реклама

реклама

Головне Управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 21 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ПМ-Арсенал» на реконструкцію Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Вартість угоди склала 15,95 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пише сайт «Наші гроші».

Техзавданням передбачені  нове оздоблення фасаду, заміна вітражів, комунікацій, покрівлі, вікон і дверей, утеплення горища, обладнання сцени. Роботи мають завершити до кінця поточного року.

Фірму «ПМ-Арсенал» у січні цього року заснували Алла Половко та директор компанії Владислав Мамчур. Статутний фонд складає 2 000 грн.  Поки що жодного іншого тендеру вона не вигравала.

Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми на цьому тендері було ПП «Сфера Пласт», яку заснував у 2007 р. зі статутним фондом в 100 грн. Юрій Ситнік. За даними «ВДЗ», компанія почала вигравати тендери наприкінці 2011 р., за цей час вона отримала замовлень на 66,83 млн грн. – усі від Черкаського ГУКБ.

Окрім цих двох фірм участь у тендері намагався також взяти Черкаський філіал «НДІпроектреконструкція», однак пропозицію відхилили через неповний пакет документів.

Нагадаємо, раніше за участю «Сфера Пласт» і «ПМ-Арсенал» також відбувся тендер на роботи в парку та музеї с. Будище вартістю 17,12 млн грн.

Як повідомлялося раніше, театр ремонтують до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Окрім згаданих вище об’єктів до річниці також планують відремонтувати Національний заповідник Тараса Шевченка в Звенигородському районі, від реконструювати й відремонтувати дороги у м. Каневі та с. Шевченковому Звенигородського району, завершити будівництво Шевченківського національного культурного центру (будівля Канівського міського Будинку культури).

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Макс 28.01.2014 11:52
Оце у вас пукани бомблять
Всі ви так добре знаєте цих людей
Ви всі настільки впевнені, що вони якісь ....
Ви жалюгідні, товарищі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 будячок 30.08.2013 10:28
Цитую ВАСЯ:
Цитую observator:

!Хероям слава!

оце й усе на що ми здатні :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 ВАСЯ 30.08.2013 09:29
Цитую observator:
Вот за сам ФАКТ допуска к миллионным тендерам таких "прокладок" с уставным фондом 100-200 грн. - УЖЕ надо САЖАТЬ всех причастных. Начиная с Белоусова и ПРиБЮТовского горисполкома в полном составе. Аналогично - и Одарыча с прошлым горисполкомом. АУ, советник 3 класса!

Всех нужно посадить!правил ьно!только "сволоту"к власти!слява Україні!Хероям слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 observator 29.08.2013 22:53
Цитую Валентина:
Цитую observator:
Вот за сам ФАКТ допуска к миллионным тендерам таких "прокладок" с уставным фондом 100-200 грн. - УЖЕ надо САЖАТЬ всех причастных. Начиная с Белоусова и ПРиБЮТовского горисполкома в полном составе. Аналогично - и Одарыча с прошлым горисполкомом. АУ, советник 3 класса!

Обсератор, вы хоть статью прочитайте. где написано:"Головне Управління капітального будівництва Черкаської облдержадмініст рації.....". Прежде чем изрыгать словесным поносом, все таки надо было бы попробывать.

Уели, Валентина! :lol: Читал таки по диагонали, никак в голову не пришло, что Драмтеатр - в областном подчинении. Так шо ,если это художества птенцов хероя с террикона - так нехай ВОРУЮТ?! У КОГО понос, уважаемая?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Правда 29.08.2013 22:40
Согласен с Форевер: Владислав Мамчур - бывший начальник отдела БЭП обласного УМВД области. Интересно, кто такая Алла Половко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Валентина 29.08.2013 22:01
Цитую observator:
Вот за сам ФАКТ допуска к миллионным тендерам таких "прокладок" с уставным фондом 100-200 грн. - УЖЕ надо САЖАТЬ всех причастных. Начиная с Белоусова и ПРиБЮТовского горисполкома в полном составе. Аналогично - и Одарыча с прошлым горисполкомом. АУ, советник 3 класса!

Обсератор, вы хоть статью прочитайте. где написано:"Головне Управління капітального будівництва Черкаської облдержадмініст рації.....". Прежде чем изрыгать словесным поносом, все таки надо было бы попробывать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 незнайка 29.08.2013 17:53
Нет КОНТРОЛИРОВАТЬ и информировать вчинять МОЗГОВОЙ ШТУРМ На что еще способны?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 observator 29.08.2013 17:01
Цитую незнайка:
Не УДАР а прямо ОБХСС местное в шипоклячих чепчиках из вип-бутика

Шо такое? Личный интерес отдавили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 observator 29.08.2013 16:59
Вот за сам ФАКТ допуска к миллионным тендерам таких "прокладок" с уставным фондом 100-200 грн. - УЖЕ надо САЖАТЬ всех причастных. Начиная с Белоусова и ПРиБЮТовского горисполкома в полном составе. Аналогично - и Одарыча с прошлым горисполкомом. АУ, советник 3 класса!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 observator 29.08.2013 16:56
Цитую УДАР:
Цитую Форевер:
Бывший начальник областного управления борьбы с економическими преступлениями м... и совсем "не корупционная" схема тендера. Не зря там работал - выучил схемы....

Партія "УДАР" Віталія Кличка візьме реалізацію цього проекту під свій контроль, забезпечить прозорість та гласність на всіх етапах.Про кожну закупівлю товарів та послуг,кожне перерахування коштів громаду області будемо інформувати через засоби масової інформації.До Генеральної прокуратури надійдуть відповідні запити від нардепів "УДАРУ".

Если ты УДАР официально представляешь - так представляйся под настоящим именем. И дублируй под своим именем в ФБ. А если цитируешь - называй источник. Мало ли что кто ляпает под ником. Завтра у тебя этот ник сопрут, нагородят хр*н знает чего, а тебе потом краснеть...