Сьогодні 80-та річниця з дня визволення Черкас від нацистських загарбників.

DSC03289 - копия_1

На Пагорбі Слави відбулися пам'ятні заходи. Вшанували воїнів-визволителів перший заступник міського голови Сергій Тищенко, секретар міської ради Юрій Тренкін, представники обласної влади, жителі міста.

Присутні поклали квіти до меморіалу Слави.

DSC03270_1

"Вісім десятиліть минуло відтоді, як місто Черкаси було звільнене від нацистських окупантів. Однак сьогодні українці продовжують боротьбу за своє вільне майбутнє. Герої, які відстоювали нашу землю в найважчі часи, заслуговують на шану та повагу.

Пам'ятаємо про їхній подвиг, шануймо наших захисників!

Слава Україні!", - прокоментував перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
-5 #20 СОЛДАТ 17.12.2023 14:35
Цитую Перехожий:
На стоп'ятому році війни з'явилися якісь Некромангери. Тут не відзначати потрібно, а ридати. Саме зараз виявилося, що колишні антифашисти виявилися фашистами.

Вони були завжди оці "некромангери".Саме завдяки їм у кацапів завжди є причина захищати "руцкій мір" і когось там "визволяти".Нинішня україно-російська війна тому приклад.За кордоном це нарешті зрозуміли і потихенько сплавляють совіцький мотлох у вигляді постаментів і пам"ятників "визволителям" на звалище, а адептів "руцького міра" позбавляють грамадянства і висилають в край "бєрозок і рябін". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #19 Тренируйся лучше.на .... 16.12.2023 22:05
"Європа".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #18 Перехожий 16.12.2023 21:42
На стоп'ятому році війни з'явилися якісь Некромангери. Тут не відзначати потрібно, а ридати. Саме зараз виявилося, що колишні антифашисти виявилися фашистами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #17 СОЛДАТ 16.12.2023 17:23
Цитую Європа:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Європа"][quote name="СОЛДАТ"]
Просто одні окупанти з боями звільнили місце іншим...
Ким ти був, вже зрозуміло - за нацистами у війну г*мно прибирав. Скільки б ти тут не викручувався зі своїми байками, твоя брехня нікому не цікава. Черкащани знають, хто їх звільнив і хто справжні герої. Ми наших воїнів шанували і будемо шанувати.

Свої вологі фантазії з приводу того,хто за ким що прибирав можеш залишити при собі.Так само як і висновки щодо "черкащан які знають"і "брехню яка нецікава".Ти занадто часто вживаєш в розмові слово "г***но" - це стара партійна звичка чи останній аргумент? Якщо говорити про німців, то не скажеш чому онуки "загарбників" зараз дають українцям зброю і гроші для війни з онуками "визволителів"?Про американців (ну тих що "імперія зла") також можемо поговорити. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #16 СОЛДАТ 16.12.2023 16:59
Цитую Девочки, не ссортесь!:
После того, как последний солдат...

Цитую Относительно захоронений:
В Европе нет бесплатных ...

Пан хоче приєднатися до серйозної розмови, чи просто ділиться своїми враженнями після відвідування кладовищ на яких закопані "визволителі"? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Європа 16.12.2023 16:43
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Європа"][quote name="СОЛДАТ"]
Просто одні окупанти з боями звільнили місце іншим.Сталінські комуністи абсолютно нічим не відрізнялися від гітлерівських нацистів.Ні ідеологією, ні кольором прапора, ні кінцевою метою.Та і героїзму ніякого у тому "звільненні" не було.Всі ці фейкові історії совіцьких агітаторів абсолютна брехня.І про "панфіловців",і про " матросова",і про "космодем"янську" ;-) Ти при совітах ким був? Парторгом в колгоспі чи інструктором в райкомі? :lol: Партквиток,либо нь, і досі зберігаєш, і потайки чекаєш нових "визволителів" зі сходу? 8)
Ким ти був, вже зрозуміло - за нацистами у війну г*мно прибирав. Скільки б ти тут не викручувався зі своїми байками, твоя брехня нікому не цікава. Черкащани знають, хто їх звільнив і хто справжні герої. Ми наших воїнів шанували і будемо шанувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Относительно захоронений 16.12.2023 13:19
В Европе нет бесплатных мест на кладбищах. Не уплочено за место - вон из самолёта! Места захоронения солдат, не оплачивают государства в которых находятся эти захоронения. Эти места захоронений, если это общегражданское кладбище, сегодня выделены в т.н. "русскую часть". Раньше, они находились в тех частях кладбища, где были похоронены ещё и погибшие при "освобождении" гражданские лица. Потом бюргеры попросили и их разделили, вынесли в отдельную "русскую часть". Плату за место и уход за этой частью кладбища, раньше оплачивали совковые посольства и консульства. Теперь, ясный пентиум из идеологических соображений всё оплачивается "правоприемницей " совка - парашными посольствами и консульствами. Перезахоронения оптимизированы под механический уход, небольшой надгробный камень (если персонализирова но, а не братская могила) и проход между ними на ширину газонокосилки. Всё! Да, они не заросшие, платят-ухаживают. Ну, на коммифесты, местечковые правые приносят веночек.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Девочки, не ссортесь! 16.12.2023 12:56
После того, как последний солдат совка покинул т.н. соцлагерь в Европе вздохнули и выдохнули "Наконец-то Европа свободна от "освободителей!".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 СОЛДАТ 16.12.2023 11:10
Цитую Європа:
Цитую СОЛДАТ:
Чим мені думати я вирішуватиму сам, тим більше в епоху коли існує інтернет.Вся справа в тому,що коли таких закоренілих комуняк як ти притискаєш до стіни фактами, вони починають верещати про роздуми головою, бо інших аргументів не мають.Та і ва
Ще один тупий коментар від брехуна, який вивчився на вікіпедії...

Ніякого "звільнення" міста фактично не було.Як не було і "звільнення" Європи.Просто одні окупанти з боями звільнили місце іншим.Сталінські комуністи абсолютно нічим не відрізнялися від гітлерівських нацистів.Ні ідеологією, ні кольором прапора, ні кінцевою метою.Та і героїзму ніякого у тому "звільненні" не було.Всі ці фейкові історії совіцьких агітаторів абсолютна брехня.І про "панфіловців",і про " матросова",і про "космодем"янську" ;-) Ти при совітах ким був? Парторгом в колгоспі чи інструктором в райкомі? :lol: Партквиток,либо нь, і досі зберігаєш, і потайки чекаєш нових "визволителів" зі сходу? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 Європа 15.12.2023 23:57
Цитую СОЛДАТ:
Чим мені думати я вирішуватиму сам, тим більше в епоху коли існує інтернет.Вся справа в тому,що коли таких закоренілих комуняк як ти притискаєш до стіни фактами, вони починають верещати про роздуми головою, бо інших аргументів не мають.Та і ваша адекватність,"добродію",теж викликає ну дуже великі сумніви. :lol:
Ще один тупий коментар від брехуна, який вивчився на вікіпедії. Ніяких фактів ти не знаєш. Мов іноземних не знаєш. Європу бачив лише у дверне вічко, але пихатості ціла купа гною. Пустобріх, якого знову впіймали на брехні, а воно знову талдичить своє.Ти не гідний тих воїнів, яких ми шануємо і не маєш права відкривати поганого рота проти героїв, які звільнили наше місто!