Центральна виборча комісія своєю постановою від 24 жовтня зареєструвала нового кандидата у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №197 на повторних виборах 15 грудня. Про це інформує сайт ЦВК.

Кандидат в нардепи є членом Партії регіонів. Про нього подається така інформація:

- Ладан Микола Іванович, народився 22 травня 1972 року в селі Топилівка Чигиринського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Партії регіонів, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, самовисування.

Від редакції «Прочерку»: Заголовок матеріалу змінено на прохання кандидата в нардепи Миколи Ладана. Як йдеться у листі кандидата до редакції «назва статті «У канівському окрузі ЦВК зареєструвала представника ПР» не відповідає дійсності. Станом на 25.10.2013 року і зараз я є членом Партії Регіонів, а не її представником, що не одне і теж». Кандидат також нагадав, що в разі невиконання його вимог щодо зміни заголовку, буде змушений звернутися до суду.

Редакція нашого видання пішла назустріч Миколі Ладану і змінила заголовок.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #20 zzujlf 14.12.2013 13:30
а я знаю особисто миколу івановича, буду голосувать тільки за нього. людина справи, а інші тільки язиком плещуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Сіренький 17.11.2013 14:47
Дурні! Ви могли не змінювати заголовок, оскільки насправді за словником слово "представник" має декілька значень. Якщо людина є партійцем, то вона де-юре повинна представляти й інтеренси партії. Це ясно як божий день! Цей кандидат просто чіпляється до слів, бо така його функція на цих виборах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Іван 27.10.2013 15:47
Правильніше буде сказати відносно цього кандидата, що він вважається раніше не судимим в силу статті 89 Кримінального кодексу України. І можна вважати освідченим, оскільки з "поняттями".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 О.ЧУПРИНА 26.10.2013 21:51
Цитую Анатолий Дж.:
Льошенко працює радником в Російському уряді і плювать хотів на возню гречкосіїв.

Якщо бути точним колего Анатолію,то Вадим Льошенко є експертом по АПК України та радником Прем"єр Міністра Росії ДМИТРА МЕДВЄДЄВА.Повернутись до активної роботи в Україні може лише з приходом здорових сил і не менше ніж Віце Прем"єром з АПК.Моя заява не є істиною в останній інстанції,але кажу про те,що чув від САМОГО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 касіус клей 26.10.2013 19:24
таЦитую Оксана Колісник:
Тільки тимчасово непрацюючий міг погодитися висунутися від Партії Регіонів. Мені дивно, немає у партії влади кадрів вагоміших? Симптоматичнень ко...



колісник, ти наче не сьогоднішня. Треба ж комусь працювати громовідводом, для народного гніву. Це буде наче представник від голубих. А потім з'явиться самовисуванець - той міцний господарник що зараз проводить громадські слухання на канівщині та золотоніщині. Округ сільський, хто там розбереться, що справжній голубий це міцний господарник і є. льонька для нього не суперник то ж він уже майже депутат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Анатолий Дж. 26.10.2013 18:06
Льошенко працює радником в Російському уряді і плювать хотів на возню гречкосіїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 О.ЧУПРИНА 26.10.2013 09:14
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Таких "членів ПР" буде ще декілька.

+ товарищ Чуприна. Бажаю Вам дістатися фінішу виборчих перегонів! ;-)

Дякую.Приємно мати справу з культурними людьми!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Знающий 25.10.2013 19:57
Написано же - Самовыдвижение! Скоро появится истенный кандидат!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Досвідчений 25.10.2013 19:44
Давайте, хто зневірився всі будемо реєструватися.Можливо когось оберуть.Заради віри в світле майбутнє України....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Василь 25.10.2013 18:36
Цитую О.ЧУПРИНА:
Таких "членів ПР" буде ще декілька.

+ товарищ Чуприна. Бажаю Вам дістатися фінішу виборчих перегонів! ;-)