Колишній народний депутат Павло Костенко виключений з "Батьківщини" рішенням Президії Політради партії.

Як повідомляє прес-служба "Батьківщини", це рішення було ухвалено після того, як Павло Костенко без рішення партії подав документи для участі у виборах у 197-му окрузі на Черкащині.

Як відомо, з'їзд "Батьківщини" висунув у цьому окрузі Леоніда Даценка як єдиного кандидата від опозиції.

"Вчинок Павла Костенка є грубим порушенням партійної дисципліни, який вимагає негайного засудження. Інформація про виключення Павла Костенка з партії буде найближчим часом передана до Центральної виборчої комісії", - повідомили в "Батьківщині".

Нагадаємо, попри те, що єдиним узгодженим кандидатом від опозиції в окрузі №197 є Леонід Даценко, там вже зареєструвався «ударівець» Павло Філіпенко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Виборець 07.11.2013 19:04
Всі знають що Паша негідник і ВР йому потрібна для закупки нових Селен. То що краще?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Ньюсвик 07.11.2013 16:16
пусть бы лучще был этот бизнесмен из селены чем непонятно кто . И оппозиция и люди были бы не против
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 марта 07.11.2013 15:45
Цікаво, що оці костенки-кузьоми, які в Сірка очі позичили і висуваються в народні депутати, прикриваються ім"ям Юлі Тимошенко та як вони за неї вболівають. Це ті, хто після виборів Президента в 2010 році перші ж її і зрадили.Гнать таких треба з України поганою мітлою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Я 07.11.2013 14:36
Ще один Пашка-тушканчик. А чого від нього можна було чекать? Ні Богу свічка, ні чорту кочерга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 ZERRO 07.11.2013 13:52
ЩЕ ОДИН ЗАПРОДАНЕЦЬ. ДВОХ СЛІВ ДО КУПИ НЕ ЗВ"ЯЖЕ. ПАШКА.ПАШКА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 За себя 07.11.2013 12:27
Цитую незнайка:
А может человеку срочно потребовалась неприкосновенно сть?

Все эти олигархи в первую очередь защищают свои интересы, а на народ им насрать, мы давно все проданы...С пани Ю уже достали, под нее законы пропихивают. Да и лечить надо ее на Украине в тюремном лазарете... Если наши медики не справляются - гнать надо Минздравовское руководство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Гонта 07.11.2013 12:21
Заробив в Умані на розколі опозиції, протягнувши Яценка, пішов в Канів... Результат безпринципності керівництва партії. Ніби виправляються?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 незнайка 07.11.2013 12:09
А может человеку срочно потребовалась неприкосновенно сть?