Сьогодні на вулиці Гоголя, 325 в приміщенні колишнього банку «АвтоКразБанк» виявлено черговий підкуп виборців за Михайла Поплавського, повідомляє прес-служба громадянської мережі «ОПОРА».

Людям, які прийшли до точки підкупу потрібно було написати заяву про те, щоб їх прийняли агітаторами за кандидата і отримати за це 200 гривень. Проте по факту агітувати було не потрібно. За фактом непрямого підкупу виборців вже складено протокол, інформують в «ОПОРІ».


– Близько десятої години мені зателефонували люди, які повідомили, що їм пропонують прийти і зареєструватися в штабі Михайла Поплавського як агітатори. Проте ніякої роботи їм виконувати не потрібно: варто було лише отримати 200 гривень до виборів і 200 гривень після виборів, – коментує ситуацію довірена особа кандидата по 194 округу Миколи Булатецького Максим Поляков.


За його словами, коли він прибув на місце події, біля колишнього банку стояла черга людей, які хотіли отримати гроші. 


Усередині приміщення була розміщена агітаційна продукція за Михайла Михайловича, проте через певний час її сховали. Самі ж працівники штабу налаштовані надзвичайно агресивно.

На місце події викликано міліцію та складено протокол щодо прямого підкупу виборців. У цей час досі приходять люди, які хочуть отримати гроші.


Також «ОПОРІ» оперативно повідомили, що за адресою Героїв Сталінграда, 42, у цей час також проводиться підкуп виборців за Михайла Поплавського.

Зауважимо, що згідно статті 6 п. 2 Закону України «Про вибори народних депутатів України», «застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця, забороняється».

реклама

Коментарі  

 
+1 #26 поэт 28.11.2013 14:37
Ой, а Поляков, то какой крутой парень! :lol: В кепке louis vuitton, стильный модный молодежный! :lol:
Где ж сколько денежек заработал, Максимка? На провокациях? Сюжет не меняется! Максима самоутверждаетс я! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 мнение 28.11.2013 14:34
Цитую yazon din alt:
[quote name="нас розводять"] Да уж, развелось вас, ПРоплаченных... Инкубаторские?

Что за народ у нас!!!!!Если люди высказывают свои мысли,то они сразу проплачены?Так зачем вообще тогда комментарии существуют на сайтах?Если Ваше мнение не сходиться с другими, то не надо тут кричать на всю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 yazon din alt 28.11.2013 13:08
[quote name="нас розводять"] Да уж, развелось вас, ПРоплаченных... Инкубаторские?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 yazon din alt 28.11.2013 13:05
Цитую нас розводять:
.......................... Да подивіться які вони бичари, скрізь свої носи сунуть і не тільки, ще і руки розпускають. Зі своїми камерами і телефонами скоро на голову людям вилізуть і будуть знімати. Нехай людям допомагають, а не шкодять. А що ж буде, коли вони до влади доберуться?

Б.... - те, кто за копейки совесть продаёт, а не те, кто преступников на месте преступления за руку ловит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Сява 28.11.2013 13:02
Какой по счету однотипный сюжет ....третий,пятый,де сятый .....
Здесь Поляков подкупил людишек для показаний, принес с собой бумажек и камеру .
Сюжет ГОТОВ!
Глотайте дорогие граждани очередную порцию "эксклюзива" и лапши .
Приятного
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 нас розводять 28.11.2013 12:51
.......................... Да подивіться які вони бичари, скрізь свої носи сунуть і не тільки, ще і руки розпускають. Зі своїми камерами і телефонами скоро на голову людям вилізуть і будуть знімати. Нехай людям допомагають, а не шкодять. А що ж буде, коли вони до влади доберуться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 нас розводять 28.11.2013 12:43
Цитую Дмитро:
@Гоша, HOLLYWOOD, fen, Станиславский, чорноусов і компанія: Черкаси - вільне козацьке місто - другого Шуфрича не потерпіть. Хто не може виграти чесно вибори повинен або визнати це, або бути готовим до активного спротиву. А той, хто за гроші продає свій голос - банальний зл*чинець і п.......к, так само як і той, хто його захищає. Через таких, як вони моя країна ще й досі по вуха в ла*ні, і я разом із нею. Ненавиджу.



Ну так чому Булатецький не визнає того що він програє? Напевно не любить здаватися і вирішив погратися в брудні ігри. Я вже булатецького спротивила , що це за скотинське відношення до людей? Ми що іграшки, чи непотріб, щоб нами так кидалися? Досить нас дурити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 ОК 28.11.2013 11:49
А чому б не взяти хоч частинку коштів, які у нас украли ті ж депутати? І хто потім перевірятиме бюлетні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 ЛюбиБожеПравду 28.11.2013 11:32
Цитую "патріота":
"Мені соромно, що наші люди так дешево продаються, адже продають свою гідність, продають майбутнє своїх дітей.
Схаменіться. Задумайтеся."
Відповідаю:
Думаю, що люди зрозуміли, що всі кандидати однакові, і ПРОРВАВШИСЬ до ВР, самі продаються, або продалися ще до виборів. Тому у людей немає вибору, є можливість заробити ті мізерні копійки, під час виборів.
Виною всьому стала Пр**рата Ющенком і Юлькою Помаранчева революція, народ вже нікому не вірить, а злидні довели до того, щоб бути радим тім копійкам, які роздають, ті хто вже продав свою совість, чи продасть, коли дорветься до ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 киянин 28.11.2013 11:21
кияни, до речі. на відміну від черкасців не продалися і за владу не проголосували, а тут...