Фото з архіву редакції

Фото з архіву редакції

Цього тижня під час засідання фракції «Вільні демократи» розглянуть питання щодо виключення депутатів Баймурзи Бакашева, Миколи Мирзи та Сергія Гладких зі своїх лав. Про це під час прес-конференції розповів журналістам екс-мер Черкас, лідер «Вільних демократів» Сергій Одарич.

– Загалом у фракції настрій нормальний. Безумовно, є кілька людей, які кілька місяців тому де-факто перейшли на бік нової влади, тому на цьому тижні відбудеться засідання фракції, де серед питань порядку денного – їхнє виключення зі складу «Вільних демократів». Мова йде про Бакашева, Мирзу і Гладких, – повідомив журналістам Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 саныч 29.10.2013 17:26
Цитую я так думаю:
Одарич "лохонувся" (не цензурте, адміни!). Стільки всього робити для Мирзи, який за шматом ковбаси потягнувся до більшості... Сумно

Мирза зробив себе сам,ще до Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Чубенко Виктор 29.10.2013 17:24
Цитую федор принципиальный:
Скоро одар один останется,а почему бегут,сейчас нет возможности воровать,как это было при залетном.

Расскажите мне пожалуйста, сколько я Виктор Чубенко, будучи длительное время радником Сергея Одарича, украл?
Я жду ответа от "федор принципиальный" и если он мужчина, хотелось бы знать его,надеюсь честное имя и фамилию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Виктор 29.10.2013 17:19
Цитую федор принципиальный:
Скоро одар один останется,а почему бегут,сейчас нет возможности воровать,как это было при залетном.

О..."принципи....анал" появился. Что-то давненько не было слышно. ну что, глашатай, возглавил борьбу мам и пап за места в детсадике? Как успехи? :D
Расскажи, интересно всем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Федора принципиальная 29.10.2013 17:07
Цитую Знаючий:
Чого ото всі переполошилися за Мирзу?
А чому не згадують бютівців Бакашева і Гладких.
Вже третю партію походу міняють.

Как раз эти депутаты и не были *заробiтчанами* среди всех остальных. Каждый имеет свой бизнес и не попрошайничали за решение вопроса на сессиях. А,партии меняли не только они. Одарич менял.Олейник менял. Судьи---кто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 юсуп 29.10.2013 16:55
[quote name="ротор"]А Одарич хіба не Регіони??? Ті ж яйця тільки збоку. Чи забули де і з ким Міша Бродський, головний шеф вільних демократів!Зрад или Юлю, пригрілись до Яника
МЫ меняем---это хорошо,НАС меняют-плоохо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Скептик 29.10.2013 09:59
Ничего, пусть освобождаются от м*рзавцев. Чувствовать себя преданным неприятно. Но преданным кем? Обычными приспособленцам и и прилипалами. Ведь наверное, только у Сергея Олеговича были иллюзии насчет Мирзы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Фугас 29.10.2013 09:21
ВД все больше напоминают украинский партизанский отряд с обязательным присутствием в нем продажных шкур, переметнувшихся в стан врага за фунт сала и чвертку самогону. Ну ниче, по крайней мере все запомнят их имена.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Остап 29.10.2013 09:20
Мирза завжди був таким-; хитрим ж...лизом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 ротор 29.10.2013 09:10
Одарич сам зрадив Батьківщину. Бродський переметнувся до Яника. і працювали Вільні деми з Регіонами в міській раді у мирі і злагоді. Якби Сірожа не зазвізділся, ніхто б його не чіпав, зараз бии другу кампанію Жуковській робив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Знаючий 28.10.2013 21:22
Чого ото всі переполошилися за Мирзу?
А чому не згадують бютівців Бакашева і Гладких.
Вже третю партію походу міняють.