорщік"? Якісь кадри панно зруйнували і ні в кого ні згоди,, ні грошей не питали. А тепер, бач, Булатецький з даценком хай "спонсіруют"? А де ж ота сама спонсорша ремонту?

А какие то кадры турникеты ломали и, тоже, ни у кого ни согласия ни денег не спрашивали. :lol: Логика, однако.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #29 позорище 19.11.2012 13:30
Цитую Член партії Батьківщина:
Даценко і Булатецького поважаю і підтримую.Не можу зрозуміти куди поділись "революціонери" Гресь та Бондаренко,які разом з командою йшли захищати Батьківщину?
це коля призначив іх ЛІДЕРАМИ, а з ІХ лідери,як з г..на пуля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #28 Знаючий 19.11.2012 12:56
Цитую 777:
Цитую ІХ ЗРАДИЛИ:
У промові Даценка прозвучала цікава думка-відбулася змова ПР і ОО. Так напевно через те, немае в президіі ні киівського куратора колі томенка, НІ ГРЕСЯ,НІ БОНДАРЕНКА...ВАС ПРОСТО ВИКОРИСТАЛИ І ВИКИНУЛИ! ... НЕ МОВЧІТЬ,А ГОВОРІТЬ В ГОЛОС, ЩОБ ВСЯ УКРАІНА ЗНАЛА СВОІХ ПСЕВДО Л І Д Е Р І В!

У мене є чуйка,що згадана трійка продала 195 та 199 округи.

Булатецький фантазував,що йому пропонували гроші,а ці хлопці реально прикурили тому відмовчуються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 Катря 19.11.2012 12:14
Вони вже щасливі. Ну й слава богу.