реклама

реклама

Поширену в ЗМІ інформацію про іспанські дачі, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб заперечує і пов’язує з розвитком високих технологій. Про це Сергій Борисович повідомив під час прес-конференції в Чорнобаї, відповідаючи на запитання «Прочерку».


– Подивіться, який крок зробили технології! І тепер кожен із нас може стати маленьким Абрамовичем. У період виборів до 15 грудня ще можуть з’явитися документи, нібито я є власником кратеру на Місяці або на Марсі, – посміхнувся, відповідаючи на запитання, Сергій Борисович.

Тим, хто хоче дізнатися правду, Сергій Тулуб порадив читати його офіційну декларацію.

– У цьому документі все написано про мене, – сказав він.

реклама

Коментарі  

 
+2 #34 Доцент 20.11.2013 17:20
Цитую будячок:
"І тепер кожен із нас може стати маленьким Абрамовичем" -сказав губернатор і накинув кожному черкащанину "казначейську" удавку на горло. Мабуть так буде правильніше :zzz :zzz


Та ні, то ви його не так зрозуміли, кажучи "нас", цей діяч мав на увазі себе і свою родину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 будячок 20.11.2013 15:48
"І тепер кожен із нас може стати маленьким Абрамовичем" -сказав губернатор і накинув кожному черкащанину "казначейську" удавку на горло. Мабуть так буде правильніше :zzz :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 вила 20.11.2013 13:27
На п*лію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #31 Виборець 20.11.2013 12:22
Цитую Михалич:
Цитую КС:
Пане губернатор, Ви самі вірите -про що говорите.

Цитую Виборець:
Я б йому побажав краще стати маленьким Березовським.

Маленьким покойным Березовским,я думаю так будет правильней.

Ви правильно мене зрозуміли..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Sigyn 20.11.2013 12:14
Звичайно ж може! Для цього кожному з вас потрібна лише маленька операція. Й ви вже всі вносите пожертви не на храм, а на синагогу :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #29 Чукча 20.11.2013 11:27
Цитую Чукча:
Цитую Ніна:
Цитую Чукча:
Жфотографирован ием у реликтовых унитазов (ну хоть унитаз можно было купить для детей громады города, нельзя же быть настолько патологически жадными. Вон Булатецкий на штрафы за нарушение ПДР больше потратил), в:lol:

Чукча він іє чукча. :lol:

Ну унитаз то хоть в складчину купите для детской поликлиники? . Дайте адрес, я вам подкину три стекляных стакана для воды :lol: :lol: :lol:

Все понятно, останется детская поликлиника без унитаза. Кто ж расстанется с тремя четырмя сотнями гривень. Лучше пропить в Махетене 50 тысяч за ночь или девкам сомнительного поведения раздавать двадцатки с своими автографами. Ну а стаканы стекляные куда приносить? Бесплатно отдам! Или так и будете с одноразовых пластмасовых поллитровых пивных бокалов пить воду в президумах своих КОДлов, шоблов(вы наверное их после этого еще и моете, сушите и по новой на столы?) :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 Виктор 20.11.2013 10:18
Интересно, а инфа про чартеры и про ружья тоже все "недруги" придумали?
Врет же, причем неубедительно. Я все жду, что скажет ГПУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 ТЕТЯНА 19.11.2013 21:04
Цитую Семьон:
Цитую Фугас:
Цитую проф. плейшнер:
Он уже стал, когда руководил Энергоатомом, и чего он стесняется, ведь в любой стране человек руководивший такой корпорацией не может быть бедным

Та неужели? В любой стране руководитель ГОСУДАРСТВЕННОГ О предприятия, нажив и половину этого сел бы на очень долго и раньше бы не вышел

Это памаранчевого Ющенка имели в виду? Когда он прикарманил 300 миллионов из денего собранных на детскую больницу будующего :lol:
Или Юлю Тимошенко которая при досмотре в шереметьевском аэропорту "скинула" и отказалась от дипломата в которм находился миллион баксов в наличмане? Или напишите с какой заплаты чиновника она каждые три дня меняла наряды от "диор" А это ни много ни мало около 3-5 тысяч долларов за каждое :lol: :lol:

НАРЯДИ ВІД УКР.ВИРОБНИКА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 Михалич 19.11.2013 19:00
Цитую КС:
Пане губернатор, Ви самі вірите -про що говорите.

Цитую Виборець:
Я б йому побажав краще стати маленьким Березовським.

Маленьким покойным Березовским,я думаю так будет правильней.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #25 Черкасець 19.11.2013 17:29
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
ЗНАЮ ЛЮДЕЙ КОТОРЫМ ОН ПОД РЮМКУ РАССКАЗЫВАЛ О СВОИХ ВИЛЛАХ И ЯХТАХ.


:lol:
Ох і добрий хліб з маслом! А хіба ти його їв? Та ні батько розповідав. А що, батько їв? Та ні, бачив як німець їв. :lol: