реклама
Sucurity Police

реклама

Символ Євросоюзу в Черкасах не протримався і двох годин. Двоє молодиків спортивної статури зняли прапор ЄС з флагштоку одразу після того, як активісти, що встановлювали прапор ЄС розійшлися. Про це «Прочерку» повідомили в Штабі національного спротиву Черкащини.

За словами заступника міського голови Черкас Павла Карася, «12 жовтих зірочок на синьому тлі (прапору Євросоюзу, – ред.) дуже муляють багатьом очі».

– Бо зірочки є символом нормального й цивілізованого життя. Вони багатьом муляють очі, тим паче в приміщенні міськвиконкому. Але за цими 12 зірочками – переважна більшість територіальної громади. Тому прапору – висіти, скільки б його не знімали, – говорить у коментарі «Прочерку» Павло Миколайович.

Ситуація із зняттям прапора Павлу Карасю нагадує події 90-х років, коли піднімали український національний прапор.

– Було так само. «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає, За вас правда, за Вас слава І воля святая», – завершив коментар цитатою із «Кавказу» Тараса Шевченка Павло Карась.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Вадим 13.12.2013 10:30
Не Титушки а Подберезовики
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 За Європу! 11.12.2013 22:11
Для підсилення ефекту та з врахуванням поточного моменту доцільно паралельно і всенародно підняти прапор племені Дунумба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Семьон 11.12.2013 17:27
Не бульо мене пару часов...а стовп є а прапора іже немає :cry: Як же так, не встигли, не домчали пани Радуцький, Поляков та Карась з Штабу національного порятунку? Проспали чапаєва :cry: :-x

Люди постійно знаходяться біля Штабу національного спротиву Черкащини. Якщо міліція повернеться, люди нам повідомлять, і ми прибудемо, – пообіцяв «Прочерку» Олександр Радуцький. – А взагалі, навіть якщо прапор захочуть зняти, то це можливо буде зробити лише із стовпом, так міцно ми його закріпили.

Вірно хось написав, треба було пани Майбороду ставити стерегти. Та б не підпустила
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Сырожа 11.12.2013 17:21
Цитую ОК:
Цитую Петро:
Я не розумію Карась звільнився чи ні? А то галасу наробив, а на роботу ходить і заробітну плату отримує. Якщо не звільнився, то що він робить у робочий час на площі?

не в робочий час, а в обідню перерву з 13.00 до 14.00

То він же на лікарняному мовби. Дуже больний. Лічиться. А лікарняний з бюджету оплатять, бо Паша такий шо своє зубами вигризе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #7 Леніна в Європу! 11.12.2013 16:58
все правильно тітутшки роблять!
а інакше жити нам поєврогейські!
http://www.youtube.com/watch?v=YrnptRSn048
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 ОК 11.12.2013 16:43
Цитую Петро:
Я не розумію Карась звільнився чи ні? А то галасу наробив, а на роботу ходить і заробітну плату отримує. Якщо не звільнився, то що він робить у робочий час на площі?

не в робочий час, а в обідню перерву з 13.00 до 14.00
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 незнайка 11.12.2013 15:56
Ну у Карася Ни украсть ни посторожить Он свое дело сделал-об остальном пусть кто-угодно думает Как осенью трубы водой наполнены не протекают и с плеч долой А о том что нет газа воду в трубах греть-пусть голова болит у тех кому холодно Паша ТУЛУБ не вечный и ты медик по образованию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Дід Трохим 11.12.2013 15:45
Якщо наша влада чогось варта, значить треба викликати промислових альпіністів і встановлювати прапор Євросоюзу на трубі табачки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Нестор Іванович 11.12.2013 15:44
Молодикам спортивної статури явно більше подобається магадан і колима чим затишні європейські тюрми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Петро 11.12.2013 15:44
Я не розумію Карась звільнився чи ні? А то галасу наробив, а на роботу ходить і заробітну плату отримує. Якщо не звільнився, то що він робить у робочий час на площі?