Значна частина депутатів Черкаської міської ради – проти призначення першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства Черкаської облдержадміністрації Володимира Ромашова новим заступником міського голови. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив екс-мер Черкас Сергій Одарич.

За його словами, частина депутатів з Партії регіонів і депгрупи «Черкащани» мають «легкий шок від цієї пропозиції».

– Не знаю, які аргументи доведеться Сергію Борисовичу (голові черкаської ОДА, – ред.) застосовувати, щоб його «пропихнути», – зазначив Одарич.

На його переконання, своїми діями губернатор намагається відправити Ромашова «на політичну пенсію».

– Сергій Тулуб хоче здихатися працівника, який нічого не міг зробити протягом двох років, поки очолював управління житлово-комунального господарства області. Хоче відправити, як кажуть, на політичну пенсію, – прокоментував екс-мер.

До речі, сам Сергій Одарич також знайомий із претендентом на місце заступника міського голови.

– Я не можу сказати нічого на предмет його професіоналізму. Присутності Ромашова в роботі я не відчув жодного разу. Я думаю, що він – хороша людина, але в цьому випадку це ж непрофесійність… Подивіться на житлово-комунальну галузь області, яку він два роки очолював. Що за ці дві роки відбулося? Які зміни? Мені про це невідомо. Ми в Черкасах робили систему опалення, гарячого водопостачання, але це відбувалося без допомоги, втручання чи підказок області. Іноді – всупереч цьому. Може, десь в якихось селах щось і відбулося… – припустив Сергій Олегович.

Як відомо, питання щодо призначення Володимира Ромашова на посаду заступника міського голови розглянуть депутати під час сьогоднішньої сесії міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+6 #16 федор принципиальный 17.10.2013 18:51
одар,хочу напомнить,что"МЫ"-это Александров,Ста риков,Овчаренко Сергей,Кушнир,п рактически все началльницы РЭУ-опытные,знающие ,толковые профессионалы,н о только не ты,всех этих людей ты разогнал и поставил своих тупых,бездарных прихлебателей,в прошлом ты человек без образования,бал абол,словоблуд, прожектер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Физиогномик 17.10.2013 18:04
Цитую антон:
Одарич не гундось!!!При тебе были профессионалы?Напомнить Карась,Роботенк о,Дзюба,Чернецк ий, я думаю хватит и этих,чтобы завалить всю работу.Сам без образования и таких же подобрал.В инете вычитывал новые веяния и пиарился,за умного себя выдавал

Кстати, а дипломчика то у Одарича и нет. ))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Скрипка 17.10.2013 15:16
Цитую антон:
Одарич не гундось!!!При тебе были профессионалы?Напомнить Карась,Роботенк о,Дзюба,Чернецк ий, я думаю хватит и этих,чтобы завалить всю работу.Сам без образования и таких же подобрал.В инете вычитывал новые веяния и пиарился,за умного себя выдавал


ШЕПЦЬКА І ЗАРАЗ ПРОДОВЖУЄ КУЛЬТУРУ ЗАВАЛЮВАТИ!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Аналітик 17.10.2013 13:38
Цитую антон:
Одарич не гундось!!!При тебе были профессионалы?Напомнить Карась,Роботенк о,Дзюба,Чернецк ий, я думаю хватит и этих,чтобы завалить всю работу.Сам без образования и таких же подобрал.В инете вычитывал новые веяния и пиарился,за умного себя выдавал


А чого? Карась он працює професіоналом у новій владі при Білоусові, Работенко також керує СУБом на Митниці.
Чи професіонали це депутати, який працевлаштували в міськивконкомі? Чи професіонал в дорогах Отрешко, який працював в банківському бізнесі? Чи професіонал Гудзенко, який мав аптеки і кабак? Чи мже професіонал це Сисоєва? А може професіоналами є Слуцька, яка кіно крутить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 HУ-НУ 17.10.2013 13:23
Цитую антон:
Одарич не гундось!!!При тебе были профессионалы?Напомнить Карась,Роботенк о,Дзюба,Чернецк ий, я думаю хватит и этих,чтобы завалить всю работу.Сам без образования и таких же подобрал.В инете вычитывал новые веяния и пиарился,за умного себя выдавал

Правда 100%. А нормальные грамотные специалисты ушли из исполкома из-за Одарича, а теперь он хочет к себе сострадания! Закон бумеранга!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 антон 17.10.2013 13:01
Одарич не гундось!!!При тебе были профессионалы?Напомнить Карась,Роботенк о,Дзюба,Чернецк ий, я думаю хватит и этих,чтобы завалить всю работу.Сам без образования и таких же подобрал.В инете вычитывал новые веяния и пиарился,за умного себя выдавал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 17.10.2013 11:56
" Ми в Черкасах робили систему опалення, гарячого водопостачання, але це відбувалося без допомоги, втручання чи підказок області."
С. Одарич.

Чергова брехня!
Реконструкцію опалення було проведено при Волошіну Александровим.
Звичайно, за спиною Александрова Одарич не мав ніяких проблем, адже Александров проектував тепломережі, будував і сам керував як обласним "Теплокомуненерг о", та і всім ЖКГ міста!
Але неукам фахівці не потрібні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Черкаси 17.10.2013 11:25
Им все поф*г, главное урвать сегодня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 В Черкасах 17.10.2013 11:18
Тулуб зливає Черкасам непотрібні кадри?
Він перетворив місто на помийку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Физиогномик 17.10.2013 10:38
Было бы удивительно если бы Одарич сказал что он ЗА. Если он не мэр значит ПРОТИВ. Позиции там никакой. Почему я не мэр ?