Історична подія для українського баскетболу. Дмитро Скапінцев дебютував в НБА за Нью-Йорк Нікс

25-річний бігмен вийшов на майданчик за 1:03 до кінця четвертої чверті в матчі проти “Мілуокі Бакс” (111:130)

Таким чином Дмитро став девʼятим українцем, який виходив на майданчик НБА, пише Федерація баскетболу України

403407019_2523473484489389_8411455981636832254_n

Тренерський штаб "Нікс" випустив Скапінцева за 1:03 хвилини до фінальної сирени. На той час "Мілвокі" вів у рахунку 127:110 і практично гарантував перемогу в матчі.

За 8.1 секунди Дмитро виконав свій перший кидок у НБА. З "фарби" під кошиком "Мілвокі" українець претендував на два очки — м'яч відскочив від кільця в руки гравців "Бакс".

Іншими результативними діями Скапінцев не відзначався. Вдруге вийти на майданчик українець зможе в понеділок, 25 грудня, коли "Нікс" вдруге поспіль прийматимуть "Мілвокі"

Зазначимо, що Дмитро Скапінцев став дев'ятим українцем, який зіграв у НБА. Раніше в лізі виступали Олександр Волков, Віталій Потапенко, Станіслав Медведенко, Кирило Фесенко, Олексій Печеров, В'ячеслав Кравцов, а зараз виступають Олексій Лень і Святослав Михайлюк.

Професійна кар'єра Скапінцева почалася в команді «Черкаські Мавпи», де він грав шість років