реклама

реклама

Прокуратурою області здійснено повідомлення про письмову підозру одному із депутатів Черкаської міської ради, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків).

Установлено, що 11 грудня поточного року, вказана особа, під час проведення мітингу на площі біля Черкаської міської ради, застосувала фізичну силу до працівника правоохоронного органу під час охорони ним громадського порядку.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

Досудове розслідування триває, у найближчий термін кримінальне провадження буде скеровано до суду.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Нагадаємо, у Черкасах 11 грудня небайдужі черкащани разом з депутатами підняли перед міськрадою прапор ЄС. Хоча декільком десяткам черкащан протистояли стільки ж міліціонерів.

Як це було дивіться ТУТ.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 точка зрения 19.12.2013 19:17
Всем амнистия! Нужно обязательно освободить молодого черкащанина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Назар Обідзінський 19.12.2013 17:53
Цитую Черкасець:
Цитую Ковпак:
Боже, яке правове невігластво! ...
Прапор ЄС - не є державним символом України, і тому жодні депутати чи інші свідомі євроінтегратори :-x не мали жодних підстав піднімати його на щоглі біля міської ради.

Міська рада не є органом державної влади і тому, допускається вивішувати усе те, що не заборонено. Назвіть норму, згідно якої не можна піднімати будь-який прапор. Не зрозуміло, з яких підстав міліція забороняла це робити. Типове перевищення повноважень міліцією, ст. 365 КК (за такий злочин сидить Юля Тимошенко). Тобто, вимоги міліції були незаконні, тому їх невиконання не тягне відповідальност і.

До нинішніх подій яких тільки прапорів не вивішували перед міськрадою... І нічого, жодних оцеплень ментівсько-грифонівських, жодних кримінальних впроваджень...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Черкасець 19.12.2013 16:20
Цитую Ковпак:
Боже, яке правове невігластво! ...
Прапор ЄС - не є державним символом України, і тому жодні депутати чи інші свідомі євроінтегратори :-x не мали жодних підстав піднімати його на щоглі біля міської ради.

Міська рада не є органом державної влади і тому, допускається вивішувати усе те, що не заборонено. Назвіть норму, згідно якої не можна піднімати будь-який прапор. Не зрозуміло, з яких підстав міліція забороняла це робити. Типове перевищення повноважень міліцією, ст. 365 КК (за такий злочин сидить Юля Тимошенко). Тобто, вимоги міліції були незаконні, тому їх невиконання не тягне відповідальност і.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Ковпак 19.12.2013 13:15
Боже, яке правове невігластво! :-* хоч раз відкрийте Конституцію України і прочитайте (ст. 20): "Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України...Опис державних символів України та порядок їх використання встановлюються законом".

Прапор ЄС - не є державним символом України, і тому жодні депутати чи інші свідомі євроінтегратори :-x не мали жодних підстав піднімати його на щоглі біля міської ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Зарина 19.12.2013 12:36
Позор БЕЛОУСОВУ что идет против черкащан а также своих детей и внуков. Долой коммунистически й режим!!! Черкакщане за ЕВРОСОЮЗ!!! СЛАВА УКРАИНЕ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 19.12.2013 12:36
Висновок :
1. Черкаська міліція і прокуратура діє всупереч Конституції та порушує права територіальних громад.
2. Черкаська міліція і прокуратура діє по нормах воєнного чи надзвичайного стану.
3. Влада оголосила війну власному народу.
4. Настав час депутатам використати своє конституційне право на захист своїх виборців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 19.12.2013 12:34
Прикро, що черкащани платять зарплату працівникам міліції та прокуратурі, годують їх сім"ї, а вони силою перешкоджають використовувати своє конституційне право на волевиявлення!
Очевидно депутатам потрібно розглянути антиконституцій ні дії міліції та прокуратури на комісіях та сесії ради і зробити висновок чи потрібна черкащанам така антинародна міліція та прокуратура та їх керівники та прийняти відповідні рішення на захист Конституції та черкащан на території міста?
Адже положення ч.1. ст.144 Конституції України гласить : "Органи місцевого самоврядування ... приймають рішення, які є обов"язковими до виконання на відповідній території".
А ст. 21 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" гласить, що обмеження прав територіальних громад ... може бути застосоване лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Олег 19.12.2013 11:48
Це про Радуцького, чи кого?