реклама

реклама

Ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський хоче висунути свою кандидатуру на довиборах 15 грудня у виборчому окрузі № 197 з центром у Каневі. Такою є інформація власних джерел журналістів «ІСТV».


«Співочий ректор» був народним депутатом 4-го скликання. У 2010 році був обраний депутатом Київської обласної ради від міста Ірпінь.

На виборах до Верховної Ради України 2012 року Михайло Михайлович балотувався по мажоритарному округу № 91 Київської області як самовисуванець, проте не пройшов.

Між тим, інформацію про те, що ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський може стати кандидатом у народні депутати по 197-му округу, обговорюють у Каневі.

Про це повідомляє кореспондент інформаційного агентства «Прочерк».

Наявність такої інформації підтвердив депутат міської ради голова фракції ВО «Батькіщина» Сергій Ткаченко.

– Справді, сьогодні пішли розмови про те, що буде йти Михайло Михайлович Поплавський, – заявив Сергій Ткаченко. – Не знаю, наскільки ці розмови правдиві.

За словами Ткаченка, досі невідомо, хто стане «кандидатом від влади» у 197-му окрузі.

– Буде балотуватися Богдан Губський чи не буде – ми також не знаємо, - підсумував Ткаченко.

реклама

Коментарі  

 
+4 #14 Фугас 31.10.2013 07:41
Анастасия 11-12, хорошо что у вас есть кумир если не икона. Мы уже видели в парламенте Вакарчука, Лыжичко, Повалий... Еще те законотворцы. И вправду, чем Миша хуже? Любит детей и Украину? И з великои любови налепил кабаков на киевской и житомирской трассах, выпустил водяру с портретов матери(!), варенички, шкварочки, горилочка, студенточки... Жаль что вы не научились отличать патриотов от шароварников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Варвара 30.10.2013 18:26
Цитую Микола:
Михайло Поплавський знає, як "прикормити" сільського виборця. Коли він балотувався в Кіровоградській області, то на возах біля сільських клубів, до речі з ним їздив і Богдан Бенюк, вдаючи з себе "своїх в доску" хлопців, пили з сільськими дядьками самогон, їли цибулю з салом!

Та що Ви кажете? В будь-якому випадку він не марнословить і не дає пустих обіцянок! Це людина слова та діла! Він спочатку робить, а потім про це каже, а не навпаки як всі інші кандидати! Те, що він, як Ви кажете: "пив з сільськими дядьками самогон, їв цибулю з салом", Ви бачите, а те, скільки сил він покладає на розвиток нашої держави, ні! Примітив! Ви далі свого носа не дивитесь і дивитись не хочете! А якби спробували, то може й не писали б такої маячні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Анастасия 30.10.2013 16:37
Цитую Борис Юхно:
Якщо його виберуть, це буде діагноз нам усім

Напевно кожен із нас сам собі ставить діагноз... Ви взагалі розумієте, що пишете? Ніхто ще не балотувався, а ви вже дозволяєте собі якість слова, які є показником вашої вихованості, ввічливості, а головне рівнем вашого інтелекту... Не думаю, що він знову на це піде, але якби таки ця інформація була правдивою, думаю ми би всі мали порадіти, тому, що Поплавський любить людей і Україну, а не гроші і славу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Анастасия 30.10.2013 16:30
Цитую Микола:
Михайло Поплавський знає, як "прикормити" сільського виборця. Коли він балотувався в Кіровоградській області, то на возах біля сільських клубів, до речі з ним їздив і Богдан Бенюк, вдаючи з себе "своїх в доску" хлопців, пили з сільськими дядьками самогон, їли цибулю з салом!

Как то плоско мыслите. Поплавский сам же из села, по этому, для него ездить на возе и "пити з сільськими дядьками самогон, їсти цибулю з салом!" , не есть проблемой абсолютно... Он такой есть, а не создает видимость... Таки плоско мыслите...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Читач 30.10.2013 14:16
Після минулих виборів мені здається він вже не буде висувати свою кандидатуру в Черкаській області.
Гадаю це лише пусті балачки.
А якщо його оберуть то Поплавському прийдеться попрощатись із посадою ректора в КНУКіМ, а університет він навряд покине, адже занадто багато зусиль туди він вклав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Mazarini 30.10.2013 14:05
Як він надоїв на телебаченні!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Вітя 30.10.2013 13:54
Цитую Микола:
Михайло Поплавський знає, як "прикормити" сільського виборця. Коли він балотувався в Кіровоградській області, то на возах біля сільських клубів, до речі з ним їздив і Богдан Бенюк, вдаючи з себе "своїх в доску" хлопців, пили з сільськими дядьками самогон, їли цибулю з салом!


Мало віриться в те, що Поплавський буде балатуватися. Це якась маячня, як він покине свій університет? Якщо він піде в депутати, то прийдеться когось іншого ставити на його місце в ректорське крісло. Да його і студенти не відпустять, адже стільки зробити для університету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 неволя 29.10.2013 11:21
Цитую Борис Юхно:
Якщо його виберуть, це буде діагноз нам усім

Борис, вы не врач.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Борис Юхно 29.10.2013 09:46
Якщо його виберуть, це буде діагноз нам усім
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Календар 28.10.2013 23:30
А що, Сірожа Ткаченко став великим експертом у виборах? Чи просто дуже наблизився до тіла Тулуба?