Сьогодні троє фахівців з пожежної інспекції мало не закрили черкаське видавництво ПП «Республіка», яке друкує одну з найпопулярніших і найтиражніших газет в області «Вечірні Черкаси», а також інші газети. Візит фахівців з пожежної безпеки на підприємство був позаплановий. Метою було перевірити, чи усунуті недоліки, які держслужбовці виявили раніше, при плановій перевірці видавництва.

 

– Після різноманітних перевірок податкової, іншими органами, до нас завітали і фахівці з Держтехногенбезпеки. Троє інспекторів, замість того, щоб займатися роботою, півдня перевіряли номера вогнегасників, наявність легкозаймистих речовин на території тощо. Підозрюю, що сьогодні вони планували закрити і опечатати видавництво під будь-яким приводом, щоб зірвати вихід наступного номеру нашої газети. Але всі незначні порушення, виявлені інспекторами раніше, були усунуті, і хоч держслужбовці таки знайшли до чого причепитися, витративши багато годин на перевірку підприємства, проте надуманих порушень виявилося недостатньо, щоб нас закрити, – говорить власник ПП «Республіка» і головний редактор газети «Вечірні Черкаси» Станіслав Журило.

На думку присутнього під час перевірки підприємства депутата Черкаської міськради Валерія Воротника, увага різноманітних контролюючих органів до газети «Вечірні Черкаси» і до видавництва, що її друкує, може бути пов’язана з деякими критичними публікаціями на адресу керівника області, голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.

У свою чергу, фахівці з Держтехногенбезпеки від коментарів відмовилися, переадресувавши присутніх журналістів у прес-службу їхнього обласного управління.

Коментар депутата Черкаської міськради Валерія Воротника - ВІДЕО.


Детальніше згодом...

реклама

Коментарі  

 
+1 #28 Згадай 22.11.2012 00:53
Цитую да-да:
если в ОДА по поводу этого интервью так переживают, то что же они делают, когда читают материалы на Провинции????
так что, глупости это ребята. А материальчик то действительно заказной. как и эта вся показуха.

А ти не в Черкасах живеш, чи забув, як у серпні "Провінцію" так "хакнули", що вона місяць "висіла"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 гостя з майбутнього 21.11.2012 22:53
Цитую Сусід:
[quote name="Иван"]Пусть лучше Воротник расскажет как он сам любит игнорировать людей и законы этого государства, развернув масштабную стройку там, где этого не должно быть. Посмотрим как он будет бороться с прокуратурой, в которую уже обратились его соседи по дачному участку.
Тому Воротник і вистрибує там як біс з ополонки. Робить з себе жертву режиму. Мовля,на мене прокуратура наїхала, тому що я Тулуба критикував. У цьому місяці він- опозиціонер, у тому працював на регіонала, що руку Януковичу цілував. А зарплату працівникам своїм. кажуть, й досі не виплатив[/quot]
Де ж йому гроші взяти для зарплати? А новий гараж на 2 автівки - Вольво та Позашляховик А новий MINI Cooper для сина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 гостя з майбутнього 21.11.2012 22:40
Цитую Сусід:
Цитую Иван:
Пусть лучше Воротник расскажет как он сам любит игнорировать людей и законы этого государства, развернув масштабную стройку там, где этого не должно быть. Посмотрим как он будет бороться с прокуратурой, в которую уже обратились его соседи по дачному участку.
Тому Воротник і вистрибує там як біс з ополонки. Робить з себе жертву режиму. Мовля,на мене прокуратура наїхала, тому що я Тулуба критикував. У цьому місяці він- опозиціонер, у тому працював на регіонала, що руку Януковичу цілував. А зарплату працівникам своїм. кажуть, й досі не виплатив

1.Прокуратура на нього надіє зв порушення законів.
2.Де ж взяти гроші на зарплату, якщо треба гараж на 2 автівки побудувати (Вольво та позашляховика, машина дружини та реношка можуть и посеред дороги постояти), а синові новеньку MINI Cooper купити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 да-да 21.11.2012 16:49
Цитую Вона:
Ну что за бред сивой кобылы? Это же чистой воды заказуха: сначала Лёшенко платит Вечерке за своё интервью (та два раза в плюсах: денежки+острень кий материальчик), а потом договаривается с Воротником (ему даже платить не нужно -- дай погавкать на власть и пообещай зад прикрыть случись чего). А тут еще и повод какой: пожарные с проверкой нагрянули (и ничего, что они по всей области рейды устроили -- даже бабулек с печным отоплением проверяют -- главное, что Воротника проверили). Вот вам и готовая темка для обсуждения в интернете и на скамейках (ну кто где может).



больше всего мне нравятся комментарии типа: "они в ОДА там очень переживают по поводу этого интервью". интересно, если в ОДА по поводу этого интервью так переживают, то что же они делают, когда читают материалы на Провинции????
так что, глупости это ребята. А материальчик то действительно заказной. как и эта вся показуха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 5+ 21.11.2012 16:44
Странно, что Тулуба не обвинили ещё и в том, что ЮЗР бешеную лисицу нашли... Смех и грех, честное слово!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Правда 21.11.2012 16:10
Цитую Бром:
Была бы толковая пресс-служба или советник по СМИ,можно было поручить разузнать, разрулить.

А как, простите, "разузнать да разрулить"? Прижать Журылу ... , чтоб не выпускал Лешенковскую заказуху, или заплатить больше, чем Лешенко и на купленой им страничке поместить материал о даче Воротника???
Господа, у нас свобода слова и ни одна пресс-служба, и ни один советник по СМИ не имеет права "рулить" редакционную политику СМИ.
Вы сейчас возмущаетесь, что никто не стал нарушать закон... Горе стране с такими вот гражданами, которые привселюдно обижаются, что закон не был нарушен...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Вона 21.11.2012 15:57
Ну что за бред сивой кобылы? Это же чистой воды заказуха: сначала Лёшенко платит Вечерке за своё интервью (та два раза в плюсах: денежки+острень кий материальчик), а потом договаривается с Воротником (ему даже платить не нужно -- дай погавкать на власть и пообещай зад прикрыть случись чего). А тут еще и повод какой: пожарные с проверкой нагрянули (и ничего, что они по всей области рейды устроили -- даже бабулек с печным отоплением проверяют -- главное, что Воротника проверили). Вот вам и готовая темка для обсуждения в интернете и на скамейках (ну кто где может).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Дженерал моторс 21.11.2012 15:08
Колись ці хлопці будуть полковниками, а на той час їхій начальничок буде старичком-пенсіонером. Після того, як він так підставив цих трьох нещасних, нічого йому хорошого не світить. Прийдуть додому до діда і розетки йому опломбують. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Делишки... 21.11.2012 14:18
Один из пожарников, что на фото является моим соседом и при встрече мне сказал, а что им оставалось делать если до єтого поступила команда фас......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Вася 21.11.2012 12:06
Цитую Johnny:
По слухам Станислава прессуют уже неделю. Начали с налоговой. Не могут успокоиться из-за статьи Лешенко-Тулуб. Материал, действительно "не в бровь, а в глаз". В ОДА-богадельне от этой статьи жестко обделались. Вот и рефлексируют. Область эту "Херойскую" шоблу отторгает всеми клетками.

по слухам, шановний, пресують його уже не перший тиждень, місяць і рік :lol: