реклама

реклама

Днями один із командирів підрозділу 159 батальйону 118 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Сергій Муленко отримав відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандуючого ЗСУ.

429919209_411118694929064_7348362049281354852_n

Про це повідомляє пресслужба 118 тербригади.

Сергій - досвідчений військовий, якого поважають побратими та цінує командир батальйону.

Історія тероборонівця із 118-ї бригади Сергія Муленка на псевдо Мулик увійшла до Воєнно-історичного календаря Сил територіальної оборони ЗСУ.

431074725_411117278262539_111055702770146412_n

Переглянути та завантажити Воєнно-історичний календар Сил ТРО на перше півріччя можна за посиланням:

https://sprotyvg7.com.ua/voyenno-istorichnij-kalendar-sil...

Фото: 118 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

реклама

Коментарі  

 
-8 #11 Тоді виходить, 08.03.2024 20:50
що й черкаські, і не тільки, можновладці, депутани, прокурорви, судді,... - слуги диявола, а не наріду? Там здавна, абсолютно на кожному клейма вже немає де ставить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Перехожий 08.03.2024 13:49
Цитую &&&&&:
Цитую вася:
на основании чего вы этот перл выдаете, где это написано?ПГМ?
Или кто подсказал?

Цитую СОЛДАТ:
Тут багато таких "ікспердів".Відповіді не буде. ;-)

Татуаж, пирсинг - это искажение божественного замысла, первообраза согласно которому был создан человек. Посему любое тату, тем более на лице - это от лукавого. Это как клеймо на корове, свинье - так враг рода человеческого отмечает подверженных своей власти.

Розкажи це народу Маорі, вони засміються...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Перехожий 08.03.2024 13:48
Цитую вася:
Цитую &&&&&:
Людям з клеймом на лиці не можна видавати зброю. Будь яке клеймо від сатани.

на основании чего вы этот перл выдаете, где это написано?ПГМ?
Или кто подсказал?

Напевно, що піп московський розповідав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #8 СОЛДАТ 07.03.2024 11:55
Цитую &&&&&:
Цитую СОЛДАТ:
:lol: :lol: :lol: Якщо твої пояснення розглядати з точки зору релігії, то тут є маленька "нестиковочка".Перші "татухи" з"явилися десь 8000 років тому, а християнство - близько 2000 років тому(так говорить сучасна наука і ми вимушені їй вірити).Ти хочеш сказати що т.з."бог"цілих 6000 років байдуже дивився на те як людина насміхається з його "божественного задуму".А може якраз "першообраз" був весь в татуюваннях і пірсингу? Звідки тобі знати? :D :D :D

Если б первообраз был похож на этого сверху с клеймом на лице, то люди бы рождались бы уже с тату. Что такого непонятного в моей позиции? Во многих странах мира ни в армию, ни в полицию, ни на многие должности клейменых не берут.

Я так розумію що у "першообраза" були мама і тато?Хто вони? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #7 &&&&& 07.03.2024 10:41
Цитую СОЛДАТ:
:lol: :lol: :lol: Якщо твої пояснення розглядати з точки зору релігії, то тут є маленька "нестиковочка".Перші "татухи" з"явилися десь 8000 років тому, а християнство - близько 2000 років тому(так говорить сучасна наука і ми вимушені їй вірити).Ти хочеш сказати що т.з."бог"цілих 6000 років байдуже дивився на те як людина насміхається з його "божественного задуму".А може якраз "першообраз" був весь в татуюваннях і пірсингу? Звідки тобі знати? :D :D :D

Если б первообраз был похож на этого сверху с клеймом на лице, то люди бы рождались бы уже с тату. Что такого непонятного в моей позиции? Во многих странах мира ни в армию, ни в полицию, ни на многие должности клейменых не берут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #6 СОЛДАТ 06.03.2024 19:24
Цитую &&&&&:
Цитую вася:
на основании...
Или...

Цитую СОЛДАТ:
Тут ...

Татуаж, пирсинг - это искажение божественного замысла, первообраза согласно которому был создан человек. Посему любое тату, тем более на лице - это от лукавого. Это как клеймо на корове, свинье - так враг рода человеческого отмечает подверженных своей власти.

:lol: :lol: :lol: Якщо твої пояснення розглядати з точки зору релігії, то тут є маленька "нестиковочка".Перші "татухи" з"явилися десь 8000 років тому, а християнство - близько 2000 років тому(так говорить сучасна наука і ми вимушені їй вірити).Ти хочеш сказати що т.з."бог"цілих 6000 років байдуже дивився на те як людина насміхається з його "божественного задуму".А може якраз "першообраз" був весь в татуюваннях і пірсингу? Звідки тобі знати? :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #5 &&&&& 06.03.2024 17:26
Цитую вася:
на основании чего вы этот перл выдаете, где это написано?ПГМ?
Или кто подсказал?

Цитую СОЛДАТ:
Тут багато таких "ікспердів".Відповіді не буде. ;-)

Татуаж, пирсинг - это искажение божественного замысла, первообраза согласно которому был создан человек. Посему любое тату, тем более на лице - это от лукавого. Это как клеймо на корове, свинье - так враг рода человеческого отмечает подверженных своей власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 вася 06.03.2024 13:58
здоровья Сергею и долгих лет жизни!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 СОЛДАТ 06.03.2024 12:39
Цитую вася:
Цитую &&&&&:
Людям з клеймом на лиці не можна видавати зброю. Будь яке клеймо від сатани.

на основании чего вы этот перл выдаете, где это написано?ПГМ?
Или кто подсказал?

Тут багато таких "ікспердів".Відповіді не буде. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 вася 06.03.2024 12:04
Цитую &&&&&:
Людям з клеймом на лиці не можна видавати зброю. Будь яке клеймо від сатани.

на основании чего вы этот перл выдаете, где это написано?ПГМ?
Или кто подсказал?