До ЦВК поданий позов щодо зняття з реєстрації кандидата в черкаському окрузі №194 від Об’єднаної опозиції Миколу Булатецького. Про це «Прочерку» повідомила довірена особа кандидата Максим Поляков.

– Позов подав депутат Черкаської міськради від Партії регіонів Олексій Арсенюк. Нагадаю, що минулого тижня суд доручив ЦВК зняти з виборів опозиціонера по київському округу Віктора Романюка. Нині цей самий сценарій розробляють і по Булатецькому. Зі слів нардепа Лесі Оробець, ініціатива зняти Булатецького йде зі штабу його суперника в окрузі Поплавського. Там нібито закінчилися гроші, які роздавали людям, тож заради перемоги вони пішли іншим шляхом, – зазначив Максим Поляков.

Зараз, за словами Полякова, в штабі опозиціонера Булатецького мобілізується юридична служба.

– Завтра позов розглядатиме Київський апеляційний адміністративний суд о 12-й годині під головування Борисюк Лариси Павлівни. На суді мають ухвалити рішення про зняття Булатецького з виборчих перегонів, – повідомив Максим Поляков.

Вибори в п’яти проблемних округах відбудуться 15 грудня.

реклама

Коментарі  

 
+4 #20 Правда 10.12.2013 23:43
У Арсенюка бабло заканчиваеться - от "Бочки" зимой доходов практически нет. вот он и...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Гонта - 2 10.12.2013 19:42
Булатецький має намір вступити в Радикальну партію Олега Ляшка,тому що він розчарувався в опозиціі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 ЛЮБИ БОЖЕ ПРАВДУ 10.12.2013 18:38
Цитую Олігарх:
Пан Булатецький - це найкращий вибір для черкащан, а тепер ця мафія ПР і цей вибір у людей хотять забрати!!1

Черкащанам всерівно, хто в ВР піде, про нас зразу забудуть.
Ми Булатецького нікуди не відпустимо, хто будев в Черкасах протистояти риганалам???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #17 Фотограф 10.12.2013 18:26
Завтра пан Поляов найдет очередную кипу газет с черным пиаром про Булатецкого. Даже предполагаю что будет под названием "ДВІЧІ НАС РАТЬ"
Пора пора уже єто делать..вибори не за горами а за майданами пана Миколу як то і не видно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 Черкащани 10.12.2013 18:17
Свідомі люди не продають свої голоса!!! Але ці за..зи, скупивши стільки голосів знали що люди підуть за Булатецьким, вирішили прокрутити подібну схема, як з Романюком!!! Поплавський - провладний кандидат, таке саме ...НО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 бест 10.12.2013 18:16
Нелюди усі люди від ПР!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Олігарх 10.12.2013 18:15
Пан Булатецький - це найкращий вибір для черкащан, а тепер ця мафія ПР і цей вибір у людей хотять забрати!!1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Бочка дьогтю 10.12.2013 18:06
Це щира подяка БЮТу від ПР за голосування по зняттю Одарича з посади мера. Невже бютовці не розуміли, що їх використовують, а може була якась мотивація - посади, щн щось.
Як каже Чесетов - "развели как котят".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 лего 10.12.2013 17:22
Цитую Скептик:
От Поплавского вчера ходили по т.н. военному городку (ул. Танкистов и Комсомольские переулки) и предлагали по 200 грн. Так что скотина он, а не кандидат в депутаты.



А че ... то? Никто ж не заставляет голосовать за Поплавучего и проверить нельзя. Бери бабки, кинь Поплавка, как последнего Рыга. Но люди ж голосуют за Поплавка. Так кто .... - поплавок или те кто за него голосует?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 Max 10.12.2013 16:56
Цитую Скептик:
От Поплавского вчера ходили по т.н. военному городку (ул. Танкистов и Комсомольские переулки) и предлагали по 200 грн. Так что скотина он, а не кандидат в депутаты.


А меня встретили Поляков с Булатецким в том самом переулке, и теперь я лежу в больнице с многочисленными ушибами)) :lol: :lol: :lol: