Кілька десятків мітингувальників, які прийшли на сесію Черкаської міської ради, не задоволені рішенням в. о. мера Черкас Віктора Білоусова зробити перерву в засіданні, тому заблокували вихід із зали.


Вони вимагають ухвалення єдиного звернення міської ради до Президента України щодо кривавого розгону суботнього мітингу на Майдані Незалежності


Згідно з регламентом зараз у депутатів має бути перерва. В. о. міського голови Віктор Білоусов повідомив, що рішення буде ухвалене після перерви за 20 хвилин. Утім, мітингувальники не випускають депутатів і скандують такі гасла «Рішення! Депутати – до роботи!» Народні обранці вимушені знову сідати на свої місця.

Нагадаємо, депутати ніяк не можуть визначитися з текстом звернення до президента з приводу соціально-політичної ситуації в державі.

Голова фракції Партії регіонів у Черкаській міськраді Ігор Мельников сказав мітингувальникам, що «шантажувати жменькою у них Партію регіонів не вийде!»

– Розблокуйте вихід із зали! – сказав регіонал.

Віктор Білоусов підтримав депутата, зазначивши, що «блокування дверей – це ненормально».

У ці хвилини в. о. мера радиться з головами фракцій щодо подальших дій у пошуку компромісу.


Перерва триває.

реклама

Коментарі  

 
+8 #12 Оксана 03.12.2013 15:11
Цитую Костік:
Білоусова у відставку. Виконком регіоналів, бютівців і комунстів у відставку!

А кому ж тоді працювати, якщо Білоусова у відставку? Булатецькому чи Мирзі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Дід Трохим 03.12.2013 15:03
Цитую Депутат:
Білоусов у раді, діє як спражній дипломат. Боюся навіть уявити, що б було як би не він. Була б уже напевно бійка

У нас і страной керує такий же справжній дипломат, ні риба ні м’ясо. А чуть-шо - то Москва, то Китай з пересадкою в Межигір’ї
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Костік 03.12.2013 14:54
Білоусова у відставку. Виконком регіоналів, бютівців і комунстів у відставку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Депутат 03.12.2013 14:34
Білоусов у раді, діє як спражній дипломат. Боюся навіть уявити, що б було як би не він. Була б уже напевно бійка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Фотограф 03.12.2013 14:01
Цитую Посланіє:
Чим би дитя не бавилось, аби не плакало, так і наші опозиціонери. Ну напишуть бумажку, який від неї толк. На майдан в Київ наша черкаська опозиція їхати не хоче(якраз там вирішується доля держави), а тут займаються показухою, щоб якось привернцти до себе увагу. Самі вибрали Білоусова, казали, що він влаштовує всих, от він і влаштовує.

Холодно в Києве, хай туды єлекторат на своих машинах едет, проталкивать Булатецких в депутаты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Посланіє 03.12.2013 13:41
Чим би дитя не бавилось, аби не плакало, так і наші опозиціонери. Ну напишуть бумажку, який від неї толк. На майдан в Київ наша черкаська опозиція їхати не хоче(якраз там вирішується доля держави), а тут займаються показухою, щоб якось привернцти до себе увагу. Самі вибрали Білоусова, казали, що він влаштовує всих, от він і влаштовує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 1 03.12.2013 13:34
жменькою?Жменька уже была на майдане,тронули Жменьку,получил и пол миллиона человек,так что пусть этот Х*пуга помолчит и идет работать,или он хочет чтоб и тут собрались вместо десятков - тысячи...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 хи-хи 03.12.2013 13:33
І що це звернення дасть?Які наслідки матиме?НІЯКИХ!Зверніть увагу на фото хто прийшов і блокує.Пенсіонери.Робить нема чого вештаються без діла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Нестор Іванович 03.12.2013 13:18
Голова фракції Партії регіонів у Черкаській міськраді Ігор Мельников сказав мітингувальника м, що «шантажувати жменькою у них Партію регіонів не вийде...

За офіційними даними київської міліції у неділю участь у акціях протесту в Києві брали понад 1млн. 600 тис. людей, плюс відбулися масові мітинги у всіх великих містах України. Якщо для Мелі це жменька то він просто пустомеля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 незнайка 03.12.2013 13:16
ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО ДЕПУТАТЫ ОПРЕДЕЛЯЮТСЯ С ДАТОЙ ВЫБОРОВ МИСЬКОГО ГОЛОВЫ