Популярна українська психологиня Наталія Холоденко налякала шанувальників відео з відділку поліції в Монако. З'ясувалося, що вона опинилася там через ДТП.

8758588

На щастя, знаменитість не була винна в аварії. В автівку Наталії врізався мотоцикліст, пише 24tv.ua

Наталя Холоденко родом із Черкас.

З'ясувалося, що автомобіль психологині потрапив в аварію. Особистий водій, який супроводжував сина Холоденко, зіткнувся з мотоциклістом.

У нас трапилася ДТП. В нас врізався мотоцикл, розбив мені фари, які я вчора змінила по страховці. Все добре, але це було цікаво, – поділилася Наталія.

З близьких психологині ніхто не постраждав, однак вона припустила, що водій мотоцикла зламав ногу.

З початком повномасштабного вторгнення жінка переїхала за кордон. Проживши певний час у Німеччині, вона разом із сином оселилася в Монако.

Читайте також:

Черкаська психологиня розповіла, чому пишні форми ускладнюють життя

Зіркова психологиня з Черкас презентувала дебютний кліп (ФОТО, ВІДЕО)

реклама

Коментарі  

 
+3 #26 Калина 22.02.2024 09:10
А скільки сину рочків?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 Аndrii 22.02.2024 06:38
Цікаво, кому вона так відома що я про неї ніколи нічого не чув? А я зрозумів, вона відома своєму оточенню і нікому більше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #24 Психологиня 21.02.2024 16:13
Де мій коментар про цю Проньку Прокопівну
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #23 Психологиня 21.02.2024 16:09
Психологиня халявщица на гастролях. Бо в монако
бильше дають чим в Німеччині.Хоть поживут.
Вишиванки побросали и гей гей,
любители халявы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #22 Ендокринолог 21.02.2024 11:59
Рошкішний вид погляду! Наша поцієнтка. Звідси й решта її психологічних проблем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Яків Миколайович 21.02.2024 10:40
Цитую Трудящий:
[quote name="Людмила"] Чи тільки притулам з-за кордону можна?

Притули - не донатять. Притули збирають з людей донати і чесно забирають собі 10%.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #20 Яків Миколайович 21.02.2024 10:38
Цитую Трудящий:
Може, вона донатить на ЗСУ більше за вас. Чи тільки притулам з-за кордону можна?

МОЖЕ? Чи таки ДОНАТИТЬ?
Якщо справді донатить - про це писати треба. А яка там шиншила в неї, і які в неї пригоди - людям нецікаво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #19 Трудящий 20.02.2024 20:44
Цитую Людмила:
Оце насапала грошей, там дихати дорого, не те що жити! І навіщо нам її проблеми в Монако? Краще напишіть про наших мужніх захисників.
Не заздріть. Розрекламовані психологині добре заробляють. Живуть не на ваші, а на свої. Може, вона донатить на ЗСУ більше за вас. Чи тільки притулам з-за кордону можна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #18 Василь 20.02.2024 20:31
....................за вас ніхто нехвилюється