реклама

реклама

Сьогодні під час засідання виконкому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко отримав нагороду від командування легендарної бригади “Чорних Запорожців” за підтримку військ та вірність українському народу.

photo_2024-03-21_12-15-18

Про це Анатолій Бондаренко повідомляє у своєму телеграм-каналі.

Нагороду від імені начальника штабу полковника ЗСУ Івана Вінніка вручив командир резервного взводу «Чорних запорожців» Роман Науменко, який вже через кілька днів відправиться на передові позиції.

«Щиро дякую командуванню «Чорних запорожців» та всім українським військовим, які щодня стоять на варті нашої незалежності. Ви - справжні Герої, якими пишається вся Україна!» – зазначає міський голова Черкас.

photo_2024-03-21_12-15-19

І додає, що для нього це не просто відзнака:

– Свого часу шеврони і мотиваційні прапори для легендарної 72 ОМБр імені Чорних Запорожців розробляв мій близький товариш, патріот, волонтер Олег Ганжа, який вже відійшов у кращі світи…

реклама

Коментарі  

 
+7 #10 Тоха 22.03.2024 18:13
Цитую юра:
Буде тоха на пенсії барижити своїми значками на фонтані
біля дружбака по вихідним :P

В хазяйстві все пригодиться. Несіть :oops: ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Управитель маєтком бондар 22.03.2024 18:10
Ледь встигаю джакузі встановлювати: 12 машин, 8 будинків, 10 земельних ділянок васильовича... у Валерії ще більше. Такий мер на всю Україну один! :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 юра 22.03.2024 13:27
Буде тоха на пенсії барижити своїми значками на фонтані
біля дружбака по вихідним :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Є пропозиція 22.03.2024 11:24
Продовжити традиції найбільшого українського академічного міста-порту, та на базі однієї з черкаських бурс, відкрити Черкаську Військово-Корабельну Академію Тилу. Начхальником її назначити, нашого дорогого, всими поважного Адміна, а першим Маршалком - видатного Проффесора місцевої сучасності! З врученням обом - повісток про мобілізацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Вінок 22.03.2024 09:21
Цитую Перехожий:
Бадьорий на вигляд представник командування бригади. У такого не забалуєш, сподівюся,що він не по зв'язках із громадськістю!

Тупа демонстрація марнославства.
Цим двом бутузам не обнімашками треба займатись. Пошукайте свої нагороди У сім'ях загиблих бійців і не привласнюйте чужої слави, сидячи в тилах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Мамина спадщина 21.03.2024 23:31
Цитую &&&&&:
Я б на місці Чорних Запорожців гидував би брати брудні гроші у корупціонера Бондаренка.

За рік людина збагатилась на 40 млн. Грн. :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 &&&&& 21.03.2024 20:28
Я б на місці Чорних Запорожців гидував би брати брудні гроші у корупціонера Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Перехожий 21.03.2024 18:49
Бадьорий на вигляд представник командування бригади. У такого не забалуєш, сподівюся,що він не по зв'язках із громадськістю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 олекса 21.03.2024 15:02
а шо нагороди не від імені держави?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #1 Чорну мітку він отримав 21.03.2024 14:52
І вже давно. Від жителів міста.