реклама

реклама

Учора на сесії Черкаської обласної ради депутат від «Батьківщини» Михайло Мушієк у своєму виступі звернувся до прокуратури з проханням перевірити, яким чином фінансувалися роботи з прибирання снігу в Черкасах. Для прикладу депутат розповів про Вінницю, де нещодавно побував. Мовляв, там також зима, але дорога прибрана.

 – Складається враження, що в нас в Черкасах міська влада на чолі з Одаричем (Сергій Одарич – міський голова Черкас, – ред.) тільки краде гроші. І поясню, чому я так вважаю. Тиждень тому я проїжджав місто Вінницю. Як же я був вражений! Справа від дороги півтора-два метри снігу, зліва – також, а асфальт – немов це літо: без пилинки і сніжинки. Повірте мені! Бо в нас звикли посилатися, що там – так, а в нас – так. То зверну увагу, що погода у Вінниці була така ж, як і в нас, але там асфальт прибраний. Додам також, що, коли вже погода в Україні вирувала, в Черкасах ще і сніжинки не було. Тиждень в Україні вирувала зима і за цей час Черкаси не змогли підготуватися, – емоційно виступав Михайло Мушієк.

Депутат попросив правоохоронні органи звернути увагу на його виступ.

– Я живу неподалік перехрестя, де дуже жвавий рух, і за тиждень дорогу там лише раз посипали піском. Я живу на вулиці Остафія Дашковича, – сказав Михайло Мушієк.

реклама

Коментарі  

 
-10 #9 Кацо 31.12.2012 10:31
Щытать чужые дэньги непрыбыльное дэло !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 федор принципиальный 30.12.2012 22:21
народный депутат порошенко вместе с винницким мэром и губернаторм сумели найти в такой сложной политической обстановке общий язык чего не хватило ума у наших залетных вот почему пане михайло в винницкая губерния как конфетка и сдорогамии коммунальным транспортом и все прочим а в черкассах вынудили порошенко остановить шесть заводов сократить при этом 15 тыс рабочих мест кстати и мэр винницы как руководитель знающий толковый руководитель не чета черкасским
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 федор принципиальный 30.12.2012 17:22
уже всем ясно с приходом в 2006 году горе реформаторов идет грабеж бюджетных средств в карманы высшего звена мэрии михайло прав в кресле депутата горсовета он воевал четыре года вторую каденцию в области а воровать стали еще больше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 гонта 30.12.2012 17:01
Цитую Виктор Чубенко:
Прочитал, на ум почему-то пришла народная мудрость " Кто больше всех кричит " Караул, грабят!"" :lol:
Як у воду дивився, а дивувати нічому - це ж кум Олійника...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Голос 30.12.2012 11:21
Вы на лицо этого порядочного мужчины взгляните и все станет понятно. Он сам далеко не бедный и сколько его помню всегда был депутат то гор. совета, то обл. совета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Новый гость 29.12.2012 23:47
Вы мне покажите кто в этом сомневается.!!!!!!!!!!!!!
Если Одарыч один день не с химичил, он спать плохо будет.
Для чего созданы все фирмачки, которые получают победу в тендерах?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Черкасець 29.12.2012 19:59
На автостоянке Мушиека тоже снегу дофига! Куда деньги подевал"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Виктор Чубенко 29.12.2012 19:22
Прочитал, на ум почему-то пришла народная мудрость " Кто больше всех кричит " Караул, грабят!"" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 О.ЧУПРИНА 29.12.2012 17:29
Допустити непрофільну оргганізацію до такої справи, це дійсно злочин.Про те,що тут крадуться чималі кошти довести не складно.Але мало віриться,що правоохоронці займуться цим належним чином.Є питання і до єкологів.Куди подінеться шлак,котрий висипався на дороги?Чи не в Дніпро?А як відреагує на попадання великої кількості шлаку каналізаційна система? Писав уже:"Палками треба "дубасити" декого за такі справи,по-іншому не зрозуміють".