«Зимувати наші тролейбуси на АЗОТі не будуть». Пост із таким заголовком розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська. Відсьогодні у Черкасах вона та очолювана нею Громадська Рада ініціюють збір підписів за проведення громадських слухань з транспортної реформи у Черкасах. При цьому донедавна один з ймовірних учасників виборчої кампанії до парламенту (в останній день висунення кандидатів у народні депутати Жуковська оголосила про відмову балотуватися.- Ред) не виключає варіант продажу тролейбусів, яке ПАТ «Азот» придбало напередодні виборів 2012 року для міста Черкаси, у іншу область.


- Вчора мені перетелефонував знайомий губернатор, - зазначає Валентина Борисівна. - Останнім часом, ми не так багато бачимося, але підтримуємо контакт. Він непогано розбирається у нашій місцевій проблематиці, знає, що відбувається у місті, які основні проблеми, і як вони вирішуються чи не вирішуються.

Він зателефонував мені із цілком конкретною пропозицією. Його обласний центр сьогодні розглядає можливість придбання нових тролейбусів. Знаючи нашу ситуацію у Черкасах, запропонував знайти шляхи порозуміння з АЗОТом і викупити ті 15 білоруських тролейбусів, що стоять на підприємстві.

Це не перша подібна пропозиція, яка надходила нам. Але всі попередні ми залишали без розгляду. Я досі переконана, що саме у Черкасах має бути завершена транспортна реформа.

У рамках Громадської Ради Черкас, ми вирішили, що транспортна реформа у місті є одним із найвищих пріоритетів нашої роботи. Так само, це має бути найвищим пріоритетом у роботі влади. До цього часу, складається враження, що влада, витративши передбачені на ці цілі 30 млн.грн., сподівалася, що проблема вирішиться сама по собі - чи їх хтось подарує, чи черкащани забудуть і про гроші, і про зношеність нинішніх тролейбусів.

Відповідаючи різного роду скептикам – нам є куди діти наші тролейбуси. Принаймні для себе ми прийняли рішення – зимувати ці тролейбуси на АЗОТі – не будуть.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #37 Виборець 29.11.2013 10:39
Нарешті Жуковська показала свою суть і наміри : підкупити і надурити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #36 Cерж 29.11.2013 02:14
Так тендер проводился ищё в 2012 и били виделены денги, 30 млн или нет. И до этих пор неизвесно где они. Почему месная власть не отчиталась????? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #35 freedom 28.11.2013 23:50
Цитую Покращення життя вже сьог:
Тролейбуси дарувати не збирались. Тоді з якою метою їх купили? "Азот" вирішив заробити на посередництві? Чи для того, щоб в очах непоінформовани х громадян стати псевдоблагодійн иком? Чому місто повинно купляти тролейбуси у посередника - виробника мінеральних добрив, а не у виробників тролейбусів на тендері відповідно до законодавства? Якийсь абсурд.

действительно. надо покупать у производителя - у Богдана например. я вот думаю, сколько это будет стоить, сразу ли всю суммы выложить. Почему Азот покупал тролейбусы - всем известно. еще Карась и Радик рассказывали, что Одарич просто использовал АЗОТ. Проще говоря - развел как котят. а деньги исчезли. но 30 млн - это не 30 копеек. их начнут искать. вот и вопрос у кого их найдут - у одарича или белоусова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #34 Олег 28.11.2013 22:36
Троллейбусы городу нужны! Маршруты так сократили, особенно по выходным, что этот вид транспорта стает диковинкой. Новые троллейбусы надо, как и рейсы по выходным для всех граждан, а не только для пенсионеров в рабочие дни и время.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #33 Микола 28.11.2013 21:39
Гроші за тролєйбуси профукали, тепер доводиться у соцмережах відгавкуватись? За повітря платять зарплату . А за тролейбусні гроші декому ну дуже нехочеться відповідати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #32 Владимирович 28.11.2013 20:43
Городу нужны тролейбусы,это факт.Ехать на этих затрипанных маршрутках в которых людей как килек в банке,и гонки за переди идущего этот экстрим не для наших депутатов.А ведь именно депутаты лобируют этот бизнес маршруток,навер ное они и держат этот бизнес.Конечно тролейбусы лучше,причины : 1)Вместительнее.2)Безопаснее.3)Дешевле.4)Экологические .5)Позитивнее. И ни одна маршрутка не может конкурировать с тролейбуссом для городского населения.И слава Богу наша Громадская Рада взялась за решение этой проблемы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #31 911 28.11.2013 18:20
На Черкассах Фирташ сломал зубы. То ли еще будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 Покращення життя вже сьог 28.11.2013 18:17
Тролейбуси дарувати не збирались. Тоді з якою метою їх купили? "Азот" вирішив заробити на посередництві? Чи для того, щоб в очах непоінформовани х громадян стати псевдоблагодійн иком? Чому місто повинно купляти тролейбуси у посередника - виробника мінеральних добрив, а не у виробників тролейбусів на тендері відповідно до законодавства? Якийсь абсурд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 VAR 28.11.2013 17:48
Місто має 60 місцевих депутатів, купу чиновників, 17 кандидатів в нардепи, які абсолютно нічого не роблять для цього міста. Вгадайте назву міста! І давайте поспілкуємось про це!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 ЛВВ 28.11.2013 17:35
Троллейбусы надо продавать и эксплуатировать , иначе сгниют под кислотными дождями "Азота".