Вадим Береза сьогодні під черкаським обласним Будинком рад страйкує як громадянин України, бо він вже – не головний спеціаліст відділу вищої та професійно-технічної освіти управління вищої, професійно-технічної освіти та забезпечення фінансової діяльності департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації. Про це свідчить відеокоментар, знятий черкаським журналістом Валентином Чернявським.

 – Я звільнився у п’ятницю, – сказав Вадим Береза.

Нагадаємо, що зранку Вадим Береза у коментарі «Прочерку» повідомляв, що вийшов з Будинку рад подивитися на мітингувальників, щоб потім повернутися працювати.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+5 #21 біблія 02.12.2013 23:55
брехло він і в африці брехло
Звільнив місце новому вбивці для переховувань
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Смайл 02.12.2013 19:22
Береза звільнився, бо зайнятий на виборах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Знающий 02.12.2013 17:40
По выражению лица на фото можна рассказать его мысли: "- А че, все побежали и я побежал" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 патриот 02.12.2013 17:26
Цитую Старожил:
А что, он до сих пор на воле? Вот это дааа! Парень украл мобильник и ему дали 5 лет, а Берёза сбил насмерть женщину и - НА ВОЛЕ??

Ну так у нас это - норма.
Смотря КТО украл мобильник, а Кто - убил человека.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 Старожил 02.12.2013 16:36
А что, он до сих пор на воле? Вот это дааа! Парень украл мобильник и ему дали 5 лет, а Берёза сбил насмерть женщину и - НА ВОЛЕ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 Умный юноша 02.12.2013 15:08
Чует Береза своим носом что близок конец. И знает, что он в чёрных списках. Он и его титушки будут на особом контроле. От отвественности не убежит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 стабилизец 02.12.2013 15:01
Самые дальновидные п......, на всякий пожарный случай, понаписывали "в стол" заявы и ждут, чем дело кончится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Скептик 02.12.2013 14:57
Уволят пятницей. Не впервой, думаю. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Доцент 02.12.2013 14:50
Зранку брехав одне, через кілька годин друге. Мабуть .................. вже тісновато стало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Скептик 02.12.2013 14:28