реклама

реклама

Черкащани та уманчани з’їжджаються зараз на Київський Євромайдан. Координує роботу член політради ВО «Батьківщина» Максим Поляков та черкаський активість Іван Томенко.

«Щоб впорядкувати дії черкащан та недопустити провокацій, сьогодні ранком відбула до Києва організована сотня черкащан. Місце дислокації черкаського полку - центр Майдану Незалежності. Шукайте намет «Координаційний центр Черкащини», – інформує «Прочерку» голова Черкаського регіонального штабу Національного спротиву Микола Булатецький.

Зараз в Каневі координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко виступає на сесії міської ради із закликом «сформувати Канівсько-Корсунський полк» та має намір з першою сотнею відбути до Києва».

Опозиціонери закликали черкащан приєднуватися до Національного комітету спротиву режиму.

Сьогодні черкащанин Володимир Чижик організовує біля пам’ятнику Шевченка на Театральній площі громадян для завтрашньої поїздки на Євромайдан. Виїзд о 7 годині. Станом на 12.00 залишилося 12 вільних місць. Контактний телефон – 067 939 73 58.

Телефон київських координаторів - 093 614 08 93.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #12 медик 05.12.2013 22:30
Цитую 100-й:
Одні працюють, а інщі майданують... :o


А дехто і працює, і майданує. І таких багато.
Бо змушені і свою сім"ю годувати. І таких як ти відстоювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 наблюдатель 05.12.2013 20:00
Регіанали, БЮт були шоковані активністю українців. На сьогодні вони обоє не знають, як діяти з народним гнівом. Народе - в Україні немає лідерів, є лише зацікавлені. Уряде не чіпай народ. Досить розкрадати бюджет на місцях. Досить грати льдьми бо дограєтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 серьоня 05.12.2013 19:19
Даценко мабуть загрався в революцію. Який на... полк? Демократію в державі треба робити мирним та конституційним шляхом, а не проливаючи кров її громадян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 За асоціацію з ЄС 05.12.2013 17:48
Вражає цинізм і єхидство дописувачів. Добре живется панове?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Н2о 05.12.2013 17:03
правильно!всі на майдан! а робота? та ну її ту роботу!а з чого ж ЗП платити(відраху вань до бюджето то немає)?а ну її ту зарплату!Прийде Сеня,чи Віталік,і найдуть гроші?де найдуть,в МФВ(на яких умовах?)? Шановні громадяни,через пару днів,сядуть,дом овляться,а народ,як "об....ний" поїде по домівках,і далі буде батрачить на цих банд*ганів.Не живіть мріями.
Дякуємо ПРОЧЕРКУ за надану інформацію по Черкаських координаторах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 ТОМЕНКІВ БЮТ 05.12.2013 15:49
ЯК МИРОН НА РЕВОЛЮЦІЮ ХОДИВ?! До керівника Чорнобаївського БЗДЮТУ звернулась група Чорнобаївців з проханням організувати поїздку на Київ на підтримку Євромайдану та надання необхідної допомоги мітингарям,свої м транспортом, та за свій кошт. Але ми були дуже здивовані коли у відповідь почули матючча на кшталт на ... воно мені нужно, Гресь катається по Чорнобаю, Бондаренко сидить у Черкасах, а я що повинен їхати? Та ще й грошей не дали! У мене своїх проблем хватає. Йому сказали,що нам нічого не потрібно, ми просимо просто допомоги організаційної, можливо є ще бажаючі, ми б хотіли скоодинувати свої дії. Розмова закінчилась тим, що він і нас послав на ... МИ ШОКОВАНІ!!! Дякуємо ПРОЧЕРКУ за надану інформацію по Черкаських координаторах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 100-й 05.12.2013 15:37
Одні працюють, а інщі майданують... :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Н2о 05.12.2013 15:26
залишилось 12 місць.... а було скільки,12 разом з водієм? невже думаєте,що Бандюкович так просто віддасть владу?Лідери опозиційних партій просто хочуть влади! і хочуть це на крові і кістках людей. Комусь із них проламали голову,чи забрали в кпз? Всим (нормальним людям)набридло жити при зекові у владі,а хто прийде на заміну,інша зечка? чи боксер,чи сеня?? влада "примазалась" до людей,які вийшли ,бо їм набридла корупція та беззаконня.Чи можливо опозиційні депутати погано живуть??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 внук Кучмы 05.12.2013 13:56
а можно поехать а потом пойти погулять ? или надо стоять с флагом ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Loki 05.12.2013 13:25
"залишилося 12 вільних місць" символично! Не Исус! Даже если и найдёт - не апостолы! Кто он сам? 13й апостол? ))