Служба безпеки затримала ще 5 проросійських агітаторів, які діяли у різних регіонах України.

Зловмисники виправдовували збройну агресію рф, а також закликали до захоплення державної влади та розпалювали міжнаціональну ненависть у нашій державі.

Так, у Черкасах:

вирок отримала місцева агітаторка, яка публічно закликала до насильницького захоплення державної влади та військового перевороту в Україні.

За всіма викритими фактами тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводили спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва органів прокуратури.

Про це інформує СБУ

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #8 &&&&& 18.02.2024 11:57
Цитую Гриша:
Цитую &&&&&:
А чому не затримують колишніх членів КПУ, Партії Шарія і особливо Партії Регіонів? Вони що 22.02.2022 всі патріотами стали?

Мудра думка! :lol: Ще треба колишніх комсомольців, піонерів, жовтенят, а також тих, хто служив у радянській армії і на флоті! Наступними можуть бути ті, хто працював на комуняцьких підприємствах, ходив на совіцькі демонстрації, учив дітей по комуняцьких програмах.

Я не проти ліквідувати всі сліди совку в Україні, хоча розумію, що це сьогодні нереально. Але який сенс тоді в люстрації і взагалі війні з росією, якщо проросійські (а Партія Регіонів - це 100% проросійські) залишаються при владі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Гриша 16.02.2024 13:42
Відповідаю кацапу васі на іноземній мові: У тебя как с юмором, убогий? Как то раньше мне попадались твои земляки с довольно высоким IQ, а тут ты, который не способен отличить обычный сарказм, воспринимая его серъёзно. Так у кого из нас, кацапчёнок, с головой проблемы? :lol: :P :lol: Это про таких, как ты, ваш Задорнов говорил - ОНИ ТУПЫЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Вася 16.02.2024 11:16
"місцева агітаторка"- имя, сестра? имя?
Их берегут что-ли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Вася 16.02.2024 11:14
Цитую Гриша:
Цитую &&&&&:
А чому не затримують колишніх членів КПУ, Партії Шарія і особливо Партії Регіонів? Вони що 22.02.2022 всі патріотами стали?

Мудра думка! :lol: Ще треба колишніх комсомольців, піонерів, жовтенят, а також тих, хто служив у радянській армії і на флоті! Наступними можуть бути ті, хто працював на комуняцьких підприємствах, ходив на совіцькі демонстрації, учив дітей по комуняцьких програмах.

гриша, вам сколько годиков? ты предлагаешь арестовать всех, кому за 50?с головой все нормально?Открою секрет: больше 90% многоэтажек построены при проклятом тоталитарном совке. Что ты с ними будешь делать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Гриша 15.02.2024 19:26
Цитую &&&&&:
А чому не затримують колишніх членів КПУ, Партії Шарія і особливо Партії Регіонів? Вони що 22.02.2022 всі патріотами стали?

Мудра думка! :lol: Ще треба колишніх комсомольців, піонерів, жовтенят, а також тих, хто служив у радянській армії і на флоті! Наступними можуть бути ті, хто працював на комуняцьких підприємствах, ходив на совіцькі демонстрації, учив дітей по комуняцьких програмах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 Адміністрація 15.02.2024 10:02
Ми втратили ще 5 наших вірних колег по підпіллю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 &&&&& 14.02.2024 21:31
А чому не затримують колишніх членів КПУ, Партії Шарія і особливо Партії Регіонів? Вони що 22.02.2022 всі патріотами стали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #1 Перформанс jr 14.02.2024 20:43
Напевно пенсіонерів закрили, для статистики.